Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Zašto su upaljači za lule tako skupi?

Go down 
+8
fićo
MOVESHAKER
Rakija
Keko
Davorin
Leo
kamarad igorrr
gstaraz
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Zašto su upaljači za lule tako skupi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto su upaljači za lule tako skupi?   Zašto su upaljači za lule tako skupi? - Page 2 Empty06.09.13 21:06

Meni je isto ok pušenje vani, naravno ne po buri, ali u laganoj šetnji zakaj ne? Cool
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Zašto su upaljači za lule tako skupi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto su upaljači za lule tako skupi?   Zašto su upaljači za lule tako skupi? - Page 2 Empty06.09.13 21:22

Keko je napisao/la:
gstaraz je napisao/la:
Zippo, pušenje na buri... kakve su sad to brije ?!?

ja jedva da mogu zamisliti pušenje sa malo laganog Maestrala, a i to mi odnese pol dima iz ustiju ???
A valjda imaš usta stalno otvorena. Rolling Eyes 
Pa dok pušim, u principu nisu nikada skroz zatvorena... to je ujedno i način kako osjetiti i razložiti sve arome Rolling Eyes 

ccc... u školu pušenja treba koliko vidim, bez obzira na 3 desetlječa dima... Suspect
[Vrh] Go down
Keko
Oblak dima
Oblak dima
Keko


Broj postova : 1184
Join date : 30.01.2013
Age : 61
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965, EMP, St. James Flake, Navy Flake, lot of flake

Zašto su upaljači za lule tako skupi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto su upaljači za lule tako skupi?   Zašto su upaljači za lule tako skupi? - Page 2 Empty06.09.13 23:21

Gledaj prijatelju, ako ja pušim po buri, jugu ili maestralu je fakat moj problem, kako ti kažeš moja "brija". A kako ti pušiš, kaj pušiš, jel su ti usta otvorena ili zatvorena, kako razlažeš arome je tvoj izbor i mene uopće ne zanima.
3 desetljeća...Da, i koja godina više. U uživanju i bez silnih filozofiranja, bez škole pušenja, samouk sam čak Smile 
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Zašto su upaljači za lule tako skupi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto su upaljači za lule tako skupi?   Zašto su upaljači za lule tako skupi? - Page 2 Empty06.09.13 23:45

Slažem se sa Kekom, nebi trebali imati nikakva pravila, svatko puši kako zna i želi, pa bilo to u vodi ili kad vozimo auto.
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Zašto su upaljači za lule tako skupi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto su upaljači za lule tako skupi?   Zašto su upaljači za lule tako skupi? - Page 2 Empty07.09.13 0:10

Kako to G.L. Pease voli reći: "Pitaj 100 lulaša za mišljenje o nekom aspektu našeg hobija i dobiti ćeš 101 odgovor... I svih 101 će biti točno."
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Zašto su upaljači za lule tako skupi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto su upaljači za lule tako skupi?   Zašto su upaljači za lule tako skupi? - Page 2 Empty07.09.13 6:14

@Keko:
Davno mi je jedan kuhar dao feferon i rekao da je to ljuto, da ga zagrizem i da osjetim na jeziku taj osječaj...
- Da, bilo je ljuto i osjetio sam kako me jezik pecka.

Nakon toga mi je rekao da lagano udahnem i izdahnem kad otvorim usta i pitao me dali osjetim razliku...
- Da, bilo je ljuto; jezik me je peckao ali osjetio sam aromu kakvu prije nisam osječao...

Nakon toga mi je dao drugu vrstu feferona i rekao da kad zagrizem, da opet otvorim usta i da lagano udahnem i izdahnem... pitao me dali sada osjetim razliku...
- Da, bilo je ljuto, peckao me je jezik a aroma je bila bitno drukčija od prijašnje...

Nakon toga mi je rekao da kad zagrizem, da otvorim usta i da lagano udahnem i izdahnem, ali ovaj put kroz nos... pitao me šta osjetim...
- Ovaj put me je skoro do boli zapeklo/zabolilo grlo...

Nakon toga mi je rekao da popržim feferon na ulju i da mu drugi dan kažem kakav je osječaj
- Drugi dan sam mu rekao da nisam primjetio ništa posebno...

Nakon toga mi je rekao da skuham feferon u buzari i pojedem
- Drugi dan sam sve zvijezde vidio kada sam išao na WC...


Da sam mu rekao na samom početku "prijatelju ja jedem feferone kako je mene volja, i boli me kuky kako ih ti kušaš i spremaš", danas nebi bio 1/4 kuhara koj jesam i nebi pojma imao koliko se aroma skriva u jednom naj običnijem feferonu.

...i ne radi se tu o nikakvoj filozofiji, a feferon je tu naravno, samo kao paralela; isto tako je tu mogao biti Cognac, slana srdela ili med.

Forumi inače služe kao mjesta za razmjenu iskustva, mjesta za debate, sve u svrhu usvajanja novoga znanja uz družeenje i piskaranje.
Neznam šta te je toliko zagrijalo to što sam nakon tvog posta o pušenju na buri, napisao kako na vjetru nije mjesto za uživati u duhanu... i kratko sam obrazložio zašto.
Slijedi tvoje spuštanje kaile "A valjda imaš usta stalno otvorena. Rolling Eyes "
Naravno, dobio si odgovor u istom tonu... daljnje analize i komentari više nisu potrebni ja mislim.

Šta da ti kažem?... ugodno ti pušenje želim. (naravno, zatvorenih ustiju na buri, da nebi sarkazma prifalilo)
[Vrh] Go down
fra_Perica
Oblak dima
Oblak dima
fra_Perica


Broj postova : 1553
Join date : 20.11.2011
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Tudji

Zašto su upaljači za lule tako skupi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto su upaljači za lule tako skupi?   Zašto su upaljači za lule tako skupi? - Page 2 Empty07.09.13 9:01

Kapeličarenje Laughing 
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Zašto su upaljači za lule tako skupi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto su upaljači za lule tako skupi?   Zašto su upaljači za lule tako skupi? - Page 2 Empty07.09.13 9:01

pmatic2 je napisao/la:
Kapeličarenje Laughing 
+1!
[Vrh] Go down
Keko
Oblak dima
Oblak dima
Keko


Broj postova : 1184
Join date : 30.01.2013
Age : 61
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965, EMP, St. James Flake, Navy Flake, lot of flake

Zašto su upaljači za lule tako skupi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto su upaljači za lule tako skupi?   Zašto su upaljači za lule tako skupi? - Page 2 Empty07.09.13 9:42

Od jedne rečenice, od jednog komentara kako je Zippo dobar na vjetru (ipak je ovo topic o upaljačima), ti dođeš na feferone i buzare, isčuđavaš se i dijeliš dubokoumne lekcije. Ova kuharska je upravo brilijantna.
Nisam pušač lule od jučer, znam vrlo dobro čemu služe forumi, a i meni je jednom davno netko rekao što su oni najpametniji, tzv. sveznalice....
[Vrh] Go down
Taras
Peče me jezik
Peče me jezik
Taras


Broj postova : 417
Join date : 10.10.2012
Age : 29
Lokacija : Serbia/Surcin
Omiljeni duhani : Crni Kapetan,Larseni,Latakije...

Zašto su upaljači za lule tako skupi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto su upaljači za lule tako skupi?   Zašto su upaljači za lule tako skupi? - Page 2 Empty08.09.13 15:28

Ma Kriket ili kauboljske sibice kolje se same pale lol! 
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Zašto su upaljači za lule tako skupi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto su upaljači za lule tako skupi?   Zašto su upaljači za lule tako skupi? - Page 2 Empty08.09.13 21:01

kamarad igorrr je napisao/la:
pmatic2 je napisao/la:
Kapeličarenje Laughing 
+1!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zašto su upaljači za lule tako skupi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zašto su upaljači za lule tako skupi?   Zašto su upaljači za lule tako skupi? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Zašto su upaljači za lule tako skupi?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: