Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 McClelland: Frog Morton On The Town

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Info
Gost
avatar



McClelland: Frog Morton On The Town Empty
PostajNaslov: McClelland: Frog Morton On The Town   McClelland: Frog Morton On The Town Empty27.03.08 22:58

[You must be registered and logged in to see this image.]
Frog Morton formulated this exceptionally mellow blend, fragrant with Basma, smooth and rich with Latakia, for his evening at the opera. This is an elegant companion to the original, soft, full Latakia blend.

Zemlja porijekla: Amerika
Jakost: blag do srednji
Sastav: Virginia, Latakia, Turkish
Način rezanja: trakice
Raspoloživo pakiranje: limenka 50 i 100g

Recenzija:
Za štovatelje Žapca, s ovim se također ne može promašiti.
Miris iz pikse nije onako jako "kožast" vać je više slatkasto-kiselkasto (onako, hint kiselkastog), ali u luli je druga priča. Jednom riječju - fiiiinoooo! Davno sam pušio Frog Mortona, mislim da FM ima više latakije, no ovaj je tako fino slatkast, dok mu je room note takav da se može pušiti i u društvu, a bez da vas protjeraju. Duhan nije prevlažan, puši se od vrha do dna (prosječno mi je trebalo jedno do dva dodatna paljenja) i ne ostaje gotovo ništa neizgorenog duhana. Kako je moje praktično iskustvo dosta ograničeno, mislim da je ta specifičnost vjerojatno u basmi ili finom duhanu s istoka. Nakon par lula, mislm da nema nekih dramatičnih promjena u okusu, ali je opet bogat i ne zamara (kao što mi se dešava s aromaticima, pa jedva čekam da zgotovim lulu - vjerojatno osobno, ali eto).
Žabac ispred opere s najavom Don Giovanija... ma, sigurno nije top ekstra za one koji traže "ono još nešto", no definitivno dim za preporuku. Kažu da je to srednje lagani englez, pa valjda tako jest. ;o)
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



McClelland: Frog Morton On The Town Empty
PostajNaslov: Re: McClelland: Frog Morton On The Town   McClelland: Frog Morton On The Town Empty17.04.08 13:51

Dobar je ovo duhan, ali nije mi ekstra odličan kao original FM.
Možda je mrvicu preblag za moj ukus. Vjerojatno bi bio bolji da ima malo više latakie.
Ovo je dobar duhan za početnike koji žele probati lagane engleze, a i dao bi mu šansu kao cjelodnevnom dimu.
Za razliku od originala prilično je suši, gori odlično, ne ostavlja nikakav mulj na dnu lule.
Za sada drži ocjenu 3,5 (možda 4) od 5. No vidjeti ćemo kako će biti nakon još koje lule.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17063
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

McClelland: Frog Morton On The Town Empty
PostajNaslov: Re: McClelland: Frog Morton On The Town   McClelland: Frog Morton On The Town Empty17.04.08 19:39

Uf, uf....Ako je tebi lagan, meni će biti "super light"... Nisam niti rekao da je smeće, samo je lagani zez... Ništa, probati ću ga, a ako mi bude prelagan "popariti" ću ga latakiom, tj. "Stanislawom". Svakoj bolesti ima lijeka.
A ima li netko od plemenitog forumaškog bratstva kakva iskustva sa ostalim žapcima - u močvari, na putu oko svijeta....
Ako ima, lijepo molim laganu recenziju!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



McClelland: Frog Morton On The Town Empty
PostajNaslov: Re: McClelland: Frog Morton On The Town   McClelland: Frog Morton On The Town Empty29.04.08 22:52

Možda ima jedan trik - napunio sam lulu dosta rahlo. I dim mi je odličan. Definitivno to nije teška kategorija latakije, ali vrlo pristojan dim! Ako je punija latakija za zimu, bez latakije za ljeto, ovaj je onda idealan za proljeće. Probajte s mekšim punjenjem.
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3090
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

McClelland: Frog Morton On The Town Empty
PostajNaslov: Re: McClelland: Frog Morton On The Town   McClelland: Frog Morton On The Town Empty29.11.17 21:48

Bome je dosta light, a osim toga je latakija nekako blaga. U pozadini poznati okus žapca, koji mene podsjeća na javorov sirup obogaćen aromom orijentala.
[Vrh] Go down
Sponsored content





McClelland: Frog Morton On The Town Empty
PostajNaslov: Re: McClelland: Frog Morton On The Town   McClelland: Frog Morton On The Town Empty

[Vrh] Go down
 
McClelland: Frog Morton On The Town
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» McClelland: Frog Morton's Cellar
» McClelland: Town Topic
» McClelland: Blue Mountain
» McClelland Syrian Full Balkan
» McClelland: 5100 - Red Cake

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Latakije-
Forum(o)Bir: