Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti u Crnoj Gori?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Crnoj Gori? Empty
PostajNaslov: Gdje kupiti u Crnoj Gori?   Gdje kupiti u Crnoj Gori? Empty30.06.12 10:40

trenutno sam u CG od kotora do bara pa me interesuje da li ima na tom podrucju duhana i kojih. svaka informacija dobro dosla
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje kupiti u Crnoj Gori? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Crnoj Gori?   Gdje kupiti u Crnoj Gori? Empty02.07.12 12:30

samo na pg aerodromu u fri sopu koliko za sad znamo...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Crnoj Gori? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Crnoj Gori?   Gdje kupiti u Crnoj Gori? Empty04.07.12 14:09

Na tom području mislim da nema, samo u Podgorici, u tržnom centru Delta City, na prvom spratu, tobacco shop-u - ponekad se nađe neki Borkum Riff ... i naravno na aerodromu, što reče ssekir
[Vrh] Go down
Godzo
Prva lula
Prva lula
Godzo


Broj postova : 20
Join date : 02.04.2014
Age : 36
Lokacija : Bar, Crna Gora

Gdje kupiti u Crnoj Gori? Empty
PostajNaslov: Gdje kupiti u Crnoj Gori?   Gdje kupiti u Crnoj Gori? Empty16.04.14 10:15

Da updatujem informaciju: Jedno vrijeme na aerodromu u Podgorici je bilo, pa nestalo. Za sad se ponovo pojavilo. Trenutno ima: Mac Baren Scotish mixture; Mac Baren Navy flake i Clan aromatic.
Može se kupiti samo u free shopu prilikom izlaza iz zemlje, nakon pregleda prtljaga i provjere pasoša.

Po mojim saznanjima to je jedino mjesto u Crnoj Gori gdje možete kupiti duvan. Eventualno ako negdje naletite na zaboravljenu kesu Borkum Riff-a (obično Cherry ili Bourbon whiskey).
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Gdje kupiti u Crnoj Gori? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Crnoj Gori?   Gdje kupiti u Crnoj Gori? Empty16.04.14 12:30

Ovo je gore nego u Srbiji.
[Vrh] Go down
Godzo
Prva lula
Prva lula
Godzo


Broj postova : 20
Join date : 02.04.2014
Age : 36
Lokacija : Bar, Crna Gora

Gdje kupiti u Crnoj Gori? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Crnoj Gori?   Gdje kupiti u Crnoj Gori? Empty16.04.14 12:36

imnik je napisao/la:
Ovo je gore nego u Srbiji.

Nažalost - da.
[Vrh] Go down
Desamp
Peče me jezik
Peče me jezik
Desamp


Broj postova : 344
Join date : 27.10.2012
Age : 55
Lokacija : Beograd-Rio de Žarkovo

Gdje kupiti u Crnoj Gori? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Crnoj Gori?   Gdje kupiti u Crnoj Gori? Empty17.04.14 17:32

Puna je Crna Gora pomoraca i svako zna bar po nekog ko plovi, oni bi najpre mogli da pomognu. Jedino treba biti strpljiv da se taj neko vrati...
[Vrh] Go down
Godzo
Prva lula
Prva lula
Godzo


Broj postova : 20
Join date : 02.04.2014
Age : 36
Lokacija : Bar, Crna Gora

Gdje kupiti u Crnoj Gori? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Crnoj Gori?   Gdje kupiti u Crnoj Gori? Empty18.04.14 12:20

Ma kad se naviknete da nemate u svom okruženju, dovijavate se na razne načine. Stalno neko putuje i kesica ili limenka nije nikom problem da dostavi. Veća je muka što se ne razumiju u duvane pa i kad nalete na neki ''El dorado'', donesu nešto bez veze. Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje kupiti u Crnoj Gori? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Crnoj Gori?   Gdje kupiti u Crnoj Gori? Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti u Crnoj Gori?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Splitu?
» Gdje kupiti u Zadru?
» Gdje kupiti u Frankfurtu?
» Gdje kupiti u Vancouveru?
» Gdje kupiti u Pozegi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: