Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Došla lula!! (iz nagradne igre!!)

Go down 
+11
Simba
amaru
Desamp
Davorin
Matko
fra_Perica
MOVESHAKER
fatjoe
darkoni013
mariv.photo
Rip Kirby
15 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Brka
Peče me jezik
Peče me jezik
Brka


Broj postova : 311
Join date : 25.11.2010
Age : 50
Lokacija : Bilje, Osijek

Došla lula!! (iz nagradne igre!!) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Došla lula!! (iz nagradne igre!!)   Došla lula!! (iz nagradne igre!!) - Page 2 Empty14.02.13 9:41

O divote !!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Došla lula!! (iz nagradne igre!!) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Došla lula!! (iz nagradne igre!!)   Došla lula!! (iz nagradne igre!!) - Page 2 Empty14.02.13 21:34

Baš mi je drago što je neko iz Kvarnerske filijale dobio lulu od gospodina Davorina na poklon,jer njegove lule tako dobro izgledaju,predobro sjedaju u ruci a sama izrada može zasjenit bilo kakvog umjetnika s bilo kojeg područja umjetnosti,jer to što gosp Davorin napravi od jedne klocne to je nešto što,mogu reči,prelazi granice nečeg normalnog,svakidašnjeg mene kao da smještaju u drugo vrijeme,vrijeme vilenjaka i starih dvoraca,vitezova...malo sam se raspisala o luli koju nisam vidjela nego na slici,a razlog je što sam dvije lule koje je gosp Davorin izradio imala prilike držati u ruci i osječaj koje su ostavile u meni ravan je takvoj mašti,snovima o prošlosti,davnoj,davnoj...kažem vam ja sam se osječala kao da sam trenutno u tom dalekom vremenu spoznaje,samo sam lule dodirivala i promatrala,neopisivo.I sad nakon nekog određenog vremena,od kad sam upoznala gosp Davorina,imala prilike i čast držat njegove lule u svojim rukama,i kako sam počela pušit lulu,otvorila mi se neopisiva želja da si možda,zapravo ne možda nego sigurno,kad tad jednu i sebi priuštim jer vrijedi je imat u posjedu,ali naravno kad budem namirila želje svog supruga jer on o njegovim lulama priča več dugo vremena....Al za razliku od njega,ja sam ju prva imala u ruci i znam o čemu pričam...Eto toliko o ovoj temi i još jednom da izrazim puno, dugo,i sretno pušenje nagrade koju je dobio Rip Kirby!!!!!!
[Vrh] Go down
Rip Kirby
Peče me jezik
Peče me jezik
Rip Kirby


Broj postova : 348
Join date : 28.06.2012
Age : 56
Lokacija : Opatija

Došla lula!! (iz nagradne igre!!) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Došla lula!! (iz nagradne igre!!)   Došla lula!! (iz nagradne igre!!) - Page 2 Empty14.02.13 23:06

kanja je napisao/la:
Baš mi je drago što je neko iz Kvarnerske filijale dobio lulu od gospodina Davorina na poklon,jer njegove lule tako dobro izgledaju,predobro sjedaju u ruci a sama izrada može zasjenit bilo kakvog umjetnika s bilo kojeg područja umjetnosti,jer to što gosp Davorin napravi od jedne klocne to je nešto što,mogu reči,prelazi granice nečeg normalnog,svakidašnjeg mene kao da smještaju u drugo vrijeme,vrijeme vilenjaka i starih dvoraca,vitezova...malo sam se raspisala o luli koju nisam vidjela nego na slici,a razlog je što sam dvije lule koje je gosp Davorin izradio imala prilike držati u ruci i osječaj koje su ostavile u meni ravan je takvoj mašti,snovima o prošlosti,davnoj,davnoj...kažem vam ja sam se osječala kao da sam trenutno u tom dalekom vremenu spoznaje,samo sam lule dodirivala i promatrala,neopisivo.I sad nakon nekog određenog vremena,od kad sam upoznala gosp Davorina,imala prilike i čast držat njegove lule u svojim rukama,i kako sam počela pušit lulu,otvorila mi se neopisiva želja da si možda,zapravo ne možda nego sigurno,kad tad jednu i sebi priuštim jer vrijedi je imat u posjedu,ali naravno kad budem namirila želje svog supruga jer on o njegovim lulama priča več dugo vremena....Al za razliku od njega,ja sam ju prva imala u ruci i znam o čemu pričam...Eto toliko o ovoj temi i još jednom da izrazim puno, dugo,i sretno pušenje nagrade koju je dobio Rip Kirby!!!!!!


Hvala Kanja!
...mislim da si se ti malo napušila Gospodara prstenova! Suprug će bit sretan kad vidi da su mu gljive i ruine netragom nestale, objasni mu da mu ih je sigurno popušio neki vilenak! Došla lula!! (iz nagradne igre!!) - Page 2 303824
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Došla lula!! (iz nagradne igre!!) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Došla lula!! (iz nagradne igre!!)   Došla lula!! (iz nagradne igre!!) - Page 2 Empty14.02.13 23:09

Dogovoreno,al te ljepo molim da to ostane među nama,već sam počela pikirat al još ne znam kako da maznem a da ne primjeti,stalno je doma
[Vrh] Go down
Rip Kirby
Peče me jezik
Peče me jezik
Rip Kirby


Broj postova : 348
Join date : 28.06.2012
Age : 56
Lokacija : Opatija

Došla lula!! (iz nagradne igre!!) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Došla lula!! (iz nagradne igre!!)   Došla lula!! (iz nagradne igre!!) - Page 2 Empty14.02.13 23:17

kanja je napisao/la:
stalno je doma

....kad je stalno po kafanama nevalja, kad je stalno doma nevalja.... te žene nikad zadovoljne! Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Sponsored content





Došla lula!! (iz nagradne igre!!) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Došla lula!! (iz nagradne igre!!)   Došla lula!! (iz nagradne igre!!) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Došla lula!! (iz nagradne igre!!)
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Koliko lula je dovoljno lula?
» Lula uz more
» 215 lula
» LOT 100 lula
» Nepoznata lula

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: