Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Online kupovina duhana u 2023.

Go down 
+13
dado
Borut
DeathSpade
PerB
Saymoran
Vortimejovrh
Polerouter
v.milan
PurgerVž
bayro
wranjo123
Slajs
Vlaj
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 891
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty17.04.24 10:30

Dobio sam e mail od HPa da imaju paket za mene od DHLa. Pošiljatelj: Gerd Jensen, i koliko sam skužio broj za praćenje pošiljke šljaka tek kad HP zaprimi paket iz inozemstva..uglavnom, sutra je tu jer je pošiljka danas otpremljena prema unutarnjem prometu. Ako bude sutra sve ok to će biti šesti dan od narudžbe do isporuke. Odlično!

bayro, Polerouter, v.milan, Nikša, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
FrancoRi
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
FrancoRi


Broj postova : 152
Join date : 09.01.2024
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Mac Barren OC, Navy Flake, amphora no2. Peterson 3 y.o. virginia mixture, holmer knudsen's

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty27.04.24 12:08

[You must be registered and logged in to see this link.]
Ovo je ponuda duhana iz Zadra. Cuba Libre. Sestra bila u prolazu pa mi je kupila Cavendish. Ima i lula nesto
[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PurgerVž, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Pajper
Prva lula
Prva lula
Pajper


Broj postova : 4
Join date : 11.01.2024
Age : 34
Lokacija : ZG

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty30.04.24 13:47

Da se pridružim pohvalama za pfeifendepot.de, Gerd je poslao 150g duhana u roku keks, bilo je na adresi za 6 radnih dana.

Jedini problem je bio što je narudžba bila 200g, poslao sam mail isti dan, to ne gledaju, imaju broj telefona na koji se javi Franz i riješi problem (odnosno povrat love) kroz par dana.

Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PurgerVž and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Peče me jezik
Peče me jezik
GrⒶna


Broj postova : 334
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty03.06.24 10:58

Čitam nešto po redditu, ljudi naručuju od Estrevala i ostalih koji  ne šalju van Njem. preko nekakvog parcel forwarding Logoix... Koliko sam skužio, naruče na njih i onda oni dalje šalju na tvoju adressu, gdje već jesi.
Da li je tko upoznat s tim što god?

Još ću malo istražiti pa ako shvatim konkretno što se događa, javim!

FrancoRi likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 891
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty03.06.24 12:17

Ništa se ne događa, LogoiX je i prije vozio paket do DHLa pa ovi dalje, a koliko vidim izgled Estervalsovog online shopa je novi i meni je nekako nepregledniji nego što je bio. Kako god okreneš i dalje nema mogućnosti dostave za RH. Zato je po meni Gerd Jansen najbolja opcija za narudžbe jer ima zapravo sve što ima i Esterval's, a i dostava je isplativa čak i da samo za sebe naručuješ. Oko 14 eura ako se ne varam..

v.milan, Nikša, Vortimejovrh and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Peče me jezik
Peče me jezik
GrⒶna


Broj postova : 334
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty03.06.24 14:53

To stoji da....u principu jedino što Estervals ima ove aged tins popust Dunhilla i sl.
A za Logoix, vidim da ljudi preko njih naručuje u druge zemlje EU. iako, kažem, ne znam puno o tome kako ide točno...

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 891
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty03.06.24 14:57

Onda čačkaj dalje samo hvala Bogu. Svaka informacija je dobrodošla! 😉

Nikša and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 739
Join date : 08.02.2021
Age : 52
Lokacija : Zagreb

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty03.06.24 17:11

Gdje vidiš aged tins na Estercalsu??
[Vrh] Go down
GrⒶna
Peče me jezik
Peče me jezik
GrⒶna


Broj postova : 334
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty03.06.24 17:41

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 739
Join date : 08.02.2021
Age : 52
Lokacija : Zagreb

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty03.06.24 22:34

Meni to izgleda kao arhiva duhana kojih više nema

GrⒶna likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 891
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty04.06.24 0:12

Sve kaj ima crvenu lampicu toga nema na stanju, tako je bilo i prije..
[Vrh] Go down
GrⒶna
Peče me jezik
Peče me jezik
GrⒶna


Broj postova : 334
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty04.06.24 9:13

Moguć, mislio sam da su zasebne jer kraj nekih stoji "last chance" a cijena je 0.00 pa sam pomislio da se radi o bidanju preko maila, a možda sam pak "fulao ceo fudbal"....
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty04.06.24 11:03

Fulao si ceo fudbal. Ti duhana odavno nema, a Belo Odelo ih drži na stranici šminke radi.
A i da ih ima, cijene bi im bile astronomske, tako da....

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

GrⒶna likes this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Peče me jezik
Peče me jezik
GrⒶna


Broj postova : 334
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty04.06.24 11:10

Eh *ebiga!
Isprike na dezinformiranju!

bayro, Nikša, Vortimejovrh and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 891
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty04.06.24 18:31

Gledam baš na stranici od Gerda novi dizajn limenki od Mac Barena što su najavili u travnju nakon isteka starih zaliha...i ne sviđaju mi se nešto baš no glavno da se duhan ne mijenja. 😁
[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1142
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty04.06.24 20:12



Nisu ni meni nešto. Blijede nekako.

[You must be registered and logged in to see this link.]

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 891
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty04.06.24 20:26

Da, a i ovi zlatni rubovi nisu bog zna kaj.. [You must be registered and logged in to see this link.]

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 891
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty13.06.24 12:30

Da li ima netko od vas koji ste od Gerda Jansena naručivali robu da ste četvrti e-mail čekali dva/tri dana? Ja sam kreirao narudžbu 10.06. i nakon toga sam do sutradan dobio tri e-maila...Danas je 13.06. i još nema ništa, a status narudžbe mi je "u nastajanju".. ima li tko kakva slična iskustva možda? 😉
[Vrh] Go down
Polerouter
Peče me jezik
Peče me jezik
Polerouter


Broj postova : 459
Join date : 24.11.2020
Age : 50
Lokacija : Vrbovec

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty13.06.24 16:54

Prije neka tri tjedna sam čekao zadnji mail neka tri dana. U svakom slučaju, duže nego inače.

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 891
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty13.06.24 18:33

Polerouter je napisao/la:
Prije neka tri tjedna sam čekao zadnji mail neka tri dana. U svakom slučaju, duže nego inače.
Onda ok, reko čisto da vidim situaciju.. Hvala ti.. 🍻🍺🍻

Polerouter likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 891
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty17.06.24 9:44

Sedmi je dan kako čekam četvrti e-mail od Gerda, od njega ni G...već me kolege zajebavaju.
[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 850
Join date : 26.07.2023
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty17.06.24 10:29

Pretpostavljam da je kaos u Hamburgu zbog prvenstva. U svakom slucaju ili cekaj ili zovi pa pitaj.
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 891
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty17.06.24 10:33

Saymoran je napisao/la:
Pretpostavljam da je kaos u Hamburgu zbog prvenstva. U svakom slucaju ili cekaj ili zovi pa pitaj.
Već mi je palo na pamet ali njemački beknut ne znam, a bojim se da Franz nije s engleskim na "ti"...tako da nemam pojma kaj napravit. Čekat ću do srijede pa vidjet..
[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 850
Join date : 26.07.2023
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty17.06.24 12:16

Da, vjerojatno mora bit na njemackom pa probaj od poznanika poznanikovog poznanika nekog znalca pronac sto mozda zna njemački.

Gore je [You must be registered and logged in to see this link.] zvao, je li bilo na engleskom ili na njemackom?

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 891
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty18.06.24 10:47

Upravo sam se čuo s Franzom iz Hamburga. Melje engleski odlično. Sve je u redu sa narudžbom samo duže čeka neke gluposti iz Danske da mu dostave koje je moj blesavi kolega naručio. Ljubazan tip. 🤗

Polerouter, v.milan, Nikša, Vortimejovrh and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
Online kupovina duhana u 2023.
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Kupovina duhana online unutar EU
» Kupovina preko interneta
» Kupovina na Aukcije.hr :)
» Kupovina u Antverpenu
» Kupovina prve

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Web-shopovi // On-line kupovina-
Forum(o)Bir: