Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Čokoladni okus duhana?

Go down 
+3
imnik
ssekir75
bayro
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Čokoladni okus duhana? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? - Page 2 Empty03.12.10 14:49

Ubuduće ćemo probati dogovoriti sa gospodinom P. da više ne uvozi taj Sweet Secret, nego da umjesto njega uvozi veće količine Balkan Latakie, jer u Zagrebu više nigdje nema niti jedne vrećice (morao sam ga kupovati zadnji put kod Dreiera!), a taj SS nitko osim Mladunca i ne puši!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Čokoladni okus duhana? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? - Page 2 Empty03.12.10 21:16

grga je napisao/la:
bronx je napisao/la:
sad kad placa sjedne cu probat ovu Stanislawov bright irish coffee, da vidimo kaj veli Very Happy

Odlican, samo odgodi kupnju Sweet Secreta od iste firme, to ti dodje otprilike kao da pusis caj!
Smile

sweet secret-a? hmmm.. nisam ni imo to u planu, za sad samo tu irsku kavu Very Happy
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3090
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Čokoladni okus duhana? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? - Page 2 Empty03.12.10 21:30

SS više nitko ne puši!
[Vrh] Go down
Cinober
Prva lula
Prva lula
avatar


Broj postova : 59
Join date : 10.02.2010
Age : 36
Lokacija : Periferija

Čokoladni okus duhana? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? - Page 2 Empty04.12.10 8:41

Oprostite na offtopicu ali može netko u kratkim crtama reći kakav je SS? Very Happy Odlični su mi svi Stanislawi a taj je jedini kojeg nisam probao; kaj se isplati?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Čokoladni okus duhana? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? - Page 2 Empty04.12.10 8:50

Ma nije tako loš, ali je za tri koplja ispod ostalih Stanislawovih duhana. Uostalom, riskiraj četrdesetak kuna pa vidi. Možda ti se svidi.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Cinober
Prva lula
Prva lula
avatar


Broj postova : 59
Join date : 10.02.2010
Age : 36
Lokacija : Periferija

Čokoladni okus duhana? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? - Page 2 Empty04.12.10 9:20

Evo kaj je napisao neki Čeh: Ukupni nejnepovedenější komad općenito vrlo slabe Stanislawovy Air zbirke (od kojih ja više ništa neukusnim). zaljubljenici u prirodne pušenja znechutí, početnici ne može dati malo više snage, fancy aromatiků pronaći bilo koji okus ... Ja ne preporučujem nikome. Od svih mojih prijatelja Duhan najveći raskorak između opisa na naljepnici i stvarnosti. Totalno rasipanje novca scratch
Ali upada mi u oko ovo ''vrlo slaba Air zbirka'' Fučkanje tak da ću mu ipak dat šansu, baš me vuku aromatici u zadnje vrijeme.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Čokoladni okus duhana? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? - Page 2 Empty04.12.10 10:28

Svatko ima mišljenje. Kao i šupak.
Ako je većina članova ( i ne samo članova ovog cijenjenog foruma) probala Stanislava i dala mu odlične ocjene (pogledaj malo na [You must be registered and logged in to see this link.], onda o čemu raspravljamo.
A ti slučaj Čeha. Kako ti volja.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Cinober
Prva lula
Prva lula
avatar


Broj postova : 59
Join date : 10.02.2010
Age : 36
Lokacija : Periferija

Čokoladni okus duhana? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? - Page 2 Empty04.12.10 12:02

Ma Čeh nije referentan čim pljuje Air zbirku Smile Ali opet, kad kažete da nitko više ne puši SS onda sam bogme s pravom sumnjičav.
...no sad smo već off
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čokoladni okus duhana? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Čokoladni okus duhana?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Top X duhana...
» Zalihe duhana
» Rehidracija duhana
» poskupljenje duhana

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: