Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Čokoladni okus duhana?

Go down 
+3
imnik
ssekir75
bayro
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Info
Gost
avatar



Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty30.11.10 21:18

Dali ima kod goge za kupit neki duhan da ima okus po čokoladi il tak nes?
Sad pusim OC, a htjel bi neki ..hmm.. više slađi probat, i finiji... Znam da cu otkrit koji mi je finiji samo ako ih probam više, al neke vaše preporuke povodom mog pitanja? Smile

P.S. možda previše ispitujem vec na samom početku, al nadam se da vam neće bit problem odg? ak idem kome na zifce, sam recite Smile
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17062
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty30.11.10 21:23

Ne ideš na živce nikome, zato forum i postoji da se postavljaju ovakva pitanja.
Čokoladni duhan? Hm? scratch Probaj Navy Flake. Nema baš čokoladni okus, ali mislim da bi ti se mogao svidjeti. Aroma meda i suhih smokava, probaj, pa vidi da li ti odgovara.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty30.11.10 21:57

bayro, a da otvorite onu vasu RR i date coveku captain black ako je jos tamo? znam da smo ga jednom pominjali, i da rekoste da ga imate u toj vasoj fioci, kako je vec nazivate... scratch to bi mu najpribliznije bilo sto m i trenutno pada na pamet
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty30.11.10 22:57

Ako me secanje dobro drzi cokoladni ukus sam poslednji put osetio puseci "Down by the river" - bulk kod Rcha.
Inace pored Navy Flakea mogao bi u kombinaciju upasti i MB Mixtrue Scotish Blend. Meni ima jednu finu notu sa malo slasti.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty30.11.10 23:26

stanwell melange koji se kod nas pojavio je dosta sladak, ali nije bas cokoladni. meni vise mirise na karamelu, a ukus... pa ne mogu da ga definisem ali otkad ga imam definitivno manje jedem slatkise Twisted Evil
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17062
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty30.11.10 23:29

Imaš pravo Sekirče; ima tih Captain Blackova, Troosta i sličnih medicina u B2 ladici! Cool
A i "Down by the river" je odlična medicina!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty30.11.10 23:38

Ili MB Honey and Chocolate? Probao sam ga jednom i zaista ima čokoladni okus, for better or for worse. Volio bih probat još jednom da vidim na čemu sam jer me nije oborio s nogu na prvu loptu.
Hm...jel ima duhana po kokosu? Very Happy To bi štel probati.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17062
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty30.11.10 23:41

Ima i po slanini! Tako je barem tvrdio jedan naš bivši član! bounce

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Damir
Peče me jezik
Peče me jezik
Damir


Broj postova : 431
Join date : 28.01.2008
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Frog morton, Night cap, 965, Early morning pipe, Balkan sobranie

Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty30.11.10 23:44

Probaj ovo! to ti je kao da si zapalio kraševu čokoladu s lješnjacima

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
http://www.popupmedia.hr
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty01.12.10 1:24

umrijet od smjeha umrijet od smjeha umrijet od smjeha

@bayro

za slaninu ne znam, ali mi latakija mirise na suseno pig Twisted Evil
[Vrh] Go down
Cinober
Prva lula
Prva lula
avatar


Broj postova : 59
Join date : 10.02.2010
Age : 36
Lokacija : Periferija

Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty01.12.10 11:26

Ja bi ti preporučio Stanislawov bright irish coffee. Više je karamelasto-kremast nego čokoladast bounce ali svidjet će ti se sigurno Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty01.12.10 11:51

Cinober je napisao/la:
Ja bi ti preporučio Stanislawov bright irish coffee. Više je karamelasto-kremast nego čokoladast bounce ali svidjet će ti se sigurno Laughing

Da, da...potpisujem za Irsku Kofu! sherlock
[Vrh] Go down
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER


Broj postova : 750
Join date : 30.11.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty01.12.10 12:25

Triangl je napisao/la:

Hm...jel ima duhana po kokosu? Very Happy To bi štel probati.


... jednom sam probao u klubu nekakav zeleni W. O. Larsen (čini mi se da ga je Grga donio na testiranje) a imao mi je okus po kokosu:
[You must be registered and logged in to see this image.]
... nisam 100% siguran da je to bio ovaj ?!?
[Vrh] Go down
Cinober
Prva lula
Prva lula
avatar


Broj postova : 59
Join date : 10.02.2010
Age : 36
Lokacija : Periferija

Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty01.12.10 12:47

Izblendaš Honey& chocolate sa Larsenom i dobiješ ''čupavce'' . Fakat ne zvuči loše Very Happy
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17062
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty01.12.10 13:09

Nije ga donio Grga, ali nije bitno.
Ovaj Larsen ima tu "čokoladnu" aromu i ne treba ga miješati sa Mac Barenovim "Honey & chocolate" koji je najgrozniji duhan koji sam ikad pušio (poslije B.R. naravno!) jer kad se miješa dobar duhan sa lošim, ne dobije se "osrednji" duhan, već hrpa lošega! Vjerujte mi, znam o čemu govorim. Nije jednom takva mikstura na koncu završila u zahodu! tenkre sero

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Cinober
Prva lula
Prva lula
avatar


Broj postova : 59
Join date : 10.02.2010
Age : 36
Lokacija : Periferija

Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty01.12.10 13:21

Ma šalio sam se Bayro Very Happy Zvuči dobro ali vjerujem da mora ispast loše, ako zbog ničeg drugog onda radi količine kemikalija koje bi se našle unutra. boom
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty01.12.10 22:31

jel ima kod goge

Damir je napisao/la:
Probaj ovo! to ti je kao da si zapalio kraševu čokoladu s lješnjacima

[You must be registered and logged in to see this link.]

te

Cinober je napisao/la:
Ja bi ti preporučio Stanislawov bright irish coffee. Više je karamelasto-kremast nego čokoladast bounce ali svidjet će ti se sigurno Laughing

i larsena tog?

p.s. bayro zasto kazes da je "Honey & chocolate" los? kaj nije valjalo kod njega?
[Vrh] Go down
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER


Broj postova : 750
Join date : 30.11.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty01.12.10 22:46

bronx je napisao/la:

jel ima kod goge

nema:
[You must be registered and logged in to see this link.]


bronx je napisao/la:

p.s. bayro zasto kazes da je "Honey & chocolate" los? kaj nije valjalo kod njega?

.... imao je okus kao da si stavio Kraš Express u lulu i pripalio, dakle: aroma, aroma i samo aroma, duhan 0 bodova, po meni, probaj sa Stankecovim Brihgt Irish kao što ti preporučaju - to bi moglo biti to što tražiš ...
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty02.12.10 0:15

nisam probao taj med i cokoladu,ali nije mi jasno i dalje zasto ste toliko protiv vestackih aromatika? nekome i to odgovara... stavisee, debeloj vecini jevropejskih lulasa (bez engleske). neka covek proba, pa ako mu se svidja sve ok. ako ne, ima bayrov recept ( sero )
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17062
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty02.12.10 0:20

ssekir75 je napisao/la:
nisam probao taj med i cokoladu,ali nije mi jasno i dalje zasto ste toliko protiv vestackih aromatika? nekome i to odgovara... stavisee, debeloj vecini jevropejskih lulasa (bez engleske). neka covek proba, pa ako mu se svidja sve ok. ako ne, ima bayrov recept ( sero )

Tako je! Netko voli popa, netko popadiju, a netko opet popadijinu kćer. Pa tko voli...U Hrvatskoj te medicine nema, donio nam ju je Grga iz Kanade i uglavnom je izazvala opći užas i gađenje!
Mislim da ga je na koncu uzeo Antiša, no nismo dobili povratnu informaciju, tj. da li ga je popušio ili primijenio moju "metodu"!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty02.12.10 0:22

khm... bayro, malo ti je zadnja recenica... recimo dvosmislena devil
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17062
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty02.12.10 0:24

Eto. Nije se čovjek od tada javio. Navodno je viđen u Bjelovaru, ali to su neprovjerene informacije. Možda su mu taj med i čokolada glave došli! What a Face pop

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty02.12.10 0:37

pu,pu, daleko bilo... Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty02.12.10 18:46

sad kad placa sjedne cu probat ovu Stanislawov bright irish coffee, da vidimo kaj veli Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty03.12.10 14:31

bronx je napisao/la:
sad kad placa sjedne cu probat ovu Stanislawov bright irish coffee, da vidimo kaj veli Very Happy

Odlican, samo odgodi kupnju Sweet Secreta od iste firme, to ti dodje otprilike kao da pusis caj!
Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čokoladni okus duhana? Empty
PostajNaslov: Re: Čokoladni okus duhana?   Čokoladni okus duhana? Empty

[Vrh] Go down
 
Čokoladni okus duhana?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Top X duhana...
» Zalihe duhana
» Rehidracija duhana
» poskupljenje duhana

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: