Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Black ambrosia....vaša mišljenja

Go down 
+10
rzlatic
Zupnik
picipl
foksieloy
Leo
njava
bayro
ssekir75
Morf
leonhardy
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty16.02.17 23:28

Podržavam Bayru, učio sam se na MacBarenima i naučio i dalje ih s guštom pušim. Black Ambrosia je dobra. Svi su MB-ovi solidne baze duhana. Ako nisu, niste pušili super value. Kako bi se reklo, ne tražiti kruha nad pogačom.
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty19.02.17 13:44

MacBaren je plač majke božije. Twisted Evil Amen.
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty19.02.17 16:54

Moji poceci su vezani za MacBaren i cesto ga pusim (najcesce doduse Navy flake i skota). Redovno se jednom gosisnje vratim na neku varijatnu OC ili Ambrosiae, cisto da mi zelja mine, jer sam 15 godina pusio samo MB-ove duhane (doduse uz poneki izlet sa zrenjaniskom tvornicom i njihvom Banatskom ruzom i Clubom). A ko nije pusio Banatsku ruzu, nema pojma sta je los duhan.
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty19.02.17 17:22

Do sada sam probao nekoliko Mac Barenovih duhana (7 Seas Gold i Regular, Cube Gold i Silver, Danish Mixture, Scottish Mixture, Navy Flake, Plumcake, Original Choice, Virginia no.1) i ne mogu reci da sam pretjerano odusevljen ili ushicen. No, isto tako, mogu reci da su to sve prilicno dobri duhani...

Ili kako bi rekli Seine Kaiserliche und Apostolische Majestät,
Franz Joseph I.,
von Gottes Gnaden
Kaiser von Österreich,
König von Ungarn und Böhmen,
König (der Lombardei und Venedigs,) von Dalmazien, Kroatien, Slavonien, Galicien, Lodomerien und Illyrien; König von Jerusalem; Erzherzog zu Österreich; Großherzog von Toskana und Krakau, Herzog von Lothringen, von Salzburg, Steyer, Kärnthen, Krain und der Bukowina; Großfürst zu Siebenbürgen; Markgraf von Mähren; Herzog von Ober- und Niederschlesien, von Modena, Parma, Piacenza und Quastalla, von Auschwitz und Zator, von Teschen, Friaul, Ragusa und Zara; gefürsteter Graf von Habsburg und Tirol, von Kyburg, Görz und Gradisca; Fürst von Trient und Brixen; Markgraf von Ober- und Niederlausitz und in Istrien; Graf von Hohenembs, Feldkirch, Bregenz, Sonnenberg etc.; Herr von Triest, von Cattaro und auf der Windischen Mark; Großwojwode der Wojwodschaft Serbien etc. etc. alias Bayro: "Jos se bumo mi plakali za Mac Barenom..." lol!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty19.02.17 17:47

Dovoljno je "Vaša svetosti", Generale! Laughing

Odmah da se ogradim - ja sam pisao o tzv "redovnoj ponudi" u Hrvatskoj, ne o egzotama kao što su "Cube" ili "7 seas", koje su se redovito pokazale promašenima.
A kako časni Imnik reče; tko nije probao "Banatsku ružu" taj ne zna što je loš duhan!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty19.02.17 17:55

Black ambroziu uzeh na početku lulaških avantura...čist za probu...i još mi stoji(ambrozija!!) u tegli...tu i tamo ju smješam sa nečim iz MB obitelji...za potpurri..
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
Lucky82
Prva lula
Prva lula
Lucky82


Broj postova : 23
Join date : 08.02.2017
Age : 41
Lokacija : Beograd

Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty22.02.17 20:35

Ja sam skoro pazario jednu konzervu od 100g. Meni prija ujutru uz prvu kafu.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty22.02.17 20:42

imnik je napisao/la:
Moji poceci su vezani za MacBaren i cesto ga pusim (najcesce doduse Navy flake i skota). Redovno se jednom gosisnje vratim na neku varijatnu OC ili Ambrosiae, cisto da mi zelja mine, jer sam 15 godina pusio samo MB-ove duhane (doduse uz poneki izlet sa zrenjaniskom tvornicom i njihvom Banatskom ruzom i Clubom). A ko nije pusio Banatsku ruzu, nema pojma sta je los duhan.

Časni Imniče - upravo tako! I ja kupim jednom godišnje OC u onoj kartonskoj vrećici i sa guštom ga popušim čisto da me mine želja i tada sam miran godinu dana!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty06.03.17 22:15

a šta fali hh seriji? Suspect ili sam ja pogrešno shvatio da se svrstala uz promašene projekte poput cubeTa?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty06.03.17 23:31

HH seriju nisam ni spomenuo. To su dobri duhani. Ja sam govorio o prelošem i preskupom "Cube"-u i tužnom promašaju sa sedam mora.
HH su odlični duhani; i Sirijac i Virginija. No to je iznimka koja potvrđuje pravilo.
Meni je tzv "redovna" Mac Barenova ponuda sasvim OK.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty07.03.17 0:29

bayro je napisao/la:
Dakle, ovako: nisam se do sada prije htio miješati u ovu diskusiju vrlih kolega, no Morf nije baš ni barometar na parametar  za  pitati ga za snagu duhana, njemu je naime "Old Joe Krantz" defaultni duhan, koji smo jednom u klubu tri stara ovisnika - Saša, Sarma i ja istovremeno zapalili i kašljali kao konji idavili  dobrih petnaestak minuta. (Sorry Morf, ali činjenice su činjenice, od njih ne možemo pobjeći!)
Jednako tako držim da je Mac Baren kod nas jako podcijenjen duhan i svi nekako s visoka gledaju na njega - ono kao: "puši se kad nema što bolje"!
Ovdje ne govorim o HH seriji ili nekim egzotama gdje se baš nije proslavio kao "Cube", nego o "običnim duhanima", kojih ima u trafikama. Meni su odlični i Virginija No.1, i Scottish Mixture i Navy Flake, Black Ambrosia, Dark Twist, o Plumcakeu da ne govorim, ili recimo o Stocktonu!
Pa nije stari Harald Halberg bio baš toliki lajbek!
Ljudi, dajte se razumu! I jednom ćete se sjetiti mojih proročanskih riječi: "Plakati ćete vi za "Mac Barenom!" bayro

boldovano... a sa tim da je "redovna" ponuda macbarena na mestu se svakako slažem. s izuzetkom vanile, od nje sam povraćao pa bih da je zaobiđem u širokom luku.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty07.03.17 19:26

HH serija je nesto cega se ne bi ni jedan majstor postideo. Radi se o vrhunskim mesavinama.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty07.03.17 20:24

znam. zato me i iznenadila bajrova izjava, no očigledno da ja nisam dobro razumeo šta je pisac želeo da kaže. Twisted Evil
[Vrh] Go down
Sponsored content





Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   Black ambrosia....vaša mišljenja - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Black ambrosia....vaša mišljenja
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Red ambrosia od MB
» Sail Black
» Jeste li probali ovaj duhan?
» MacBaren: Golden Ambrosia

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Aromatici-
Forum(o)Bir: