Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Vauen čistilice u Zg

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Vauen čistilice u Zg Empty
PostajNaslov: Vauen čistilice u Zg   Vauen čistilice u Zg Empty10.03.08 23:51

Da sad ne tražim okolo - zna li netko gdje ima Vauen čistilica? Ono pakiranje od 80 kom.
Fala unaprijed.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Vauen čistilice u Zg Empty
PostajNaslov: Re: Vauen čistilice u Zg   Vauen čistilice u Zg Empty11.03.08 0:02

U Frankopanskoj kod tete Goge..
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Vauen čistilice u Zg Empty
PostajNaslov: Re: Vauen čistilice u Zg   Vauen čistilice u Zg Empty11.03.08 0:09

Je li teta Goga nekad radila u Masarykovoj? Crna, zgođušna, uvijek na usluzi?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Vauen čistilice u Zg Empty
PostajNaslov: Re: Vauen čistilice u Zg   Vauen čistilice u Zg Empty11.03.08 0:13

Da...Bayrina ljubimica.Jedina se tamo kuži u posao!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Vauen čistilice u Zg Empty
PostajNaslov: Re: Vauen čistilice u Zg   Vauen čistilice u Zg Empty11.03.08 0:20

E onda, da ti šapnem. Poznam joj muža. OK je, nije agresivan i koliko znam, niti ljubomoran. Ako je to ta Goga. I da, stvarno se kuži. Još dok je bila u Masarykovoj, a ja početnik, puno mi je pomogla. I uvijek se znalo nafektati kakav poklončić.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Vauen čistilice u Zg Empty
PostajNaslov: Re: Vauen čistilice u Zg   Vauen čistilice u Zg Empty11.03.08 0:38

Joj kad Bayro čuje to šaptanje!!Hebeš muža,čuvaj se onog motorista!!! Za carinu
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Vauen čistilice u Zg Empty
PostajNaslov: Re: Vauen čistilice u Zg   Vauen čistilice u Zg Empty11.03.08 0:52

Ha čuj. Možda je to neka druga Goga. Nikad ne možeš biti 100% Kad provjerim, zadržat ću za sebe. Ipak je strah - strah.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Vauen čistilice u Zg Empty
PostajNaslov: Re: Vauen čistilice u Zg   Vauen čistilice u Zg Empty11.03.08 0:53

Very Happy
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17063
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Vauen čistilice u Zg Empty
PostajNaslov: Re: Vauen čistilice u Zg   Vauen čistilice u Zg Empty11.03.08 0:53

Nemojte mi Gogu dirati! Goga je zakon. Fina, pristojna, diskretna...Da, radila je ranije u Masarykovoj dok dućan nije pukao, a kuži se u duhane i lule bolje od većine nas. Osim toga, pozna sve lulaše u sjeverozapadnoj Hrvatskoj.
Doista je fina i nenametljiva osoba, a ona malička Kristina koja sa njom radi i ima piercing na jeziku, njoj opet nema ravne u poznavanju cigara.
"Camelot" je sa njih dvije napravio najbolju akviziciju u posljednjih deset godina.
Ja to znam najbolje, jer često tamo VISIM!
I ne dirajte mi Gogu!

Za carinu
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Vauen čistilice u Zg Empty
PostajNaslov: Re: Vauen čistilice u Zg   Vauen čistilice u Zg Empty11.03.08 0:58

Bayro, ne diram. Što bih je dirao. Samo je hvalim. Slažem se upravo sa svime što si rekao. Za Kristinu ne znam. Vidiš, nisam niti znao da je Masarykova propala - nije ni čudo da mi se duhan zasušio. Morat ću do Goge. Po čistilice i da mi spremi malo Old Dublina ispod pulta. ;o))
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17063
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Vauen čistilice u Zg Empty
PostajNaslov: Re: Vauen čistilice u Zg   Vauen čistilice u Zg Empty11.03.08 1:03

Ako ga ima, sigurno će ti ga spremiti, no mislim da nema, čekaju novu pošiljku. A što se tiče spremanja ispod pulta, meni je pipu čuvala nekih tri tjedna dok nisam lovu skucao...
A kad dođe Šokre, onda ima i na pultu! Shocked
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Vauen čistilice u Zg Empty
PostajNaslov: Re: Vauen čistilice u Zg   Vauen čistilice u Zg Empty11.03.08 1:06

Čini mi se da je dučan u Masarykovoj dobio robu i prošljakao.Barem iz auta je tako izgledalo...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Vauen čistilice u Zg Empty
PostajNaslov: Re: Vauen čistilice u Zg   Vauen čistilice u Zg Empty11.03.08 1:09

Ma da. Goga je kraljica. Jako me nagovarala da ne kupim Mac Baren Latakiu, a ja navalio ko sivonja. Pa kad sam došao doma je bilo - lijepo ti je cura govorila.... Fakat, s njom se sve da dogovoriti i njene se preporuke slušaju.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Vauen čistilice u Zg Empty
PostajNaslov: Re: Vauen čistilice u Zg   Vauen čistilice u Zg Empty11.03.08 1:11

Ta Latakia je mrak u doslovnom smislu...i tješi se,nisi jedini Very Happy
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17063
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Vauen čistilice u Zg Empty
PostajNaslov: Re: Vauen čistilice u Zg   Vauen čistilice u Zg Empty11.03.08 1:15

A jesam li ti Šokre lijepo besjedio...No ti si prepametan. To sa latakiom ima veze kao i ja sa svemirskim letovima. Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Vauen čistilice u Zg Empty
PostajNaslov: Re: Vauen čistilice u Zg   Vauen čistilice u Zg Empty11.03.08 1:17

Davno je to bilo..sad samo Američija igra.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Vauen čistilice u Zg Empty
PostajNaslov: Re: Vauen čistilice u Zg   Vauen čistilice u Zg Empty11.03.08 1:19

Čuj, Bayro, ti možda i poletiš. Nikad se ne zna... ;o)) Ali da to čudo ima latakije koliko se može nakupiti ako držiš kutiju pored nekog "engleza". Naravno zatvorenu. Joj što sam tada bio ljut na sbe i Mac Baren. Kao malo djete kad očekuje bicikl, a dobije nove hlače koje mu se ne sviđaju. Tako nekako je to bilo.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17063
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Vauen čistilice u Zg Empty
PostajNaslov: Re: Vauen čistilice u Zg   Vauen čistilice u Zg Empty11.03.08 1:21

To je "Mac Barenova" marketinška fora. Mora imati u asortimanu nešto što se zove "Latakia", pa makar unutra bila magareća kakica. Shocked
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Vauen čistilice u Zg Empty
PostajNaslov: Re: Vauen čistilice u Zg   Vauen čistilice u Zg Empty11.03.08 1:25

Ma jasno. Samo nije fer. Nekako sam se nadao da takve gluposti neće proć na lulaškim duhanima. A i na tobaccoreviews isto lijepo sve piše. Ali znaš kako je, navalilo čeljade pa baš mora pušit latakiju...
Nego već je kasno, sutra se treba radit.
Pa pozdravljam ekipu do nekog drugog puta...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17063
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Vauen čistilice u Zg Empty
PostajNaslov: Re: Vauen čistilice u Zg   Vauen čistilice u Zg Empty11.03.08 1:28

Lahka ti i ugodna noć. I nemoj davati djetetu toliko piti. Neće tebi ništa ostati... drunken
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Vauen čistilice u Zg Empty
PostajNaslov: Re: Vauen čistilice u Zg   Vauen čistilice u Zg Empty11.03.08 1:32

Flaša je prazna. Služi više kao zvečka i čep kao smirivalo za izbijanje zubova. ;o))))
Sad stvarno u krpe.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vauen čistilice u Zg Empty
PostajNaslov: Re: Vauen čistilice u Zg   Vauen čistilice u Zg Empty

[Vrh] Go down
 
Vauen čistilice u Zg
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vauen lule
» Vauen Zeppelin
» Dilema izmedu vauen i macqueen lula

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: