Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Dan za uzivanje i probavanje!!!

Go down 
+4
420blackadder
ssekir75
bayro
Marin Split
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty07.10.11 13:40

Kao sta neki znaju novi san u svemu ovome...Citan stalno po forumu o duhanima, vrstama, nacinu rezanja, aromama... Poprilicno san izluđen i izgubljen Smile pozitivno naravno. Nisan neki fan aromatiziranih duvana nego onako vise volin osjetit sami duvan i sva njegova svojstva, a nebi se bunija ni da je nikotinska bomba Smile Jer moran priznat jos uvik motan svoju omiljenu Golden Virginiu Smile Dakle danas, potaknut svim vasim pricama i recenzijama vrag mi nije da mira i bacim se u kupnju. Kupija san Peterson Old Dublin, MB Navy flake, MB Virginia No1 Smile Nadan se da san kupija dobre duvane Smile Sva upozorenja o nacinu punjenja i pusenja pojedinog su dobro dosla! Mislin da cu krenit sa Navi flakeom....
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty07.10.11 13:46

Dobro si kupio. Kreni ti sa čim hoćeš, samo pazi da te Old Dublin ne razočara, jer je to duhan sa latakiom.
Po mom iskustvu, na moru najbolje legne Navy Flake, samo pazi kako ćeš rezati i puniti flake. Imaš na forumu. Šejker i Grga su stavili filmiće sa YouTubea.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty07.10.11 13:55

Krenija san sa Naviy flakeom Smile Samo san ga lagano protrlja kroz dlanove i razmrvija se taman koliko triba, lagano napunija lulu, evo bogami se lipo pusi , ne gasi se, ima mi prelip okus i prva asocijacija mi je bila cokolada Smile Uglavnom prava divota za prvi susret Smile Fala na postu Bayro Very Happy

A sta se tice Old Dublina , zato san ga i kupija radi Latakie, mislin da bi mi se latakijski duhani mogli svidit s obzirom na recenzije i opcenito stiva vezana za latakiu na netu. A sta se tice pusenja uz more, zivin sto metara od mora tako da moj sud i nije bas objektivan po tom pitanju Roba iz ormara mi mirise na more hahaha
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty07.10.11 14:50

jasam navy flake jedan jedini put kad sam ga dimio prosto presavio na pola i ugurao u lulu. bio je bas kako treba. sto se mirisa tice - blago tebi... Sad
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty07.10.11 15:06

Neznan , ovo mi je prvi put da ga pusin, prezadovoljan san jer nema puno arome .. ono dovoljno Smile Lipo se cuti duhan Smile I sta kazes dobro ti je bilo tako, samo presavijen i pospremljen u lulu... Kazen ti uzea san oni jedan "list" presavija ga i doslovno jednim potezom prosa kroz dlanove i ispa je savrseno Smile Vlazan je taman koliko treba... Neznan jedino - posto mi je ovo prvi put da san kupija duvan u ovome važu - kakv ce bit kad se malo osusi , nadan se i dalje ovao ukusan Smile
[Vrh] Go down
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder


Broj postova : 650
Join date : 04.01.2011
Age : 41
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty08.10.11 0:50

Bit će on dobar i dalje....no ako ti se pre jako osuši, uvijek ga možeš ponovno ovlažiti. Ima nekoliko dobrih metoda opisanih ovdje na forumu, i u biti sve rade. Jedino ne bih preporučio one metode koje u sebi sadržavaju raznorazne voćke, od limuna, jabuka i naranči, do salate. To bi trebalo izbjegavati. To je barem moje mišljenje. scratch

Ja, recimo, koristim male dijelove crijepa koje prije stavljanja u posudu s duhanom (ili vrećicu ako duhan nisi premjestio u neku vrstu posudice) dobrano navlažim. Tako ostavim dan-dva, ili već zavisno o tome koliko želim da duhan dobije vlage. Radi bez frke svaki puta. Baš neki dan sam morao spašavati vrećicu Sunday's Fantasya, koji mi je već iz trafike došao skoro pa posve osušen. Tako mi i treba kad vjerujem raznoraznim tetama za pultom Laughing
[Vrh] Go down
mortimer
Prva lula
Prva lula
mortimer


Broj postova : 93
Join date : 01.05.2011
Age : 47

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty08.10.11 10:51

Marine,može li info di si nabavio Old Dublin u ST?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty08.10.11 12:38

U "Buži" sigurno nije! Tamo je mogao naći samo zabranjene supstance! umrijet od smjeha

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
mortimer
Prva lula
Prva lula
mortimer


Broj postova : 93
Join date : 01.05.2011
Age : 47

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty09.10.11 20:33

Very Happy ma slabo je byro duvana po Splitu,English mixture od stanislava i virginia od mc barena je sve šta kupujem,ostalo u nogatih,zato me i zanima di je stiga old dublin.
Ostalo su aromatici a njih ne volim.
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty10.10.11 10:31

Old Dublina imas u Q-Shop ono na Vukovarskoj cesti, na sucidru... Ima dosta dobrih duhana i lula, a ovaj stanislavov English mixture, di si to rijesija? Tija bi provat

A sta se tice ovih duhana sta san gori spomenija , jos mi je najlipse sija old dublin, virginija mi je dobro spalila jezik! Naucit cu i ja jedan dan Cool
[Vrh] Go down
mortimer
Prva lula
Prva lula
mortimer


Broj postova : 93
Join date : 01.05.2011
Age : 47

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty10.10.11 11:36

Znači došlo napokon u Q-Shop,ćeka sam ga mjesec dana ovo lito pa sam odusta,danas hitam...hvala na info.
English Mixture od Stanislava u City Centru u prizemlju,odma na ulazu s autobusne stanice...meni je malo pretežak pa ga mixam sa Virginiom od Mac Barena,ta kombinacija mi je ludilo.
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty10.10.11 12:03

Fala i tebi na infu Laughing Nisan jos proba taj English mixture pa se veselin kupnji Smile
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty10.10.11 15:36

a vi ne citate gde se objavljuju poverljive informacije, a? posle ce vam biti krivo kad vam neko opepeli sve sto zelite Cool
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty10.10.11 16:00

Ma neka, meni je drago da ljudi puse i trose , ovi moj iz gore navedenog tabacco shopa nema problema sa nabavon, a i kad se trosi znaci da stalno ima friskog duhana Laughing
[Vrh] Go down
mortimer
Prva lula
Prva lula
mortimer


Broj postova : 93
Join date : 01.05.2011
Age : 47

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty10.10.11 21:01

Nema straha sekir,bar ne u našem gradu,većina šta puši lulu troši aromatike,bar mi je tako rečeno u ova dva tobacco shopa,čak i u camelota ST podružnici nema nijedan duhan osim aromatika za razliku od ZG gdje ima hrpa ostalih duhana.
Kao šta Marin kaže nek se kupuje bar će se narućivat novi a možda i prošire ponudu.
P.S.sorry na Off topic
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3169
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty10.10.11 21:03

Nada uvek umire poslednja.
I mi u Beogradu imali smo probleme, prvo nije bilo duhana, sada imaju samo neke aromatike, ali naši drgi trgovci uvek za stare mušterije imaju nešto što vredi ispod tezge. Retko su to Latakije, ali šta je tu je.
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 66
Lokacija : Beograd

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty10.10.11 21:13

U Beogradu je ponuda sramotna, budimo realni.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3169
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty10.10.11 21:19

Slažem se, ali pre samo godinu dana nije bilo ničega.
Ja doduše ne kupujem na kioscima, već odem kod Nikole i uzmem kada mi treba Erinmore flake ili MB Navy Flake. Za ostalo se uglavnom snađem preko grane kada otputujem. Doduše kod Igora u City Passage-u bude povremeno Dunhilla i tada se redovno pada nabavka istog.
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 66
Lokacija : Beograd

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty10.10.11 21:22

Ista prica i kod mene. Saglasi se, zar to nije jadno, u ovolikom gradu smo se sveli na dvojicu snalazljivih, a cene su im daleko od povoljnih, jos im je covek zahvalan sto uopste postoje..
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3169
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty10.10.11 21:41

Nažalost je tako.
Beše nekad bolje vreme, ali nažalost to je davna prošlost.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty10.10.11 21:43

je, nunki, apsolutno si u pravu. medjutim, u drugim gradovima je jos i gore. ovih par aromatika i ima tu i tamo, ali od potrepstina nema nista. prekjuce sam se vido sa jednom mojom bivsom ucenicom koja je dosla na studije u nis i letos oko prijemnog probala od mene lulu. mala se odusevila i pitala gde da nabavi sve sto joj treba. samo u beogradu. pokazao sam joj gde ima duvana, ali ostalog nema ni za lek. ostalo je da joj ja dam neke moje lule i jedan tamper za pocetak. cistace vise ni ja nemam, oni kod nikole nisu za dve pare. tolko o ponudi u zemlji svrbiji...
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 66
Lokacija : Beograd

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty10.10.11 22:00

Od silne muke za utehu pripalih Bentley The Classic One, odlezao nekoliko godina.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty10.10.11 22:46

mnogo ti lose Twisted Evil
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 66
Lokacija : Beograd

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty10.10.11 22:51

Kratkorocno - nije. Ali, realno, stalno snabdevanje na ovim prostorima je ravno akrobatici.

Doduse, postoji i apsurdna nota - ovde covek tesko da moze da postane blaziran. Very Happy
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty11.10.11 9:23

Kaj vi jamrate?
Kod nas nema Dunhilla ni za lijek, ima malo duhana, ali dovoljno.
Nije sretan tko puno ima, nego onaj tko malo treba.
A za pribor - snađi se druže.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty
PostajNaslov: Re: Dan za uzivanje i probavanje!!!   Dan za uzivanje i probavanje!!! Empty

[Vrh] Go down
 
Dan za uzivanje i probavanje!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Otkrice super mjesta za uzivanje u luli

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: