Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Captain black duhani u Zagrebu?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Captain black duhani u Zagrebu? Empty
PostajNaslov: Captain black duhani u Zagrebu?   Captain black duhani u Zagrebu? Empty11.10.13 16:42

Evo gledam po smoking stranici slike, malinska kiosk i vidim captain black dva duhana, nisam ni znao da ih ima u Hrvatskoj, jel ih vidio netko u Zagrebu?? Uvijek sam ih želio probati. Very Happy


Zadnja promjena: Grey Wizard; 11.10.13 17:35; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Captain black duhani u Zagrebu? Empty
PostajNaslov: Re: Captain black duhani u Zagrebu?   Captain black duhani u Zagrebu? Empty11.10.13 16:43

Baš dobrih stvari.... Twisted Evil 

ima ga već godinama... nije neka posebna egzotika, umjetna aroma, ostaren glicerinom:shock: 
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Captain black duhani u Zagrebu? Empty
PostajNaslov: Re: Captain black duhani u Zagrebu?   Captain black duhani u Zagrebu? Empty11.10.13 16:47

Di ga ima godinama? U zagrebu nema u Frankopanskoj, a tamo ima najviše duhana. A netko ko voli jače aromatike voli takve, ja bi rađe američke aromatike nego europske, ali kaj mogu kad sam u europi. Sad

[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Captain black duhani u Zagrebu? Empty
PostajNaslov: Re: Captain black duhani u Zagrebu?   Captain black duhani u Zagrebu? Empty11.10.13 18:45

Capetan Black sam kupovao u Zgb, prije sigurno desetak godina ako ne i prije. Prejaki aromatik za mene, a pogotovo američki proizvod. Ima negdje na forumu diskusija o Američkim ( jeftinim ) aromaticima. ( Večina Altadisove game ) Da bi postigli "vlažan " izgled dodaju glicerin... nije baš prirodni sastojak duhana Cool Ali kao i uvijek, tko voli.... a gdje ga ima sada i tko ga uvozi... nemam pojma...
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Captain black duhani u Zagrebu? Empty
PostajNaslov: Re: Captain black duhani u Zagrebu?   Captain black duhani u Zagrebu? Empty11.10.13 22:16

S tim duhanima (ameri) treba paziti. Krcati su glicerina i grizu za popi***t. Radje uzmi nešto europsko tipa Sail black ili holger danske black burbon ili kako se već zove... Dovoljno aromatični, ali pitomiji za usta.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Captain black duhani u Zagrebu? Empty
PostajNaslov: Re: Captain black duhani u Zagrebu?   Captain black duhani u Zagrebu? Empty

[Vrh] Go down
 
Captain black duhani u Zagrebu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Captain Black "Royal"
» Gdje kupiti u Zagrebu
» black diamond
» Captain's choice
»  Captain Earle's - Ten Russians

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: