Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 W.O. Larsen: Golden Dream

Go down 
+12
Zmajevic
Lakeman
Beki
David
Mr.Bukowski
Taras
Branislav
Juan da Nova
fra_Perica
ssekir75
PecaLula™
Zelimir
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Velizar
Prva lula
Prva lula
Velizar


Broj postova : 23
Join date : 01.09.2020
Age : 34
Lokacija : Srbija

W.O. Larsen: Golden Dream - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: W.O. Larsen: Golden Dream   W.O. Larsen: Golden Dream - Page 2 Empty28.09.20 12:09

Ovo je za mene ubedljivo najlosiji duvan koji sam pusio, pa zelim da upozorim druge koji ga jos nisu probali. Laughing
Miris u pakli je prijatan dosta jak, meni mirise na melasu, mozda trag vanile. Ono sto ja pretpostavljam da je virginija u mesavini je jako tanko rezano, tako da sam pomislio odmah da ce goreti brzo i visokom temperaturom (nisam se prevario). osim onoga sto ja laicki smtram za virginiju vidi se i black cavendish (njega prepoznajem lako).
Prva lula koju sam napunio mi je odmah malo opekla jezik, kad kazem odmah, mislim bukvalno pri "laznom" paljenju, sto sam prvi put doziveo u toj fazi puseja lule. Trudio sam se da drzim vrlo lagan ritam i pokusavam da primenjujem breathe method (video na muttn chop piper yt kanalu). Medjutim dim je toliko ujedao da sam prekinuo i ostavio lulu da se ugasi posle prve trecine. Ukus koji sam dobio iz te prve lule je delimicno licio mirisu iz pakle slatkast ukus melase, ali se jace osecao ukus cimeta na jedan neprijatan nacin.
Za sledecu lulu sam odlucio da se bolje pripremim i ostavio sam duvan desetak sati da se susi. Bilo je mnogo manje ujeda Laughing medjutim duvan je i dalje goreo jako brzo i toplo i par puta kada sam povukao duzi dim opet je pekao jezik. Popravio se i ukus neznatno, dobio sam malo vise arome melase i prilikom izduvavanja dima na nos (retro-hale) osecao se miris vanile. Ukus samog duvana je kod svakog pusenja bio negde u pozadini.
Room note mi nije poznat jer pusim napolju, moguce je da bi bio prijatan. Nikotinski sadrzaj za moj kiterijum srednji.
Nadam se da je ovo moje pisanje odvratilo nekog od kupovine ovog duvana Laughing prema mom iskustvu bar, bacen novac. Moguce je i da jednostavno nisam imao srece i dobio bas losu paklu.
[Vrh] Go down
 
W.O. Larsen: Golden Dream
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» W. O. Larsen: Signature Vintage Mixture
» W. O. Larsen: Old Fashioned
» W. O. Larsen: 1864
» W O Larsen-Sweet aromatic
» W. O. Larsen: Simply Unique

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Aromatici-
Forum(o)Bir: