Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Aromatici? Koji su vam najdrazi?

Go down 
+17
Budo
milo
king1976
fra_Perica
mariv.photo
Suspiria
fatjoe
LenkoSmrk
ssekir75
420blackadder
amaru
Matko
imnik
Davorin
sinus
Leo
Marin Split
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty28.01.13 9:42

grga je napisao/la:
hm...

dosta ste me zaintrigirali ovim larsenima, probao jesam nekoliko vrsta, ali nista mi nije ostalo u sjecanju. pricekat cu (i nadati se da ce ostati) da mi stigne PKPL pa cu probati...

Grga trebalo bi stic do tebe, naime vlasni Wola nije zalija Laughing bogami je lopaton natrpa u onu zip lock kesicu hahaha
[Vrh] Go down
fatjoe
Peče me jezik
Peče me jezik
fatjoe


Broj postova : 492
Join date : 30.11.2011
Age : 44
Lokacija : Rijeka

Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty28.01.13 10:06

Plumcake Gljive Ruins of Isengard OC trenutno ovako izgleda moja lista "aromatika"
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty28.01.13 10:12

vidjet cemo marine, vidjet cemo!
Wink

sudeci po dosadasnjim porukama, moglo bi se zakljuciti da su nam Gljive zajednicki nazivnik ovdje. al' da su odlicne - jesu!
Smile


hm... mirise li to na nekakav group buy u buducnosti?
Twisted Evil
[Vrh] Go down
fatjoe
Peče me jezik
Peče me jezik
fatjoe


Broj postova : 492
Join date : 30.11.2011
Age : 44
Lokacija : Rijeka

Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty28.01.13 10:13

nebi bilo loše Twisted Evil
[Vrh] Go down
amaru
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
amaru


Broj postova : 223
Join date : 03.04.2010
Age : 40
Lokacija : grad na 4 rijeke
Omiljeni duhani : Balkan latakia, S.-English mixture

Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty28.01.13 13:10

Trebam očito probat te "gljive", čim riješim paypal idem u nabavku pa...
Vidim voli se i štuje i plumcake. Ima jednu konzervu doma i trošim ga povremeno kad ne znam šta bi zapalio, dobar je, bez daljnjeg, ali kad osjetim latakiu u njemu poželim još pa povučem jače i onda vidim da to nije to, ali svakako jedan od boljih i meni osobno jako kvalitetan(ako se tako može formulirat) duhan.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty28.01.13 13:15

kad se budu kupovali bulkovi bilo bi dobro, ukoliko je netko voljan, obavijestiti sve na forumu pa zaista odraditi grupnu kupnju.
cijena pstarine i fiksnih troskova na carini je ista narucio 100g ili kilogram duhana. uglavnom, uvijek to bude cca 1kn/g na kraju, mozda zericu vise. kasnije se lako sve to podijeli i posalje (a ide nam cijelo vrijeme i PKPL pa nam i ona moze posluziti).
[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria


Broj postova : 1330
Join date : 13.03.2012
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty28.01.13 14:08

Za dosta duhana koje ste naveli u prethodnih par postova nisam znao da su aromatici. Bar ih nisam smatrao aromaticima. Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty28.01.13 14:16

to uopce ne mora znaciti da si u krivu!
Wink
[Vrh] Go down
mariv.photo
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
mariv.photo


Broj postova : 189
Join date : 27.11.2012
Age : 41
Lokacija : Matulji
Omiljeni duhani : RMC, PTR

Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty28.01.13 15:58

Nakon zadnjeg druženja moram priznati da su mi Gljive na vrhu aromatika.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty28.01.13 16:06

Gljive, odlican duhan koji sam imao prilike samo jednom probati.
[Vrh] Go down
fatjoe
Peče me jezik
Peče me jezik
fatjoe


Broj postova : 492
Join date : 30.11.2011
Age : 44
Lokacija : Rijeka

Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty28.01.13 19:46

mariv.photo je napisao/la:
Nakon zadnjeg druženja moram priznati da su mi Gljive na vrhu aromatika.
ljubomorno čuvam sam od sebe da se još malo počastimo u subotu What a Face
[Vrh] Go down
mariv.photo
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
mariv.photo


Broj postova : 189
Join date : 27.11.2012
Age : 41
Lokacija : Matulji
Omiljeni duhani : RMC, PTR

Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty28.01.13 19:48

Odlično! Ja sutra zovem Zg i naručujem duhan i čistače (ako se ne varam 4 paketa).
[Vrh] Go down
fatjoe
Peče me jezik
Peče me jezik
fatjoe


Broj postova : 492
Join date : 30.11.2011
Age : 44
Lokacija : Rijeka

Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty28.01.13 20:22

mariv.photo je napisao/la:
Odlično! Ja sutra zovem Zg i naručujem duhan i čistače (ako se ne varam 4 paketa).
šta naručuješ da se priheftam odgovoru pm
[Vrh] Go down
fra_Perica
Oblak dima
Oblak dima
fra_Perica


Broj postova : 1553
Join date : 20.11.2011
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Tudji

Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty28.01.13 20:24

Meni je trenutačno vrh Plumcake. Ovaj tjedan ga pušim naizmjenice sa Balkan latakijom koju nisam dimio možda pola godine. I baš mi pašu naizmjenice kroz dan ta dva duhana.
Drugo mjesto mi drži Peterson Special Reserve 2007 jer mi se i ženi sviđa, a kako je trudnica moram se složiti s njenim izborom. A dobar mi je i Petersonov Christmas.
Tu prestaje ono što bih kupio ponovno.
Just for him Gljive i Ruins su iznad Old Tobyja i Treebearda, ali su mi nakon 2-3 unce postali plošni i nezanimljivi pa sam ih pojačavao latakijom da dobiju na zanimljivosti.
Glen Piper mi nije loš jer mu perique daje malo papra Smile i njega dosta pušim u zadnje vrijeme.
OC mi je nakon početne zaljubljenosti dosadio, Connonsier Choice tako-tako.
Sherlock Holmes nezanimljiv. Imao još neku vaniliju koju sam nakon 2 lule poklonio frendu.
Sundays Fantasy meni jako fin aromatik, ali čekam da ga negdje nađem u limenci, kod nas ga ima samo u vrećici, a iz limenke je bolji.
W.O. Larsen Old fashioned povremeno zapalim, ali nije mi baš pretjerano božanski.
4noggins Double fantasy je sa puno kave unutra i ne ostavlja fin pepeo u luli. Ali nekad paše uz jutarnju kavu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty28.01.13 20:31

sundays fantasy, taj mi nikad nije legao, imao sam ga valjda dvije limenke i podijelio, bio mi je, nekako previse parfimiran, cudan...
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty28.01.13 22:45

Tih previse parfimiranih i dzemastih je i previse na trzistu.
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty28.01.13 23:09

Čudno, sunday's fantasy ni meni nikad nije legao.
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty29.01.13 8:13

Taj Sunday's fantasy nisan nikad tija niti probat Twisted Evil
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty29.01.13 8:35

Ja san prije lule nekih godinu dana pusija Original Choice za motanje, znan da nije isto, al aroma je ista i valjda san se zasitija toga tada, a moj prvi duhan za lulu je bija Mac Baren Vanila cream... Nakon dvi lule bacija san ga u smece (skoro i lulu skupa sa duhanon) al to me nije odbilo od daljnjeg istrazivanja. Odma san nakon njega kupija Old Dublin i trenutno se zaljubija. Valjda san odma u startu izgubija toleranciju na aromatike. Mislin aromatike takve vrste. Al sve jedno nadje se tu vrhunskih delicija, samo za moj ukus rijetko naletin na nesto ozbiljno dobro poput gliva, sobova itd..
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8259
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty29.01.13 8:57

Ponovo..... Ima duhana aromatika dobivenih mjesanjem raznih vrsta aromaticnih duhana, da ne bude greska, ako tako postavljamo stvar i latakije tu spadaju, uz sve engleske mjesavine. Jednostavno tko je pusio cist burley, znati ce o cemu govorim. A postoje i aromatici, kojima se dodaju arome, opet to moze biti prirodna aroma ili kemija. ( U fine duhane s okusom cognaca se stavlja pravi )Poznato je da neki americki proizvodjaci dodaju glicerin da duhan uvijek ostaje mastan i ne moze se osusiti. O okusu takvih duhana, utjecaju na tkivo i lulu, ne treba posebno pisati.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8259
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty29.01.13 9:00

Inace, nekoc davno sam negdije nasao tabelu i stavio na forum, aditive koji su dozvoljeni dodavati u duhan.... Ima ih preko stotinu Shocked
Kontaktirali su me neki mjesaci iz USA, koji traze virginije uzgojene na ovim prostorima, totalno ekoloske, jer ocito takvih vise nema kod njih.....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
king1976
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
king1976


Broj postova : 126
Join date : 21.11.2012
Age : 47
Lokacija : Crikvenica
Omiljeni duhani : MM 965, EMP, Blue Mountain, Balakn Sasieni, Balakan Latakia, Town Topic

Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty29.01.13 9:02

Za sada od svega sto sam provao - Plumcake, ali mi ni on nije ono nesto za sta bi se zakacio na duze vrijeme.
Sve ostalo mi je ni vamo ni tamo, a u jednu ruku sam primjetio kako malo pomalo reduciram aromatike i sve vise i vise preferiram engleze/latakije iako bih volio pronaci 2-3 aromatika koja bi uvijek bila tu negdje kad dode gust - isto kao i sa desertnim vinom, ne konzumiram ga svakodnevno, ali tu i tamo casica proseka fino sjedne.
Mozda to nesto pronadem u gljivama ili rusevinama...
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty29.01.13 9:03

Bilo bi lipo znat imana tih americkih trovaca. Onako otvorit jedan topic i crvenin slovima ispisat "ovo nikako probavat" Laughing
[Vrh] Go down
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo


Broj postova : 1413
Join date : 02.04.2010
Age : 46
Lokacija : POSTOJNA-Slovenija
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty29.01.13 11:07

Više ne pušim straight aromatica zamijenio sam jih sa Mac Baren Navy Flakom i Mac Baren Dark Twistom.Tako da imam na zalogi Amphoru red(jedini aromatic ,kojeg mi je poklonio Lenko),Dvije tegle 50/50 miješavine Dunhill MM965 i EMP,teglu miješavine 50/50 Mac Baren Scottish mixture i Navy Flaka,teglu 50/50 miješavine Samuel Gawith Bracken flake i 1792 i 100gramsku limenku Mac Baren Dark Twist.
[Vrh] Go down
Budo
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Budo


Broj postova : 206
Join date : 07.03.2011
Age : 35
Lokacija : RH
Omiljeni duhani : McB Golden Blend, Sunday's Fantasy, LL BL/WB

Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty29.01.13 11:39

Vidim da se spominje Sunday's Fantasy, pa da i ja priložim svoj komentar... Laughing

Dakle, meni jedan od najdražih duhana jer je aromatik ali opet nije preslab kao što neki znaju biti...a i jedan od prvih koji sam probao tako da mi je prirastao srcu i uvijek imam zalihe doma... lula

Par frendova je nedavno počelo pušiti lulu i od duhana sam im za početak preporučio Sunday's jer ih nisu baš privlačile latakije, a opet nisam htio da puše neku vaniliju, višnju ili ne daj bože Klan... Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aromatici? Koji su vam najdrazi?   Aromatici? Koji su vam najdrazi? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Aromatici? Koji su vam najdrazi?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Aromatici sa latakijom
» koji duhan?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: