Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Clan - najpopularniji duhan na svijetu?

Go down 
+22
TheDude
Horla
dado
G.S.Patton
SašaZg
bluetrain
picipl
Antiša
bayro
Brico
imnik
Karlo
Max Corvus
Keko
fra_Perica
fićo
Marin Split
PecaLula™
kamarad igorrr
Rakija
ssekir75
Davorin
26 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty08.09.13 19:55

Čitao sam negdje da je Clan najpopularniji duhan na svijetu i da kad netko govori o luli misli na njegov miris. Kolko vidim baš i nije popularan među današnjom lulaškom populacijom, ima neki razlog?

Cool reklama Cool 

[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8259
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty08.09.13 22:39

ima.....totalno je beveze... naravno da ima onih kojima se i takav sviđa. Nekada davano davno, kada nije bilo mogučnosti nabaviti drughih, osim Ekstra lulaša i Banatske ruže i meni je bio super... danas? Mislim da je jasno.

Rale likes this post

[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty08.09.13 22:46

daleko mu lepa kuca... Za carinu 
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty10.09.13 12:37

Ovako, probao sam Clan i moram reći da mi se čak i svidio (da.. znam, sad sam vam upravo dao razlog da me :sex: ... al nek vam je Wink:psic:  ).

Evo u kratko o tom duhanu:

Napravljen je od škarta, iliti od ostataka duhana u tvornici (kako pakiranje kaže "naj manje 14 duhana ulazi u mješavinu". nakrcaj vrećice da se ne baci pa će bit dobro za lulaše). Arome gotovo nema. Nešto malo u tragovima, kada se baš potrudiš da je nađeš* (*nalaziš je na razne načine... uvlačenjem, ispuhivanjem na nos, ponovnim udisanjem ispuštenog dima na nos i slično... Ima tu daleko isusnijih u tom području koji će ti objasniti.)

E sad... kao pozitivna strana duhana, ima donekle ugodnu room notu. Gori ravnomjerno i ne pre toplo sve do dna lule. Ne grize za jezik i ne "slini". Prilično je neutralan po pitanju arome/okusa.

Bottom line je da nije najbolji duhan koji sam probao, ali je i daleko od najgoreg.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8259
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty10.09.13 19:38

pa to je upravo on što sam i htio reći.... uz današnje odlične duhane i mogučnost nabave istih...Cool 

[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty29.10.13 21:36

Quit the tribe, join the clan. Laughing 

[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty30.10.13 9:26

Dobar... Smile Smile Smile 
[Vrh] Go down
PecaLula™
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
PecaLula™


Broj postova : 165
Join date : 19.10.2012
Age : 36
Lokacija : Sremska Mitrovica, Srbija

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty07.11.13 1:57

Ja sam počeo svoj lulaški staž upravo sa Klanom i čudio se kako neko može da ga izbegava. A onda sam otkrio potpuno novi svet...

Međutim, planiram da uzmem jednu kesicu čisto da se nađe. Zlu ne trebalo. Embarassed 
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty07.11.13 15:11

PecaLula™ je napisao/la:
Ja sam počeo svoj lulaški staž upravo sa Klanom i čudio se kako neko može da ga izbegava. A onda sam otkrio potpuno novi svet...

Međutim, planiram da uzmem jednu kesicu čisto da se nađe. Zlu ne trebalo. Embarassed 
I ja ga volim imati sa strane. Wink
Nađe se dana kad mi baš paše.
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty07.11.13 20:46

Ja to nikad nisan proba, ali odvazija bi se jer ne znaci da ono sta svi ne vole da i ja treban ne volit Clan - najpopularniji duhan na svijetu? 303824 
Steta, ocito san se kasno sitija...

Naravno salin se cyclops 
Vijerovatno bi ovako izgleda da ga zapalin....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty07.11.13 21:51

Ne vjerujem da je tako loš duhan kako mnogi pričaju, nebi opstao tako dugo da je tako grozan, to je "klasik" koji se mora probati, ne možeš odma na neki skupi i profinjeni duhan. Very Happy


Zadnja promjena: Grey Wizard; 07.11.13 22:06; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
fićo
Peče me jezik
Peče me jezik
fićo


Broj postova : 372
Join date : 29.07.2013
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Irish Flake, 4N BHT, MM965 ,Ashton Artisans blend,glen piper,McB Danac

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty07.11.13 21:52

Ma što sam u životu sve pušio..razne plave bestove,lordove,ronhille,filtere 160...clan je za to mila majka
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty07.11.13 22:47

Grey Wizard je napisao/la:
Ne vjerujem da je tako loš duhan kako mnogi pričaju, nebi opstao tako dugo da je tako grozan, to je "klasik" koji se mora probati, ne možeš odma na neki skupi i profinjeni duhan. Very Happy
Problem i je upravo u tome, sta danas uistinu mozes pronac preko neta vrhunske mijesavine za relativno male novce, a ipak se nekako povodis za recenzijama, necu kupit nesto sta svi ocijenjuju kao grozno, jel da?
To da nemas nikakav izbor onda ajde al ovako... Ne znan, ja da mi ga neko ponudi za provu, prova bi ga, al jednostavno ne zelin to kupovat, a i nisan neki fan aromatika inace. Jbg, sto ljudi sto cudi, provas, moza ti se i svidi puffy 
[Vrh] Go down
fra_Perica
Oblak dima
Oblak dima
fra_Perica


Broj postova : 1553
Join date : 20.11.2011
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Tudji

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty07.11.13 23:05

Dobio ja Clan prošli tjedan. Stigao mi iz Beograda Very Happy.
Davno sam rekao ženi kad negdi ide da mi uzme koji duhan. 
I ona bila u Rumunjskoj i u povratku jedan dan u Beogradu i pitala u hotelu di ima neki duhan shop i poslali je u neki dućan i kako nije vidjela ništa što sam joj davno spominjao ona uzela sva tri duhana koje su imali. A ja budala zaboravio reći prije puta da ovaj put preskoči traženje. lol! 
I tako ja postao bogatiji za Clan, Stanwell Melange i W.O Larsen Golden Dream.
Probao sva 3. Clan je uvjerljivo najbezvezniji duhan koji sam ikad probao.
Stanwell je jedva korak iznad, a Larsen onako osrednji.

Clan je najsitnije rezan duhan od svih koje sam ikad vidio za lulu.
Podsjeća me na filter 160 po bezličnosti.
Jedino pozitivno je što jednoliko gori do dna lule i ne grije previše što iznenađuje s obzirom kako je sitno rezan.
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty08.11.13 13:35

pmatic2 je napisao/la:

Clan je najsitnije rezan duhan od svih koje sam ikad vidio za lulu.
exclusive i brookfield su rezani još sitnije.

@Grey Wizard: Ja sam ga pred par mjeseci vidio u Tisku. Inače sam ga kupio u Duty Free Shopu na slovenskoj granivi. cjena 5.80 eura, kod nas oko 50 kn.

@Marinko: Ako si u điru za PKPL, uacio sam ga unutra u ovom krugu. Nema ga puno, ali sumnjam da će ga itko osim Lodir-a probat Wink

Vjerojatno ću ga nabavit još (kojom drugom prilikom), pa šaljm sample zainteresiranima. Btw. tu u Italiji mu j cjena iznad 7 eura! Shocked
[Vrh] Go down
Keko
Oblak dima
Oblak dima
Keko


Broj postova : 1184
Join date : 30.01.2013
Age : 61
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965, EMP, St. James Flake, Navy Flake, lot of flake

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty08.11.13 14:47

Grey Wizard je napisao/la:
Više se ne prodaje u Hrvatskoj, a nisam ga nikad probao Sad... ima netko da oće prodati? lol!
Imaš ga u Gajevoj pa uživaj...
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty08.11.13 14:57

Hvala, proba bi ga zasto ne, al na zalost i ovaj put moran preskocit PKPL jer iden na brod za par dana. Da san se nekin slucajen tek vratija vrlo rado bi ucestvova.
[Vrh] Go down
Max Corvus
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Max Corvus


Broj postova : 106
Join date : 01.04.2014
Age : 33
Lokacija : Zagrebačko Podzemlje
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Sillems Black, SG Balkan Flake

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty27.06.14 19:04

Meni je clan ok, stric mi ga preporučio. Imam feeling da dosta starijih lulaša voli clan, mi mlađi smo više izbirljivi xD Meni je recimo McBarren Orignial Choice odvratan (za motanje je fin), pa sam ga malo ubacio u Clan i super je jer se nekako poklapaju i daje Clanu malo bolju aromu čokoladno-whiskeyastu. Kupio sam ga prvenstveno jer nisam imao duhana, a bio je tisak blizu faxa.

Rale likes this post

[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty01.08.14 0:59

pmatic2 je napisao/la:
Dobio ja Clan prošli tjedan. Stigao mi iz Beograda Very Happy.
Davno sam rekao ženi kad negdi ide da mi uzme koji duhan. 
I ona bila u Rumunjskoj i u povratku jedan dan u Beogradu i pitala u hotelu di ima neki duhan shop i poslali je u neki dućan i kako nije vidjela ništa što sam joj davno spominjao ona uzela sva tri duhana koje su imali. A ja budala zaboravio reći prije puta da ovaj put preskoči traženje. lol! 
I tako ja postao bogatiji za Clan, Stanwell Melange i W.O Larsen Golden Dream.
Probao sva 3. Clan je uvjerljivo najbezvezniji duhan koji sam ikad probao.
Stanwell je jedva korak iznad, a Larsen onako osrednji.

Clan je najsitnije rezan duhan od svih koje sam ikad vidio za lulu.
Podsjeća me na filter 160 po bezličnosti.
Jedino pozitivno je što jednoliko gori do dna lule i ne grije previše što iznenađuje s obzirom kako je sitno rezan.
Potpuno se slazem sa Vama, nov sam u svetu lule i duvana i isto sam pre neki dan kupio u BG CLAN i  W.O Larsen Golden Dream
prethodno sam probao  W.O Larsen sweeth aromatic koji je bolji nego ovaj Golden Dream....
Sto se tice Clana imam osecaj da pusim neki duvan sa pijace ima barem neku jacinu i kakav takav karakter u odnosu na recimo Melange koji je tek grozan i bezkarakteran:( .... jos jedna zamerka na CLAN je sto od njega kasljem i  gusi ....tako da cu ga u buduce zaobilaziti u sirokom luku.... monkey 
[Vrh] Go down
Karlo
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Karlo


Broj postova : 268
Join date : 22.10.2013
Age : 56
Lokacija : Zadar
Omiljeni duhani : Tražim se

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty01.08.14 8:51

Dobro:
Sa cijenom od 40 kuna za 50 grama, uvjerljivo je najjeftiniji duhan za lulu u Hrvatskoj.
Meni uopće nije tako loš kao što se priča, pušio sam i znatno lošije.

Loše:
Za ne puno više novca može se kupiti i dosta bolji duhan. Mislim da ga Tisak prodaje po 49 kuna, a već za te novce može se kupiti nešto bolje.

Što se tiče onoga: "najpopularniji duhan na svijetu", ustvari je: "prije 50 godina bio jedan od najpopularnijih duhana u zapadnoj Europi".
[Vrh] Go down
http://piperson.org
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty01.08.14 13:10

Beše nekad, ne ponovilo se.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty23.09.14 10:32

da ne bude zabune govorimo o ovome?

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty23.09.14 14:24

Jes vala.
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty23.09.14 14:45

Jašta. jedan jedini i neponovljivi. Wink
Da ljudi ne pljuju toliko po njemu, prošao bi nezamjećen L;)
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty23.09.14 20:28

hahahah, antiREKLAMA je reklama Smile

ja ga upravo pušim, nije mi loš valja ne znam za bolje pa... Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? Empty

[Vrh] Go down
 
Clan - najpopularniji duhan na svijetu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Koliko duhana za lulu ima na svijetu?
» koji duhan?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Ostali duhani & pitanja, mišljenja, preporuke-
Forum(o)Bir: