Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti u Slavoniji?

Go down 
+6
G.S.Patton
MOVESHAKER
--muki--
420blackadder
bayro
Brka
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty26.04.11 12:18

Uh...
Nadam se da ces uzivati u tome...

Sretno!
Smile
[Vrh] Go down
Brka
Peče me jezik
Peče me jezik
Brka


Broj postova : 311
Join date : 25.11.2010
Age : 50
Lokacija : Bilje, Osijek

Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty26.04.11 12:29

Vjeruj mi da ja uživam u tim aromaticima.
Baš volim.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty26.04.11 12:31

Vjerujem ti, i ja sam slicno tako.
Podijelio sam ih puno i jos imam nekoliko kutija.
Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty22.10.11 21:08

Oprostite sto dizem temu iz mrtvih, ali imam jedno pitanje

Dali u Portanovi ili Avenue Mall-u ima stogod za uzeti od lula i tampera?
[Vrh] Go down
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder


Broj postova : 650
Join date : 04.01.2011
Age : 41
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty23.10.11 3:08

Ovako, u Portanovi imaš Tisak Media Centar i u njemu se može naći pristojna selekcija Peterson duhana, i nekoliko (mislim ne više od tri, četiri) Petersonovih lula. To također možeš vidjeti i u Tisak Media Centru u Supermarketu na Trgu Slobode.

Cijene lula se kreću od 380 kuna pa nadalje...

Tamper (onaj češki set, koji je nekako i najrašireniji, a svoj posao savršeno obavlja) možeš naći u oba Tobacco shopa u Osijeku. Ja sam svoj kupio u onom preko puta slona na glavnom gradskom trgu. Moguće da ga imaju i u Tisak Media Centru, no nisam provjeravao.

Što se tiče cijena Petersonovih duhana, one su iste kao i u Zagrebu (barem ono što je obično dostupno kod Goge u Frankopanskoj ili negdje drugdje).

Za Avenue Mall ne znam, no čini mi se da tamo nema ništa lula. Ukoliko je drukčije, neka me netko ispravi. scratch

[Vrh] Go down
Brka
Peče me jezik
Peče me jezik
Brka


Broj postova : 311
Join date : 25.11.2010
Age : 50
Lokacija : Bilje, Osijek

Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty03.11.11 17:37

U Portanovi ima lule za nekih 150-tak kuna ili manje. One neke što piše na kutiji Berlin i još nešta. Imam jednu takvu i sasvim je solidna.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty03.11.11 21:53

berlin design? nije to skupo za te lule. imam i ja jednu i odlicno se pusi (upravo iz nje dimim balkanca)
[Vrh] Go down
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder


Broj postova : 650
Join date : 04.01.2011
Age : 41
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty04.11.11 14:31

Da, i ja imam jednu takvu, i sasvim je, kako rekoste, solidna. Cool
To mi je bila prva lula i ne mogu se na nju potužiti niti malo. Kasnije sam se razmazio nekim drugim lulama, no to je druga priča....
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty04.11.11 21:50

design berlin je dobar radni konj. Cool
[Vrh] Go down
Brka
Peče me jezik
Peče me jezik
Brka


Broj postova : 311
Join date : 25.11.2010
Age : 50
Lokacija : Bilje, Osijek

Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty04.11.11 23:38

A, jel zna ko gdje ima u Osijeku kupiti Kentucky duhana? Meni je on odličan i baš sam se zaželio.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty04.11.11 23:44

Pokusaj pogledati na OMV-u na Sjenjaku, oni su svojevremeno imali nekakvih duhana za lulu a mislim da sam i to vidio no nemoj me drzati za rijec.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty05.11.11 0:16

Pa daj se javi Grgi.
Mi smo sve te Kentucky clubove i ostale duhane donijeli Grgi prošli petak, ima toga za godinu dana! Uglavnom su to aromatici koje naše fyne guzice ne puše, jer smo se razbahatili, pa smo odnijeli vama u ravnu Slavoniju.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty05.11.11 0:17

Brka je napisao/la:
A, jel zna ko gdje ima u Osijeku kupiti Kentucky duhana? Meni je on odličan i baš sam se zaželio.

Kentucky-a sam viđao do ovog ljeta (kad sam zadnji put bio u Osijeku) u tobbacco shopu preko puta Petra Pana i u istom na Trgu Slobode.
[Vrh] Go down
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder


Broj postova : 650
Join date : 04.01.2011
Age : 41
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty05.11.11 1:16

Mislim da sam ga ja pred dva dana baš vidio u onoj trgovinici u Kauflandu, ako me sječanje dobro služi scratch
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty05.11.11 9:06

Dobro te sluzi, i ja sam to tamo vidjao samo nisam siguran da li je za motanje ili za lulu.
[Vrh] Go down
Brka
Peče me jezik
Peče me jezik
Brka


Broj postova : 311
Join date : 25.11.2010
Age : 50
Lokacija : Bilje, Osijek

Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty07.11.11 12:56

Kod Šetača u tobacco shopu ima takih duhana da ti srce stane i da sprašiš 500 kn ko što sam ja. Borkum riff black i vannila, Cellini, Holger danske vannila i orange i mango, Stanwell melange, Macbaren cherry i golden ambrosia, Wild mango i Pergamon te Danish black vanilla.
Kupuj dok ima.

Ima i čistača po 20 kn 100 komada, te lule za 175 kn.
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty07.11.11 13:30

Svakome po ukusu kao što Tata kaže, ali od tih duhana bi mi stala jedino ruka u kojoj je novčanik, okrenula se za 180 i vratila takuin natrag u džep! pop Wink
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty07.11.11 13:45

od svega sto nabroja jedino sto golden ambroziju mogu PONEKAD da podimim. jedino bi MOZDA kupio cistace u toj radnji Twisted Evil
[Vrh] Go down
Brka
Peče me jezik
Peče me jezik
Brka


Broj postova : 311
Join date : 25.11.2010
Age : 50
Lokacija : Bilje, Osijek

Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty07.11.11 13:51

Vi ste navikli na latakije i ostale duhane, a ja opet ovo dimim i super mi odgovara.
Niš ne fali Stanvellu. Posebno melange.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty07.11.11 14:09

De gustibus non est disputandum. Svako ima pravo da voli ono što mu odgovara.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty07.11.11 19:28

tako je. eno meni stoji vise od pola kesice stanwell melange. mnogo presladak, smeta mi.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty08.11.11 14:41

Ti si još i dobar kada si uspeo da popušiš pola kesice. Ja sam napunio jednu lulu i nisam moga da je popušim do kraja. Imao sam utisak da mi u luli gore karamele a ne duvan. Međutim svako ima pravo na svoj ukus. Ja lično ne volim jake vanila mešavine, a prema prodavcima gde kupujem duvan Stanwell Vanilla je najprodavaniji duvan iz redovnog uvoza.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty08.11.11 15:41

Upravo tako, ja sam prije otprilike dva mjeseca upoznao covjeka koji pusi iskljuci vanilija aromatike preko 20 godina.
[Vrh] Go down
Brka
Peče me jezik
Peče me jezik
Brka


Broj postova : 311
Join date : 25.11.2010
Age : 50
Lokacija : Bilje, Osijek

Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty08.11.11 16:40

grga je napisao/la:
Upravo tako, ja sam prije otprilike dva mjeseca upoznao covjeka koji pusi iskljuci vanilija aromatike preko 20 godina.
Onda se Grga vidimo za 19 godina, paš to moć reć i za mene.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty08.11.11 16:45

mozemo se mi vidjeti i ranije, imam nesto za tebe!
Wink

PM-ni mi broj moba pa te zvrcnem kad bude bio u Bilju.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti u Slavoniji?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Salzburgu
» Gdje kupiti u Briselu?
» Gdje kupiti u Stuttgartu?
» Gdje kupiti u Zagrebu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: