Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]

Go down 
+27
Blackadder
Keko
Simba
Lodir
Brka
Budo
fra_Perica
milo
Antiša
misterno
LenkoSmrk
fatjoe
Sunka
ssekir75
Suspiria
imnik
amaru
T.McR.
mariv.photo
sinus
king1976
Marin Split
Leo
Matko
420blackadder
Rip Kirby
Davorin
31 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8259
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 18:27

U doba poplave svih vrsta igara, evo da i mi nešto napravimo na ovom forumu. Ideja je originalno moja, ali grga je dao puno dobrih sugestija. Hvala.

ovo neće biti nagradna igra ( ni nagrada ) kakve obavjesti dobivate redovno putem maila... tipa

"Osvojili ste na Kajmanskoj nacionalnoj lutriji tri miliona dolara, pošaljte nam 500 za troškove a onda..... se možete slikati Rolling Eyes "

Ovo će biti drugačije

Ideja je da se motivira ekipa koja redovno piše i diskutira na ovom forumu.... Nagrada ? naravno lula, pretpostavljate od kojeg pipemakera Laughing

[You must be registered and logged in to see this link.]

Jedna polutulip, s umetkom od zabrana i boxwooda, crna morta 5800godina staro drvo. Light pjeskarana....... da grga nema problema, usnik je crni.... tongue

[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8259
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 18:31

e sada, tko može učestvovati?

Članovi foruma naravno. Nadam se da neće biti mrguda neko će se svi uključiti u to.

Kada sam napisao članovi foruma, naravno uz neka ograničenja.

Minimalno 75 postova, od kojih barem deset u ovoj godini. Ne bi bilo fair, da netko tko je napisao dva posta bude učesnik uz one od tisuču +

[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 18:34

hijaaaaaaaaaaooooooooooooooo!

kategoricki sam odbijao sve nagovore naseg cestitog Papa Štrumf da sudjelujem o ovoj igri ali, nakon sto sam vidio ovu ljepoticu, mislim da sam ustuknuo.
umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8259
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 18:49

Što je zadatak?

Prvo se treba registirati na ovaj post, dakle oni koji žele učestvovati, moraju odgovoriti na ovaj post tipa, "ja sam za, želim učestvovati" ili nekako slično, Tada će proči provjeru od strane grge "The Terrible", provjere FSB su mala beba prema ovima Evil or Very Mad Twisted Evil Za to (registraciju ) ima vremena nekoliko dana, do 01.02 ove godine ( do 24 h ). (ili ako ste za, možemo rok i produžiti )

Tada ćemo postaviti zadatak. Laughing

Nikakva viša matematika, tipa dokazivanje teorije relativnost, korištenjem četriju osnovnih matematičkih radnji, Laughing nego.

Slikati ću lulu, zajedno s još nečim, Laughing na digitalnoj vagi. Staviti ću slike na forum, naravno da će težina biti zamrljana, a original slike će biti kod admina blackaddera. Svatko će imati jednu mogučnost da pogodi ukupnu težinu u gramima. Onaj koji bude najbliži.... lula je njegova. Laughing , a admin stavlja sliku s težinom na stranicu.

U slucaju da se na neki nacin dijeli prvo mjesto (navede istu masu ili budu jednako "udaljeni" od tocnog rezultata) pobjedu nosi onaj tko je prvi "gadjao".

Sretniku šaljem lulu poštom, u Hrv, ili susjedne zemlje....( ili kako se dogovorimo ) Naravno da mogu pogađati samo oni koji su se registrirali....

Istina prvotna ideja je bila da budu uključeni samo oni koji komentiraju moje lule, ali grga mi je, potpuno u redu, sugerirao da bi vjerovatno bilo previše postova s pridjevima "Božanskih" Laughing

Ako vam fale postovi, požurite i pišite, znam da grga ne oprašta, Ordnung und disziplin na thompsona
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8259
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 18:50

znam grga, meso je slabo, a alkohol je jak. Laughing Ima drugo značenje kada se prevede na Engleski.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Rip Kirby
Peče me jezik
Peče me jezik
Rip Kirby


Broj postova : 348
Join date : 28.06.2012
Age : 56
Lokacija : Opatija

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 18:56

Davorin je napisao/la:
e sada, tko može učestvovati?

Članovi foruma naravno. Nadam se da neće biti mrguda neko će se svi uključiti u to.

Kada sam napisao članovi foruma, naravno uz neka ograničenja.

Minimalno 75 postova, od kojih barem deset u ovoj godini. Ne bi bilo fair, da netko tko je napisao dva posta bude učesnik uz one od tisuču +


..i koga treba ubit za tu ljepoticu?? affraid sunny sunny Papa Štrumf sunny sunny
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8259
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 19:00

zasada nikoga, točna ( približna ) težina će biti dovoljne..... Laughing Barem je kod nas jednostavno (metrički sustav), za razliku od glupih Amera koji još mjere stvari inčima i uncama affraid
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder


Broj postova : 650
Join date : 04.01.2011
Age : 41
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 19:04

Odmah se prijavljujem na nagradnjaču, riječima: Ja sam za, prijavljujemse ter se dajem na provjeru vrlom Grgi odmah i sad. Jmbg, Ojib i dokaz o nekažnjavanju će dostavim čim prođe moj zahtjev za politički azil na Solomonskom Otočju. Cool bounce
[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 41
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 19:13

Prije svega, Davorine, želim pohvaliti ovu akciju i Vašu darežljivost. Nadalje, dragi članovi foruma, sudionici ove igre, ja sam jako kompetitivan tip. Bez obzira koja nagrada bila, ako i postojala, uvik idem na pobjedu. Pazite se na cesti, zaključavajte vrata, spavajte s jednim okom otvorenim... umrijet od smjeha
Ja sam za ZA! Ubilužite me!


Zadnja promjena: Matko; 27.01.13 19:15; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 19:14

Ja sam za.
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 19:16

Svaka cast na ideji! Pa ovaj forum je pravi mali lulaski raj! Naravno da se prijavljujen ako zadovoljavan uvijete, a sudjelovat valjda ocu ako buden ima internet.
Damn kompjuter
[Vrh] Go down
king1976
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
king1976


Broj postova : 126
Join date : 21.11.2012
Age : 47
Lokacija : Crikvenica
Omiljeni duhani : MM 965, EMP, Blue Mountain, Balakn Sasieni, Balakan Latakia, Town Topic

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 19:29

Definitivno ZA
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 19:29

idemo ovako, napravit cu novi post sa naslovom ucesnici nagradne igre i postupno dodavati one koji se OVDJE prijavljuju. vec vidim da ce biti veselo!
Wink
[Vrh] Go down
sinus
Oblak dima
Oblak dima
sinus


Broj postova : 1570
Join date : 20.10.2010
Age : 61
Lokacija : G point
Omiljeni duhani : U vječitoj potrazi za istim

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 19:30

I ja sam za!!
[Vrh] Go down
mariv.photo
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
mariv.photo


Broj postova : 189
Join date : 27.11.2012
Age : 41
Lokacija : Matulji
Omiljeni duhani : RMC, PTR

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 19:31

Ja sam za.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 19:34

nova tema tema/post napravljena, dodani su svi dosad prijavljeni, za Ripa se podrazumijeva (pored one hrpe smajlica) da zeli ucestvovati ali ostale molim da zaista budu na neki nacin decidirani kad se prijavljuju.

marine, imat ces internet, sigurno.
Wink
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 19:40

Ma imat cu sigurno, medjutin stvar je veze koja nekad zna bit slaba a i termin nagradne igre mi se nekako poklapa sa leton umrijet od smjeha
U svakom slucaju kapa doli na inicijativi, sve bolje od boljeg, prvo PKPL pa sad ovo, popit cu jos jedan whisky za sve vas dva pijana
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 19:44

ja sam zapravo htio naseg cestitog Papa Štrumf malo "zakociti" po pitanju ovoga, bas iz razloga sto je nekakva dinamika postignuta upravo PKPL-om pa da ne potrosimo svu artiljeriju odjednom, ali on je na to samo (vrlo vjerojatno je, nisam ga vidio) odmahnuo rukom i odvratio - ne brini, bit ce toga jos... -
devil
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 19:49

a bih isto sudjelovao
[Vrh] Go down
T.McR.
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
T.McR.


Broj postova : 196
Join date : 02.12.2011
Age : 60
Lokacija : osijek
Omiljeni duhani : MB OC , Grga mix. , Frankenstein ,Pet.Delux , i sve sto je na stolu ponudjeno

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 19:49

ok , druze intendante , provjeri zadovoljavam li kriterije pa me ubaci na listu
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 19:50

Cuj po svemu sudeci ne manjka van kreativnosti ni ideja tako da ne sumnjan da cete doc ponovo na neku dobru ideju. A PKPL treba da ostane kao nesto normalno i sastavni dio ovog druzenja tako da nema veze sta se paralelno i druge zanimljivosti desavaju
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 19:54

ZvonimirPipeSmoker je napisao/la:
a bih isto sudjelovao

nazalost, trenutno ne zadovoljavas potrebne kriterije (koji su po meni i ovako malcice previse blagi), bit ce toga jos, ne brini.

T.McR. je napisao/la:
ok , druze intendante , provjeri zadovoljavam li kriterije pa me ubaci na listu

idem te utefteriti!
Wink

Marin Split je napisao/la:
Cuj po svemu sudeci ne manjka van kreativnosti ni ideja tako da ne sumnjan da cete doc ponovo na neku dobru ideju. A PKPL treba da ostane kao nesto normalno i sastavni dio ovog druzenja tako da nema veze sta se paralelno i druge zanimljivosti desavaju

PKPL bi, prema mojoj zamisli, trebala zivjeti dok zivi ovaj forum, samo neka se vrti...

kad udjemo u EU, mozemo je komotno protegnuti i do nasih prijatelja u sloveniju!
Wink

[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 20:00

Naravno, sta vise i dalje kruzi to bolje!
[Vrh] Go down
sinus
Oblak dima
Oblak dima
sinus


Broj postova : 1570
Join date : 20.10.2010
Age : 61
Lokacija : G point
Omiljeni duhani : U vječitoj potrazi za istim

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 20:03

hahaha ..a hoće oni nama dozvoliti da se igramo zajedno... Very Happy
[Vrh] Go down
amaru
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
amaru


Broj postova : 223
Join date : 03.04.2010
Age : 40
Lokacija : grad na 4 rijeke
Omiljeni duhani : Balkan latakia, S.-English mixture

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty27.01.13 20:08

uvijek za igre i igrice, a kamoli ne kad su ovakve stvari u pitanju Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] Empty

[Vrh] Go down
 
1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]
[Vrh] 
Stranica 1 / 10.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» 2. Velika NAGRADNA Igra
» Nagradna igra
» Nagradna igra za ljubitelje meerschauma...
» Nagradna igra Djeda Mraza

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: