Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Otkrice super mjesta za uzivanje u luli

Go down 
+3
bayro
Davorin
svigi
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
svigi
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
svigi


Broj postova : 177
Join date : 19.05.2011
Age : 55
Lokacija : Velika Gorica

Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty12.06.11 21:22

Danas sam bio sa suprugom u lokalu koji je otvoren prije tjedan dana, a nalazi se u podrumu Hoto centra na Cvjetnom trgu. Zove se The living room, coffee bar & fine food. Ureden je poput nekog engleskog kluba iz filmova, s koznim foteljama, super poslugom, diskretnom glazbom, velikim izborom pravih cajeva i - smije se pusiti! Za prvi put sam bio njezan, pa im nisam zamirisao s latakijom, nego sam zapalio SG Full virginia flake koji smo Bayro i ja jucer kupili u Grazu (za jednog okorjelog latakijasa cisto pristojan duhan) u Davorinovoj freehand vrijesusi koju jos upusavam.
Da nemamo klupske prostorije odmah bih predlozio da se preselimo tamo. Osjecali smo se queen !
[Vrh] Go down
http://sismis.com
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8287
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty12.06.11 21:33

pa ionako zatvaramo klub preko ljeta... pa ovo izgleda kao dobra zamjena - umjesto kuhanja na terasama pivnica Laughing
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
svigi
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
svigi


Broj postova : 177
Join date : 19.05.2011
Age : 55
Lokacija : Velika Gorica

Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty12.06.11 21:35

Pa da... Buduci da ja ne volim pusiti lulu na otvorenom, a lokal je ugodno klimatiziran i ventiliran i cijene nisu pretjerane, to mi se cini kao adekvatna zamjena. Jedino sam im zaboravio sugerirati da nabave pepeljare za lule...
[Vrh] Go down
http://sismis.com
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8287
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty12.06.11 21:46

nema frke, kada budemo istresali na pod, ubrzo će nabaviti Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty12.06.11 22:19

Biti ce presretni,a i kad dofuramo na druzenje cca 2-3kg latakie,mislim da ce vrlo brzo poceti razmisljati o promjeni politike u pogledu dozvoljenog pusenja Twisted Evil
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty12.06.11 23:42

Ovo što si napisao Svigi je too good to be true!
Stvarno možemo razne pivnice zamijeniti tom primaćom sobom! Još kad im popaprimo prostor 965-icom, Balkan Latakiom i još kojim duhanom za grubijane, postati ćemo tamo inventar!
Još kad im dofuramo roštilj... Cool Cool Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Darko
Peče me jezik
Peče me jezik
Darko


Broj postova : 497
Join date : 17.04.2011
Age : 52
Lokacija : Zagreb

Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty13.06.11 2:30

Davorin je napisao/la:
pa ionako zatvaramo klub preko ljeta... pa ovo izgleda kao dobra zamjena - umjesto kuhanja na terasama pivnica Laughing

Ha klub je tam di piše da je klub na forumu, bar mislim da bi tak trebalo biti, treba razmisliti i o lokacijama bez naplate parkinga. Smile
Ima još Mlinarica na Ksaverskoj sa natkrivenom terasom (navodno dobra klopa ako je dan za klopu) pa ima nešto u Mlinovima kod dione....

A bilo bi lijepo da isprobamo par novootkrivenih lokacija da nam guzica "svijeta" vidi.

Možemo i u planinarski dom na Kalnik jednom, tam je sve duplo jeftinije nego u ZG, imamo i paraglajdere koji sve znaju o tome, bio bi gušt popušiti koju lulu na vrhu kalnika.
Ima i vikendica u KŽ (sat vožnje odavde, ovisno koliko se brzo izvučemo iz zagreba na autoput) koja je večinom slobodna, mogu srediti logistiku da ima klope za male pare, ali to je samo za lijepe dane, po zimi se voda zatvara.
[Vrh] Go down
svigi
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
svigi


Broj postova : 177
Join date : 19.05.2011
Age : 55
Lokacija : Velika Gorica

Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty13.06.11 2:38

Ma nisam ja sugerirao novu lokaciju za klupske prostorije, nego sam samo zelio sa svima vama podijeliti iskustvo pusenja lule u jednom fenomenalnom prostoru sa super atmosferom. Tko se nade tamo u blizini nek ode bar na kavu, da vidi o cemu govorim. Malo je lokala u kojima bih volio provesti vremena bar dok ne popusim do kraja Davorinovu magnumicu...
[Vrh] Go down
http://sismis.com
Darko
Peče me jezik
Peče me jezik
Darko


Broj postova : 497
Join date : 17.04.2011
Age : 52
Lokacija : Zagreb

Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty13.06.11 2:39

Ma nisam ni ja, ali Davorin kaže da zatvara klub preko ljeta, to sam mislio.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8287
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty13.06.11 8:03

pa obično zatvaramo negdije od 15.07 do 15.08, kada ionako nema previše članova u Zgb, a ostatk se nalazi po terasama pivnice.... to je i bila ideja. A informacija o pušačkim prostorima u Zgb, ja svakako dobrodošla... kao dio opće kulture... I istina je... klub je tamo gdje se skupimo, Nova Ves, Aljmaš... nije bitno....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty13.06.11 9:45

Ima i kod mene u kvartu ugodan bistro s unutarnjim dijelom,kao i s vanjskom terasom,parking u blizini,bez plaćanja,i nema problema sa pušenjem lule...ja im svaki dan dimim uz popodnevnu kavu...a i klopa je ok,po realnim cijenama...
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty13.06.11 15:11

Davorin je napisao/la:
klub je tamo gdje se skupimo, Nova Ves, Aljmaš... nije bitno....

"gde mi je lepo tu mi je otadzbina" (zaboravio kako bese na laitnskom... ubi bene ibi patria? Embarassed )
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty13.06.11 15:33

Točno, gdje je dobro, tu je domovina.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty13.06.11 15:45

Onda navrati u pola osam da se malo družiš sa pravim ljudima! gayparty Smiješ čak i pivo popiti! pionir

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty13.06.11 20:29

bayro je napisao/la:
Onda navrati u pola osam da se malo družiš sa pravim ljudima! gayparty Smiješ čak i pivo popiti! pionir

Tko ce ga nositi doma? lol!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty13.06.11 22:58

Dakle danas smo malo obišli ovaj prostor koji je predložio Svigi, pa budući da slike govore više od tisuće riječi, prosudite sami.
Inače, posluga diskretna, pristojna i neprimjetna, diskretna glazba, cijene umjerene, rijetko dobar pravi urbani prostor.
I da, testirali smo ih na latakije. Prošli su!
Evo slički:
[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty13.06.11 23:00

[You must be registered and logged in to see this link.]


_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty13.06.11 23:01

[You must be registered and logged in to see this link.]


_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty13.06.11 23:03

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty13.06.11 23:06

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nije da nismo guštali u vrhunskom čaju! Dime se žestoke latakije!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty13.06.11 23:10

[You must be registered and logged in to see this link.]

Uglavnom, mislim da smo našli mjesto za ljetna druženja, kad nas je manje, a mislim da se i sa osobljem dade sklopiti neki aranžman. Uglavnom kad ste u prigodi - navratite sami i uvjerite se!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty14.06.11 0:41

deluje jako fino... bounce
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty14.06.11 0:46

I je fino! Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder


Broj postova : 650
Join date : 04.01.2011
Age : 41
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty14.06.11 0:58

Ovo kao da je rađeno za uživanje u luli Cool

Domaćinski, a ipak elegantno i s britanskim naglaskom - u dvije riječi: pre dobro Very Happy A tek te kožne fotelje....
[Vrh] Go down
svigi
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
svigi


Broj postova : 177
Join date : 19.05.2011
Age : 55
Lokacija : Velika Gorica

Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty14.06.11 1:02

Izgeda da imam dobar nos i za otkrivanje takvih stvari, a ne samo miomirisa latakije. bounce
[Vrh] Go down
http://sismis.com
Sponsored content





Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty
PostajNaslov: Re: Otkrice super mjesta za uzivanje u luli   Otkrice super mjesta za uzivanje u luli Empty

[Vrh] Go down
 
Otkrice super mjesta za uzivanje u luli
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Dan za uzivanje i probavanje!!!
» Informacije o luli
» sto mislite o ovoj luli?
» Pocetak uzivanja u luli

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: