Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 kako mi iz srbije da kupimo te lepe duvane?

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

kako mi iz srbije da kupimo te lepe duvane? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kako mi iz srbije da kupimo te lepe duvane?   kako mi iz srbije da kupimo te lepe duvane? - Page 2 Empty31.01.12 15:15

bayro je napisao/la:
Znam ja to, dobri moj i pošteni! Nisu me jednom probali na Hvaru u Hanibala probali zavaljati!
No ipak sam ja napola mediteranac, pa ta priča kod mene ne prolazi!

Svakoga oni zele zavaljat, mamicu in! A i siguran san da imate utakmica u nogama sta se ribe tice! Ipak ste na moru svake godine!
I usput primjetija san da i kod vas u Zg ne fali friske ribe! Dapace izbor zna bit bolji nego na peskariji u Split, tako da ko voli ribu tesko ce ga privarit neko.
Sorry Off topic
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

kako mi iz srbije da kupimo te lepe duvane? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kako mi iz srbije da kupimo te lepe duvane?   kako mi iz srbije da kupimo te lepe duvane? - Page 2 Empty31.01.12 15:26

Opet ti sa "vi" ludonjo jedan! Imaš donit bocu dobre loze slijedeći puta kad te put u Zagreb nanese!
A da na našoj ribarnici doista ima odlične ribe - to je činjenica; od srdele (koja je meni osobno riba no. 1) preko garbuna, salpi, pasića, pa brancina i zubaca.
Ali odosmo mi lipi moj i pošteni, debelo Off topic !
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

kako mi iz srbije da kupimo te lepe duvane? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kako mi iz srbije da kupimo te lepe duvane?   kako mi iz srbije da kupimo te lepe duvane? - Page 2 Empty31.01.12 15:34

dok smo kod ovog Off topic, molim primorce za jedan pm sa uputstvom sta se i na koju varalicu lovi sa obale a sta iz camca. neka se zna, mozda zatreba Twisted Evil ne znaima me riba vec pecanje, tako da price sa mrezama mi nisu bitne
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

kako mi iz srbije da kupimo te lepe duvane? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kako mi iz srbije da kupimo te lepe duvane?   kako mi iz srbije da kupimo te lepe duvane? - Page 2 Empty31.01.12 15:37

Nadan se da cu uspit doc 16.02 na koncert Chris Reae ako ne oden na brod do tada al svakako mi je plan doc dan prije pa navratit u klub. A sta se tice loze bounce to mi se nekako cini prirodno i normalno Very Happy Pa ne mozes doc u goste praznih ruku!
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

kako mi iz srbije da kupimo te lepe duvane? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kako mi iz srbije da kupimo te lepe duvane?   kako mi iz srbije da kupimo te lepe duvane? - Page 2 Empty31.01.12 15:43

Ja ti moj Sekirce slabo lovin sa kraja, uglavnon sa puskon malo zaronin, ubijen koju hobotnicu i to je to, a iz broda bacin obicnu tunju, malu udicu i malo olovo, uglavnom je to iz zajebancije kad iden na ovu sitnu ribu (fratre, pirke,lumbrake itd) koristin zivog crva kao mamac kad ga iman tj, kad ga ulovin, ili pizdicu skoljku (dagnja mislin da je po knjizevnu)
Cuj ovisi koju ribu zelis uvatit, prema njoj trazis vrime, poziciju i najbolje stap ako ces sa kraja.
Uglavnom nije losa ideja trebalo bi malo opsirnije o ovoj temi na drugo misto...
[Vrh] Go down
Sponsored content





kako mi iz srbije da kupimo te lepe duvane? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kako mi iz srbije da kupimo te lepe duvane?   kako mi iz srbije da kupimo te lepe duvane? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
kako mi iz srbije da kupimo te lepe duvane?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Gdje i kako u Mariboru?
» "Kako to lepo mirise"
» Kako se sortira duhan?
» Kako nastaje lula

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: