Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 McClelland: Frog Morton's Cellar

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



McClelland: Frog Morton's Cellar Empty
PostajNaslov: McClelland: Frog Morton's Cellar   McClelland: Frog Morton's Cellar Empty07.12.12 17:44

[You must be registered and logged in to see this image.]
A mellow, fragrant Latakia blend aged with stave cubes cut from barrels used to mature and flavor Frog Morton's own special whiskeys.
Frog Morton put barrel stave cubs in hits mellow Stave-Aged Latakia blend - both in casks and cans - to infuse it with a unique whiskey character at once delicate and rich. He considers this skillfully crafted, beautifully balanced mixture to be the stellar achievement of his well-stocked cellar.


Zemlja porijekla: Amerika
Jakost: 2/5
Sastav: Virginia, Latakia
Način rezanja: trakice
Raspoloživo pakiranje: limenke 50 i 100g
Mjesto kupnje: [You must be registered and logged in to see this link.]

Recenzija:
Dakle, aroma/miris koji se osjeti nakon otvaranja limenke je zaista rajski, bozanski, onaj poznati (i priznati) miris Frog Mortona originala zacinjen mirisom whiskeya pomijesanog sa nesto ruma.
Mene osobno JAKO podsjeca na miris tople cokolade u koju je dodana odredjena kolicina ruma.

Komadic drveta koji je u limenci sadrzava dosta veliku koncentraciju te arome i mislim da ista moze jako tesko nestati iz tog duhana. Razmisljam cak o tome da ubacim to drvce u jednu limenku sa omiljenim mi 5110, ovdje popularno nazvanim Kamilica.

Kao i vecina McClellandovih duhana i ovaj vise naginje na vlaznu stranu pa bi ga valjalo par sati prozraciti prije nego se napuni lula. Rezultat je puno bolje sagorijevanje duhana i puno manje pripaljivanja lule, definitivno se isplati. Ovu mjesavinu sam pusio iz vrijesa, morte i kukuruza, jednostavno mi je toliko fina u svim kombinacijama da je to neopisivo. S obzirom na moje generalno misljenje o McClellandu i njihovim duhanima, a narocito o Frog Morton seriji, ovu recenziju mozete uzeti i sa malom zadrskom jer ja sam tu definitivno pristran.

Okus prilikom pusenja je jako dobro poznata "kozna" aroma Frog Originala upotpunjena aromom i dodatnom slatkocom te "cokolade s rumom". Obozavatelji serijala se sigurno nece razocarati. Ovdje definitivno, kako sam procitao u jednoj stranoj recenziji, dodatni i "strani" okusi i arome, plesu onako kako Frog Klasika svira, tu nema sumnje. I ne kvare sliku, naprotiv, upotpunjuju je, kao da je to ono sto je oduvijek nedostajalo.

Kako god okrenem, ovaj duhan svima preporucujem jer sam misljenja da se tu jednostavno ne moze promasiti.

Ovo bi mogao biti (moj) Sveti Gral!

Ocjena: 5/5


Zadnja promjena: grga; 01.02.13 17:15; ukupno mijenjano 4 put/a.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



McClelland: Frog Morton's Cellar Empty
PostajNaslov: Re: McClelland: Frog Morton's Cellar   McClelland: Frog Morton's Cellar Empty07.12.12 17:46

a ovako izgleda uzivo:

[You must be registered and logged in to see this image.]

ljudi moji, ovo je krasota nad krasotama, jedva cekam da podimim par lula pa napisem jednu finu recenzijicu. sto se tice dozivljaja nakon otvaranja limenke i prvih par dimova - bez rijeci!
Wink

EDIT: lula skoro pri kraju, izvanredno, a tek miris iz limenke... misterno je malo prije bio kod mene po semplic, kaze da je taj miris - miris raja!
Smile
[Vrh] Go down
mariv.photo
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
mariv.photo


Broj postova : 189
Join date : 27.11.2012
Age : 41
Lokacija : Matulji
Omiljeni duhani : RMC, PTR

McClelland: Frog Morton's Cellar Empty
PostajNaslov: Re: McClelland: Frog Morton's Cellar   McClelland: Frog Morton's Cellar Empty08.12.12 14:38

Izgleda fenomenalno! Gdje si to nabavio?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



McClelland: Frog Morton's Cellar Empty
PostajNaslov: Re: McClelland: Frog Morton's Cellar   McClelland: Frog Morton's Cellar Empty08.12.12 15:02

bolje da ne pricam na kakvu je foru doslo do mene.

ukratko, dobio sam limenku za cijenu one na smokingpipesu, bez troskova postarine. ne, vise se ne moze tako. Smile
[Vrh] Go down
king1976
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
king1976


Broj postova : 126
Join date : 21.11.2012
Age : 47
Lokacija : Crikvenica
Omiljeni duhani : MM 965, EMP, Blue Mountain, Balakn Sasieni, Balakan Latakia, Town Topic

McClelland: Frog Morton's Cellar Empty
PostajNaslov: Re: McClelland: Frog Morton's Cellar   McClelland: Frog Morton's Cellar Empty11.01.13 13:16

Mogu potpisati sve prije navedeno o ovom duhanu...izvrstan....
[Vrh] Go down
mariv.photo
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
mariv.photo


Broj postova : 189
Join date : 27.11.2012
Age : 41
Lokacija : Matulji
Omiljeni duhani : RMC, PTR

McClelland: Frog Morton's Cellar Empty
PostajNaslov: Re: McClelland: Frog Morton's Cellar   McClelland: Frog Morton's Cellar Empty12.01.13 20:48

Danas probao - danas naručujem!
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

McClelland: Frog Morton's Cellar Empty
PostajNaslov: Re: McClelland: Frog Morton's Cellar   McClelland: Frog Morton's Cellar Empty07.03.13 7:17

Imam doma 3 limenke, dve ostavljene da dozrijevaju, jedna se intezivno troši.

Meni osobno, draži od originala. Nije da mi original smeta, naprotiv (njega imam još više razbacanog uokolo za dozrijevanje). Smile

Fin, kremast, i kao što je gore napomenuto, nove note upotpunjuju osnovnu pjesmu, ne preuzimaju ju.

A vi ostali, što je vaša izlika što nam se ne pridružujete u orgiji? Smile
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Sponsored content





McClelland: Frog Morton's Cellar Empty
PostajNaslov: Re: McClelland: Frog Morton's Cellar   McClelland: Frog Morton's Cellar Empty

[Vrh] Go down
 
McClelland: Frog Morton's Cellar
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» McClelland: Frog Morton On The Town
» Cornell & Diehl - Chenet's Cake (Cellar Series)
» McClelland: Town Topic
» McClelland Bulk: Latakia
» McClelland: Blue Mountain

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Latakije-
Forum(o)Bir: