Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti u Ljubljani?

Go down 
+4
Borut
bayro
Vortimejovrh
milo
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 781
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty12.01.24 23:37

Borut je napisao/la:
I ... da ne zaboravim ... kod nas prodavač duhana ne sme da ti kaže šta on ima na zalihi nego moraš ti da pitaš ... treba mi Clan i on ti kaže nemam ili imam. Imate li MacBaren original choice ... i on ti kaže imam nemam. Ne može on, kao zbog zakona, reči imam to i to i to.



Kod nas je država zaista poludila oko toga.

Tebi bar odgovore nešto, pa kod nas bleje ko tele u šarena vrata kad ih pitaš bilo što vezano za duhane.. 😁😁😁😁

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty13.01.24 9:11

Ma i za internet je.
Bili smo  [You must be registered and logged in to see this link.]  i ja u Pragu u kasnu jesen 2011, obojica u veeeliikoj kupovini duhana i lula, a uz to još i obojica  oboružani foto-aparatima i to ozbiljnim, sve neki Canoni i slična čudesa.
Htio Švigi snimiti Karlov most u Pragu u noći, u magli, bez ljudskih likova, no to je ispala nemoguća misija jer se u svako doba dana i noći netko šeće Karlovim mostom.
No, mi nadobudni, naoružani stalcima i fotićima, podešenima na dugu ekspoziciju, hvatamo trenutak. Ništa - nula bodova, uvijek netko šeće.  Okinemo par fotki  da baš nismo uzalud dolazili, vraćamo se preko Prašne brane u hotel, kada nam pristupa bojažljivo neka polusmrznuta djelatnica i nudi svoje usluge. Ništa - mi se zahvalimo, još joj Švigi tutne par kruna, bilo mu žao.  
Drugi dan mi to pričamo jednom češkom poznaniku i on se iznenadi da nam je sirotica uopće pristupila jer je prostitucija u Češkoj polulegalna, negdje u sivoj zoni, ali je startanje na cesti (za razliku od Španjolske) strogo zabranjeno.
A sad me  [You must be registered and logged in to see this link.]  nemoj pitati kako znaam  za Španjolske kulturne običaje - to znam jer sam godinama rtadio kao turistički vodič!

Eto, svašta čovjek doživi kada je pušać lule!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Nikša, Vortimejovrh and Borut like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 228
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty13.01.24 9:30

Vortimejovrh je napisao/la:
Biti cu u hotelu Slon, to je blizu?

Pa Slon ti je baš par minuti pješke do maximarketa, to ti je zaista baš na dohvatu ruke.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 228
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty13.01.24 9:37

PurgerVž je napisao/la:

Tebi bar odgovore nešto, pa kod nas bleje ko tele u šarena vrata kad ih pitaš bilo što vezano za duhane.. 😁😁😁😁

Pa i kod nas ti je nešto isto. U glavnom niko nezna ništa. Ali svaki put znaju šta je duhan za lulu a šta duhan za motanje cigareta. Barem to.

A to kad kažeš treba mi poklon u obliki duhana za lulu prodavačica sve vadi van, onih 5 6 duhana i kaže imam to ono treče ... pa šta znam ... ovaj lepo miriše, ovaj isto ali drugačije .... hehehehe

bayro, PurgerVž and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 228
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty13.01.24 9:53

A kada si kod Maksimarketa imaš ulaz gore i ideš unutrašnjima stepenicama dole ili levo i desno vanjske tepenoce u podrum. U podrumu imaš male trgovine. I usred trgovina ti je ulaz u Maksimarket i odmah na ulazu desno ti je trafika. A cigare nađeš u jednoj od tog trgovina u podrumu, Havana cigar point, samosvoja trgovina. Imaju i whiskije, konjake i slično.

Ali ... oko duhana za lule ... ne očekuj ništa posebno. Ma ne očekuj ništa .. uzmi Clan i to je to Shocked

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 703
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty13.01.24 10:04

Hvala ti Borute! Imam izložbu u srijedu u 19h, galeriji Društva likovnih umetnikov Ljubljane, Breg 22. Pa dobrodošao!

Borut likes this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 703
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty13.01.24 10:06

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 228
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty13.01.24 10:19

Vortimejovrh je napisao/la:
Hvala ti Borute! Imam izložbu u srijedu u 19h, galeriji  Društva likovnih umetnikov Ljubljane, Breg 22. Pa dobrodošao!

Puno hvala ali nemam više puta u Ljubljanu. U srijedu bit ču u Celju i tamo okolo. Ali hvala još jedanput.

I kada smo več tu ... evo ti slika ... kada ideš gledat u Maksimarket idi još na drugu stranu ima jedna trafika pola minuta od hotela. I kada si več tamo onda samo produži još 200 metara, tamo do burze, ako je još tamo napred koja trafika, malo sam zaboravio. Ali ovo ti je najfrekventniji dio Ljubljane. I možda nađeš što drugo.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nikša, Vortimejovrh and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 703
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty13.01.24 10:20

Hvala ti Borute!

Borut likes this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   Gdje kupiti u Ljubljani? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti u Ljubljani?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Istri?
» Gdje kupiti u Slavoniji?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: