Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]

Go down 
+27
Blackadder
Keko
Simba
Lodir
Brka
Budo
fra_Perica
milo
Antiša
misterno
LenkoSmrk
fatjoe
Sunka
ssekir75
Suspiria
imnik
amaru
T.McR.
mariv.photo
sinus
king1976
Marin Split
Leo
Matko
420blackadder
Rip Kirby
Davorin
31 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty04.02.13 19:09

Čestitke i od mene....
[Vrh] Go down
LenkoSmrk
Hladan dim
Hladan dim
LenkoSmrk


Broj postova : 727
Join date : 12.12.2011
Age : 50
Lokacija : Slovenija-Prlekija

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty04.02.13 19:14

Papa Štrumf budem ja dal svoju adresu Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty04.02.13 20:40

Davorin je napisao/la:

Inače, sama klocna je ispod 400 grama, jasno sam napisao da je četvrtina gotova lula ( moje vrijesuše su cca 90 - 100 g) Cool malo istraživanje i moglo se dobiti ukupna težina od cca 650 do 750 grama

ja sam upravo takvim "istrazivanjem" i "gadjao", promakao mi je STALAK za lulu u proracunu (previdio sam ga), a i lijepo su mi izgledale one tri sestice!
[Vrh] Go down
Brka
Peče me jezik
Peče me jezik
Brka


Broj postova : 311
Join date : 25.11.2010
Age : 50
Lokacija : Bilje, Osijek

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty04.02.13 21:00

Čestitam Kirby.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8287
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty04.02.13 21:54

grga


Metalni stalak je dosta težak, skoro kao lula Laughing da, bio bi blizu da si ga uključio....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty04.02.13 21:59

ma, tri sestice su mi bile nezamjenjive. osim toga, nema smisla racunati masu bilo kojeg dijela kad se ne zna koliko je duhana u limenci...
Wink
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8287
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty04.02.13 22:00

ma nema veze, upravo tražim piranje za buduću nagradnu igru Very Happy
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
misterno
Peče me jezik
Peče me jezik
misterno


Broj postova : 527
Join date : 05.03.2012
Age : 52
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH Gljive, JFH Ruševine, McCl 5110, McB Plumcake, Žapci

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty04.02.13 22:04

a bačva? umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
Elvis Beba
Peče me jezik
Peče me jezik
Elvis Beba


Broj postova : 347
Join date : 19.01.2013
Age : 47
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Larry's Blend, Kamilica, Pirate kake

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty04.02.13 22:11

Iskrene cestitke...
Ucitelju (Matko) razocarao si me... Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Rip Kirby
Peče me jezik
Peče me jezik
Rip Kirby


Broj postova : 348
Join date : 28.06.2012
Age : 56
Lokacija : Opatija

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty04.02.13 22:16

EVOOOOO MEEEEEEEEE!!!!!!!! cheers

(U pozadini se ori Wild Boys od Duran Duran)
Najplemenitiji od svih lulaša ulazi u ring da otrči pozdravni krug ispred obožavatelja i onih zavidnih (vjerujem da ih je puuuuno!! Pa ko mi nebi zavidio na ovom prekrasnom tulipu, i sreći koje sam danas bogami imao u zavidnoj količini!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Došao sam kući u 16:45 direktno iz pod Kastavskog kafića Magdalena kod poznatog autoservisa "Toni Auspuh", okupljališta grupe TNT i Kvarnerske filijale ili podružnice, nakon dvosatnog dimljenja Cornel i Dielovog Autumn Eavninga u Stanwell Mat luli koja otkad sam dobio set za poliranje blješti ko disko kugla (pazi lula se zove "Mat", sad zamisli kako se tek sjaje one što se zovu "Shine"! Very Happy ) u okrnjenom sastavu podružnice, što zbog zubobolje, što zbog poslovnih obaveza, no napušili se mi dobro i beznjih ko i oni beznas..
Izgladnjeo navalim na maneštru od juče za ručak i na kraju uzmem tablet sa stola da pregledam poštu onako usput... Vidim poruka na skajpu, ajd da to pogledam prvo, na nagradnu igru se uopće nisam sjetio ionako sam očekivao slavljeničko proglašenje tek sutra, a kako ni na kraj pameti nisam imao da bi nešto osvojio nije mi bilo napeto ko što mladi danas goore... Poruka a skajpu od mog lulaša iz podružnice, Fatjoe koji je danas izostao sa pušione zbog zubobolje, mislim se valja pita kako je bilo, žao mu što je osto doma.. a on čestitava na osvojenoj nagradi, mislim šta sad svira??? onda mi sine, ma nije valjda, ma nije daj gdje da ja pogodim, ma to me on pali jer zna da učestvujem..., ma zavidan je što nije danas pušio s nama pa sad pali onako iz prikrajka i sigurnosti doma sa otečenim zubom... (kad te tako boli zub koji put poželiš da i druge boli da se ne osjećaš usamljenim Very Happy ) Niš idem pogledat, valjda je igra završila, on ju nije dobio jer bi pjevao drugu priču pa sad pali mene jer zna da nisam bio doma.. Polako otvorim forum i temu i čitam još nepročitane stranice jednu za drugom bez preskakanja da još malo guštam prije ravnodušng razočarenja.. čak pogledam rezultate poredane po veličini, vidi moje ime i rezultat su crveni i odmah ih uočavam, baš je to administrator lijepo sredio, otvoriš i odmah vidiš svoj rezutat pocrvenjen, pomislih najprije, onda se trgnem kako sam i sam nekad programirao, mislim se ma kako je to uspio izvest.... i onda mi sine što bi to crveno trebalo značit!!!! Neeee, nemoguće, e sad sam se ušeptljao i udri, grebi po tač ekranu tableta ravno na slike rezultata, nemoguće.... no ispalo je moguće... svi su tu na forumu, čestitavaju Ripu a on tek sad ko zalutalo tele i nevjerni Toma dolamata na cilj...
No ajde bolje ikad...
...zalili smo pobjedu Velebitskim pivom (ko nezna to je jedno jako dobro pivo, vrlo rijetko u Rijeci, ja ga našao i maznuo kašetu) i nakon vriske i hvaljenja pred ukućanima (...čiji je mlaki komentar bio, šta si dobio? lulu? Pa šta će ti još jedna??) posla sam ih vrit, neznalice jedne i diletanti, to je Davorinova lula od morte starija i od Krista!! i otrčao do kompjutera na forum da podijelim sreću sa vama drugarima koji me ipak razumiju i zavide mi na pobijedi!!! Kad pobijediš ipak ti sujeta voli da ti malo zavide, naravno, onak pozitivno, pa nagrada ipak nešto vrijedi, ne, i mnogi, svi bi voljeli da su ju dobili, kako nisu, moraju bit barem malo onako natjecateljski zavidni (ja bi bio!! Very Happy ) Važno je sudjelovati, ne..., no samo dok ne pobijediš, onda se stvari mijenjaju i vidiš da je važno pobijediti!! jocolor Jebo pobjedu kad ti se čude što se raduješ luli...
Moram malo guštati!! Jupiiiii!!! Ovakvi trenuci su ipak rijetki u životu!! tongue

Nije mi toliko bilo stalo do lule koliko je fora što sam ju "pogodio" a konkurencija nije bila mala, bila je oštra, sve opaki igrači koji bi neznamštosvene samo da je se dočepaju!!! flower
Išao sam na taktiku svi do 699 a ja preko pa ili oni ili ja, poslije ih je došlo još sa druge strane tak da je pobjeda bila još teža i još slađa. Moram priznat da kad sam upisao broj isti čas sam se predomislio i vikao joj luđače pa to je preko pola kile uteg jesi blesav pa nije to toliko teško i da sam mogao odmah bi bio brisao 700 i upisao negdje oko 450.
lulu sam procijenio po veličini i morta je lagana na 50 + stalak imam, odoka još 50 + zippo je težak imao sam ga u ruci sa kutijom recimo 100 + klocna ko 4 lule neka bude 250 ipak je vrijes i to komad + kutija za duhan vjerojatno od 100, nema 100 duhana ali tu je limenka pa nek bude jedno 100 i dodam još 50 da ne bi pofalilo i da budem preko svih, Pogodit točno između svih neću a ovako ako ispadne teže od 700 ja ću bit prvi... logika je dobra no upalo ih je još kasnije preko 700 pa mi je teorija pala u vodu, znači ključna je bila sreća i valjda kosmička ravnoteža neki ju zovu i karma, malo uzme, malo doda...

Iako mi je malo žao da lulu nije dobio netko mlađi na forumu sa jednom ili par lula u kolekciji, što sam i priželjkivao jer ni u snu se nisam nadao glavnom zgoditku tako da sam igrao proforma kako i sama riječ govori "igra" da malo oživimo forum, a ne sa nekom velikom željom i vjerom u dobitak....
No sad kad sam ju "osvojio" (nagradu, igru, čestitke, štosvene) toliko mi je mila (lula), više ko trofej, poveta autora i uspomena na ovu igru nego kao pušačica (to sad pričan dok ju ne probam, onda ću sve ove gluposti koje trkeljam zaboravit i dimit ju dok cake ne zatrpa žarnicu...) tak da evo sad figa svima ne bi ju više dao nizašta!! šokre2

[You must be registered and logged in to see this image.]

I za kraj zahvalio bi se svima na čestitkama i sponzorima i organizatorima na predivnoj igri u kojoj sam uživao!! (lako njemu trkeljat kad je pobijedio reći će drugi igrači), no vjerujem da su i oni uživali u napetosti i neizvjesnosti pa i u mojoj pobjedi!!
Za moje iz Kvarnerske podružnice sam siguran da su sretni i da slave skoro ko da su ju i sami dobili, a već sam i upozoren kako bi mi bilo jeftinije da sam ju kupio od Davorina nego ovako kad se ture u subotu počnu redat!!! No ovako će se slađe pušit!!!

Ovaj malo duži post je moj mali "post festum" kojim se želim svima na forumu odužiti zato što su mi danas baš uljepšali dan!! lula
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty04.02.13 22:22

jos je bolje sto ces se ovoga sjetiti svaki put kad pogledas tu lulu! odlicno!
Wink

radi ovakve reakcije se isplati raditi nagradne igre!
[Vrh] Go down
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder


Broj postova : 650
Join date : 04.01.2011
Age : 41
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty04.02.13 22:36

Rip Kirby čestitam od srca ! Svaka čast. Slično kao i ti sam i ja razmišljao, no eto, nijanse odlučiše i dobro je da je tako Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Sunka
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Sunka


Broj postova : 131
Join date : 28.10.2012
Age : 46
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : WOL Signature, TR Sunday's Fantasy, McB Navy Flake, McB Mixture Modern

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty04.02.13 22:49

Čestitke, čestitke, i nadam se da ćeš skratit vrijeme od punjenja lule do pripaljivanja [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://www.pijanitvor.com
fra_Perica
Oblak dima
Oblak dima
fra_Perica


Broj postova : 1553
Join date : 20.11.2011
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Tudji

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty04.02.13 23:36

Čestitam, bio si jako blizu!
Ja sam vagao, množio, samo Davorin nije uspio dovoljno duhana popušiti iz one limenke lol!
[Vrh] Go down
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER


Broj postova : 750
Join date : 30.11.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty04.02.13 23:41

priključujem se čestitkama.

uživaj u nagradi!

Cool
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty05.02.13 2:14

grga turaj katanac ovdi Wink
[Vrh] Go down
T.McR.
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
T.McR.


Broj postova : 196
Join date : 02.12.2011
Age : 61
Lokacija : osijek
Omiljeni duhani : MB OC , Grga mix. , Frankenstein ,Pet.Delux , i sve sto je na stolu ponudjeno

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty05.02.13 5:54

pridruzujem se cestitkama
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty05.02.13 7:35

ssekir75 je napisao/la:
grga turaj katanac ovdi Wink

nek' ljudi cestitaju!
Wink
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty05.02.13 8:28

Kakav katanac, ps trebamo se svi sada veseliti. Naši altruistični nagoni omogućit će nam da se radujemo!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty05.02.13 8:48

ja sam odmah priznao da sam zavidan i da cu cestitati radi reda!
umrijet od smjeha

kako god, rip nas je sve "razoruzao" svojim postom zahvale...

kapa dolje!
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty05.02.13 9:07

Naravno, naravno.
(Kasnije ćemo ga opljačkati onako staromodno: morta ili život!)
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8287
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty05.02.13 16:45

Radi svaga gore napisanog, srce mi je puno Cool

Koliko dobrih emocija na jednom mjestu. Da lula moze osjecati, vjerujem da bi bila vrlo sretna.

Hvala svima koji su ucestvovali, i vise srece (uskoro) drugi put.


PS

Lula je na putu, HP Expressom, prema Iki.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty06.02.13 20:19

Kirby svaka cast!!!!! Cestitke od srca!!!!! cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty06.02.13 21:52

Marin Split je napisao/la:
Kirby svaka cast!!!!! Cestitke od srca!!!!! cheers

ehej?
uvatio si net?
[Vrh] Go down
Taras
Peče me jezik
Peče me jezik
Taras


Broj postova : 417
Join date : 10.10.2012
Age : 29
Lokacija : Serbia/Surcin
Omiljeni duhani : Crni Kapetan,Larseni,Latakije...

1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty06.02.13 22:47

Rip Kirby čestitam svaka cast!!! cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: 1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]   1. Velika NAGRADNA IGRA [završena] - Page 9 Empty

[Vrh] Go down
 
1. Velika NAGRADNA IGRA [završena]
[Vrh] 
Stranica 9 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» 2. Velika NAGRADNA Igra
» Nagradna igra
» Nagradna igra za ljubitelje meerschauma...
» Nagradna igra Djeda Mraza

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: