Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Veselje s poštom

Go down 
+3
GrⒶna
v.milan
Saymoran
7 posters
Autor/icaPoruka
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Veselje s poštom Empty
PostajNaslov: Veselje s poštom   Veselje s poštom Empty26.10.23 11:17

Bok mladići, da vas pitam - je li vam se kad dogodilo da vam je pošta popalila paket?
Dakle, kupio sam jednu Roppicu sa smokingpipes.eu i tracking veli da mi je HP paket dostavio jučer, što je jebena laž.

Zvao sam im službu jučer i rekli su da se ponekad dogodi da tako napišu jer nisu stigli dostaviti (???!!!) pa se čovjek nada da bi mi mogli ipak dostaviti danas (...)
Ako ne, da odem u bilo koju poštu pa da tamo pitam što se dogodilo.

Nadam se i ja da će mi ipak dostaviti, jebiga, ali što ako sam poduvao to sve... imate takvih negativnih iskustava?

Do sad su sve donijeli, ali mi nikad nisu tražili osobnu, morao većinom nažvrljati potpis na nekom touch screenu bez pena...

Ako se netk ozaigrao, i postoji neki potpis, znači da mi je netko popalio paket - koji vrag da radim u tom slučaju?
[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1238
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Veselje s poštom Empty
PostajNaslov: Re: Veselje s poštom   Veselje s poštom Empty26.10.23 11:23

Vjerojatno nisu uzeli nego greška u sustavu. Oni jako vole da zajebavaju, tipa: pokušana dostava, nije nikog bilo, podignite u pošti. A u stvari nisu ni nosili paket nego samo ubacili u kaslić.
Obavezno idi u poštu jer bi mogli vrlo lako vratiti paket pošiljatelju.

Nikša and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Veselje s poštom Empty
PostajNaslov: Re: Veselje s poštom   Veselje s poštom Empty26.10.23 11:32

Iskreno, ako je samo to, mašalah, lagano sam paranoičan s njima, iako u biti nemam osobno loših iskustava.
Rekao mi je tip na helpdesku da to što piše pokušana dostava zaista ne znači ništa osim da su uzeli pakete sa sobom, pa nisu stigli, ali da je baš kliknuo da je dostavljeno (u 13:01 [You must be registered and logged in to see this image.] ) me uznemirilo.

Bojim se da vjerojatno imaju neki standard kojeg se moraju pridržavati, pa zato klikću da je nešto pokušano dostaviti, ili da je dostavljeno, zabrijao sam da im pada nekakav rejting s inozemnim partnerima ako nešto ne naprave u roku, ali ovo da je dostavljeno je baš sranje, jer sad pošiljatelj misli da je dostavljeno pa se nadam da se mogu žaliti i nekom drugom, a ne samo upravi vodovoda.
[Vrh] Go down
GrⒶna
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
GrⒶna


Broj postova : 287
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

Veselje s poštom Empty
PostajNaslov: Re: Veselje s poštom   Veselje s poštom Empty26.10.23 12:40

Znam za DHL i GLS da ti to ide ako ne stignu, a moraju, dostaviti taj dan a zapišu da jesu onda ti vozač spremi to sebinu kombi i dofura ti sutra. Često te nazovu i jave ti da nije uspio i da će ti sutra dostaviti. Po malo...dan dva oscilacija je normalna. I njim je i frka, stiska i gužva. Vjeruj mi..

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Veselje s poštom Empty
PostajNaslov: Re: Veselje s poštom   Veselje s poštom Empty26.10.23 13:31

vjerujem, ma neka bude u dostavi 45 dana... samo me ovo "dostavljeno u 13:01" presjeklo
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 993
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Veselje s poštom Empty
PostajNaslov: Re: Veselje s poštom   Veselje s poštom Empty26.10.23 14:14

Pođi u tvoju poštu ako imas broj pošiljke pa probaj vidjeti da nije tamo.

HP je blago rečeno loša u svom poslu, te pokušaje dostave sam imao više puta a bio sam doma. Prijatelj mi je imao isto neugodnosti i otezanja s dostavom ali da nisu dostavili to nam se još nije dogodilo

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Veselje s poštom Empty
PostajNaslov: Re: Veselje s poštom   Veselje s poštom Empty26.10.23 14:17

Nikša je napisao/la:
Pođi u tvoju poštu ako imas broj pošiljke pa probaj vidjeti da nije tamo.


Nema druge na thompsona
[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Veselje s poštom Empty
PostajNaslov: Re: Veselje s poštom   Veselje s poštom Empty26.10.23 14:59

[You must be registered and logged in to see this link.]


mda lol!

v.milan and Nikša like this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1217
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Veselje s poštom Empty
PostajNaslov: Re: Veselje s poštom   Veselje s poštom Empty26.10.23 18:26

Znači ovo što navodiš je uobičajena praksa HP-a tako da ne trebaš biti zabrinut.
[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Veselje s poštom Empty
PostajNaslov: Re: Veselje s poštom   Veselje s poštom Empty26.10.23 19:01

Moram priznati prvi put da su u trackingu napisali da su mi dostavili a da nisu. Ovih “pokusaja” je bilo
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17148
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Veselje s poštom Empty
PostajNaslov: Re: Veselje s poštom   Veselje s poštom Empty27.10.23 0:16

Tako su meni pred par godina "dostavljali" jedan sat iz Češke (hommage legendarnog njemačkog "B uhr"  Luftwaffe sata sa 8217 Miyotta mehanizmom) dvadeset dana, sve dok nisam napravio kraval na pošti. Ili "uručeno", ili "vraćeno pošiljatelju", ili ono legendarno "primatelj obaviješten", na koncu se  uključio i sam pošiljatelj, jer je pošiljka bila osigurana i naznačena kao vrijednosna, e  onda se mirakulozno pošiljka našla u Pošti Zagreb 2, na Glavnom kolodvoru, tako da je ovo sve kamilica.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Sokreos, Nikša and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1217
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Veselje s poštom Empty
PostajNaslov: Re: Veselje s poštom   Veselje s poštom Empty27.10.23 20:00

[You must be registered and logged in to see this link.] evo ti mog današnjeg primjera! Nitko nije bio i ništa nije dostavljeno! To je njihova uobičajena praksa, tako da paket očekujem u ponedjeljak ujutro.

bayro, Nikša and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Veselje s poštom Empty
PostajNaslov: Re: Veselje s poštom   Veselje s poštom Empty08.01.24 13:47

Ne želim naravno uzdizati našu poštu u nebesa ali ja u ove 3 godine otkako pušim lulu, nikad nisam imao problema sa dostavom...Uglavnom, baš su me razveselili jutros! Sutra je božićna akvizicija na pragu! 🤗🤗🤗🤗🤗🤗[You must be registered and logged in to see this link.]

v.milan and Nikša like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 993
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Veselje s poštom Empty
PostajNaslov: Re: Veselje s poštom   Veselje s poštom Empty08.01.24 14:25

Drago mi je da nisi i nadam se da se sad nisi urekao 🫣

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Veselje s poštom Empty
PostajNaslov: Re: Veselje s poštom   Veselje s poštom Empty08.01.24 14:27

Nikša je napisao/la:
Drago mi je da nisi i nadam se da se sad nisi urekao 🫣
princ
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Veselje s poštom Empty
PostajNaslov: Re: Veselje s poštom   Veselje s poštom Empty08.01.24 14:32

Dolazim iz noćne sutra ujutro, već sam punicu angažirao da se toplo obuče i od 8.00 h stoji ko kobac na ogradi inače joj ide arsen u lonac!

v.milan and Nikša like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Veselje s poštom Empty
PostajNaslov: Re: Veselje s poštom   Veselje s poštom Empty08.01.24 14:48

PurgerVž je napisao/la:
Ne želim naravno uzdizati našu poštu u nebesa ali ja u ove 3 godine otkako pušim lulu, nikad nisam imao problema sa dostavom...Uglavnom, baš su me razveselili jutros! Sutra je božićna akvizicija na pragu! 🤗🤗🤗🤗🤗🤗[You must be registered and logged in to see this link.]

Ne, kod mene je uvijek ovak i onda jebeni limbo

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Veselje s poštom Empty
PostajNaslov: Re: Veselje s poštom   Veselje s poštom Empty08.01.24 15:04

Da, znam da im sustav zna štekat za 24-48 h ali tako je sa svim kurirskim službama...i našim i internacionalnim. Glavno da roba dođe!

v.milan and Nikša like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17148
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Veselje s poštom Empty
PostajNaslov: Re: Veselje s poštom   Veselje s poštom Empty08.01.24 16:13

Ovo je sve u granicama normale, 6 i 7 se nije radilo, 10003 je carina, dakle moglo bi sutra doći.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Veselje s poštom Empty
PostajNaslov: Re: Veselje s poštom   Veselje s poštom Empty08.01.24 16:19

Svaki put je tako bilo do sada, čim vidim da je "pošiljka otpremljena prema unutarnjem prometu" znači da je taj dan krenula iz ZGa za VŽ na sortiranje, sutra je kod mene 100%.. 😇

bayro likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 784
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Veselje s poštom Empty
PostajNaslov: Re: Veselje s poštom   Veselje s poštom Empty15.01.24 8:16

Brzinom svjetlosti.. 🤗🤗🤗🤗
[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, v.milan, Nikša, GrⒶna and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 993
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Veselje s poštom Empty
PostajNaslov: Re: Veselje s poštom   Veselje s poštom Empty22.01.24 16:23

[You must be registered and logged in to see this link.]

Iznenađujuće brzo, ali ipak pokupim sutra, nisam bio doma. A psima nisu htjeli ostaviti pošiljku iz nekog razloga. 😳

bayro, v.milan, Vortimejovrh, PurgerVž and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 993
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Veselje s poštom Empty
PostajNaslov: Re: Veselje s poštom   Veselje s poštom Empty06.03.24 3:59

[You must be registered and logged in to see this link.]

v.milan, Vortimejovrh, PerB and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Veselje s poštom Empty
PostajNaslov: Re: Veselje s poštom   Veselje s poštom Empty

[Vrh] Go down
 
Veselje s poštom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Web-shopovi // On-line kupovina-
Forum(o)Bir: