Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)

Go down 
+29
misterno
BSmatic
T.McR.
G.S.Patton
Kubik
--muki--
fatjoe
LenkoSmrk
milo
Lodir
Matko
fra_Perica
Antiša
Brka
MOVESHAKER
sinus
ibublic
gavran11
Davorin
amaru
420blackadder
imnik
ssekir75
bayro
mortimer
Nunki
Darko
Leo
Marin Split
33 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 41
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty29.01.12 22:42

Još sam na Scottish Blendu, a bome i na velebitskom. Tipkovnica mi sve manja. drunken
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty29.01.12 23:15

Marin Split je napisao/la:
Navy flake i sokic Rolling Eyes
neces valjda sokic piti!!!!!
a sto se tice kako sam princezu stavio u krofnu pa u lulu ?potrajalo je ali sam uspeo!!!!hahahahah samo se ti sali Smile nasi smo a ja se ne ljutim Very Happy i ne zameram Smile
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty29.01.12 23:27

Marin Split je napisao/la:
Sekirce, Nisko pivo je pre dobro! Pija san ga u Novom sadu proslo lito i odusevija san se, i Jelen je bogovski piva

pio nisko ili niksicko??? ne znam da se nisko prodaje u ns. a jelen je da prostis sranje. beli je vec ok...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty29.01.12 23:32

LJUDI NE PRICAJTE O PIVU OTKRIO SAM IRSKI PAB U NOVOM SADU GDE VIKENDOM IMA PRAVO IRSKO PIVO!JOJ! inace ima velika razlika izmedju niskog i niksickog koje se puni u apatinu i isto je jelen ;)drug mi radi tamo! nisko je VEC NESTO DRUGO i nema ga u ns u
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty29.01.12 23:38

to je otprilike to... ja donesem po par komada iz nis za meraklisanje ( u prevodu ne smem curi na oci bez istog Wink a o pivima ima doduse posebna tema... inace za niksicko i jelen znam, to su sve ista :@%$* Shocked pravo niksicko ne znam da li se jos radi i u cg. od svih vojvodjanskih piva najbolji mi je vrsacki sampion
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty29.01.12 23:49

Radi se u Montenegru i ima jedno koje je @%$* kako si se otmjeno izrazio i jedno sa zlatnim staniolom na grliću boce koje je odlično.
Tako su me bar đetići podučili. I bili su u pravu. A "Bavariu" zovu "kapi za oči"! Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty29.01.12 23:54

ne znam ali ovo sto sam pio u pabu(inace drzi ga irac pravi) pitko a klizi pored lule uh!e sad moram da popijem jedno!a hteo sam sa sokicem da zavrsim vece kao marin Wink
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty30.01.12 1:03

tesko zabu u vodu... Twisted Evil
[Vrh] Go down
gavran11
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
gavran11


Broj postova : 240
Join date : 15.12.2010
Age : 51
Lokacija : ljubljana

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty30.01.12 23:13

Gin tonic i Margate, da me zgotive pred spava
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty31.01.12 9:41

ssekir75 je napisao/la:
Marin Split je napisao/la:
Sekirce, Nisko pivo je pre dobro! Pija san ga u Novom sadu proslo lito i odusevija san se, i Jelen je bogovski piva

pio nisko ili niksicko??? ne znam da se nisko prodaje u ns. a jelen je da prostis sranje. beli je vec ok...
Niksicko u pravu si, i svjetli Jelen. Cuj koliko me sjecanje sluzi nije mi bilo tako lose, dapace odlicno Smile Bar mi je ostalo u dobrom sjecanju pa sad... valjda ti znas bolje jer ga imas prilike stalno pit, neznan.. Al sta kazen off topic smo sa pivon otisli Sorry
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty31.01.12 9:43

ZmajiC je napisao/la:
ne znam ali ovo sto sam pio u pabu(inace drzi ga irac pravi) pitko a klizi pored lule uh!e sad moram da popijem jedno!a hteo sam sa sokicem da zavrsim vece kao marin Wink
Stari moj bolje da neznas sta san popija prije sokica hahahah prvo san pojea jogurt, pa posli popija bevandu, pa neki caj i onda sokic hahahah uzas! A sta ces iman zeludac koji sve vari, moga bi se i nafte napit kad san zedan! lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty31.01.12 10:49

hahahahahahaahahh dobra!!!!!!!!!!!1 dva pijana šokre2
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty31.01.12 15:04

Marinko, a nisi li se ti da prostiš, usr'o od te atomske kombinacije bevande, jogurta i sokića? prdac

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty31.01.12 15:10

umrijet od smjeha a skoro! Sta rec moj sjor Bayro, to je kad vise ni sam neznan sta bi popija, a zedan Very Happy
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty31.01.12 15:13

Nemoj mi govoriti "vi" jer plaćaš piće za svaki "vi"! Ipak smo mi veliko lulaško međunarodno bratstvo, a braća se ne persiraju! dva pijana

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty31.01.12 15:22

Ajde moze, dogovoreno! Tako mi i Davorin govori.. ali to je jace od mene! Ma naviknit cu se ja bez brige piva
[Vrh] Go down
LenkoSmrk
Hladan dim
Hladan dim
LenkoSmrk


Broj postova : 727
Join date : 12.12.2011
Age : 49
Lokacija : Slovenija-Prlekija

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty31.01.12 16:39

E kad sam počeo radit na firmi u kojoj još sad radim, šef mi isto rekao sa svaki "vi" -10% od plače, i odmah prestao (ali mukama.. u početku sam izbegavao i "vi" i "ti" ali uspio).

A za dobro godinu ode moj šef za direktora firme, a šta sad. Ispeo sam ostat na ti, ali kad smo u društvu nekih poslovnih partnera, govorim mu direktor na "ti", a inače privatno po imenu.

Odgoj zna bit problem i nije jednostavno bit, sa osobom koja je starija i još je cjeniš/poštuješ , odmah na "ti".

Off topic al u pušionici sankcije valda nisu tako kobne. puffy

[Vrh] Go down
fra_Perica
Oblak dima
Oblak dima
fra_Perica


Broj postova : 1553
Join date : 20.11.2011
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Tudji

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty31.01.12 19:36

Cisto da vratimo topic njegovoj namjeni pusim meni zanimljivu kamilicu
Double fantasy od Richa u James Barber billardici i pijem sok, bez jogurta i bevande.
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty31.01.12 19:50

pmatic2 je napisao/la:
pijem sok, bez jogurta i bevande.
umrijet od smjeha treba ga brenditat - Cocktail "Sroćko" hahah

Ja san na Scottish blendu u DMP
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty31.01.12 22:09

Ja sam u gandalfici probao jedan mix za koji sam načuo recept, smješan 3p i navy flake.
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty31.01.12 22:13

Leo je napisao/la:
Ja sam u gandalfici probao jedan mix za koji sam načuo recept, smješan 3p i navy flake.
Iman doma jedan i drugi, i sta kazes kakva je kombinacija? Jesi li izmisa ono jeda flake 3p i jedan flake Navya i napunija lulu ili?
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty31.01.12 22:14

Prvo u morti Beck's Ol' Limey Bastard, a sada uz Blaufraenkisch (Schloss Fels) Orthodox Mixture u meerici.
[Vrh] Go down
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER


Broj postova : 750
Join date : 30.11.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty31.01.12 22:37

Marin Split je napisao/la:
Leo je napisao/la:
Ja sam u gandalfici probao jedan mix za koji sam načuo recept, smješan 3p i navy flake.
Iman doma jedan i drugi, i sta kazes kakva je kombinacija? Jesi li izmisa ono jeda flake 3p i jedan flake Navya i napunija lulu ili?

scratch koliko me sjećanje služi: red navy, red 3p, red navy, red 3p ..... scratch

...poanta je bila u izmjenjivanju okusa...



pozdrav autoru recepta ( šokre3 )
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty31.01.12 22:57

Tako nekako san i mislija, jer nije slucaj ka sa ostalin sitnije rezanin mjesavinama pa da to nakon mjesanja odlezi itd, itd... nego odma u lulu Smile jel da
[Vrh] Go down
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER


Broj postova : 750
Join date : 30.11.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty31.01.12 23:04

...navedenoj kombinaciji ne treba odležavanje jer se ne želi postići novi, ujednačeni, okus, već se radi o namjernom izmjenjivanju dva duhana (okusa)...
[Vrh] Go down
Sponsored content





UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 18 Empty

[Vrh] Go down
 
UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)
[Vrh] 
Stranica 18 / 40.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: