Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?

Go down 
+25
v.milan
Matko
Branislav
Marko1980
nick_praskaton
Sarmageddon
ivek
Majka
oliohardi
Hrv
Zupnik
babaq
Davorin
Morf
Tomo1978
Leo
dado
milo
Rakija
jam.hadar
bayro
Lakeman
foksieloy
picipl
G.S.Patton
29 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty17.03.17 11:29

Kako mi se (ko i svakome pravome lulasu Wink) povecava broj lula, torbica u kojoj sam do sada nosio lule mi je postala premala, pa sad trazim nesto novo sto bi mi odgovaralo za nekakvih pet-sest lula i nesto duhana. Gledao sam one fency torbice i torbe koje prodaje Smokingpipes.com, to mi je ipak maaaalo preskupo Wink.

Poznavajuci nas forum i njegove postovane clanove, uvjeren sam kako cete sa mnom i svekolikim forumskim publikumom podijeliti fotografije i opise svojih torbica, torbi, kufer,a ruksaka, najlonskih vrecica, jutenih vreca i sve ostalog u cemu nosite svoje dragocjenosti, te time dati ideju i meni kaj da si nabavim Wink

Pozz svima!
[Vrh] Go down
picipl
Hladan dim
Hladan dim
picipl


Broj postova : 679
Join date : 27.03.2013
Age : 63
Lokacija : Zagreb

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty17.03.17 13:51

Mrzim torbe i torbice, nosim najviše dvije lule, manje, u njihovim platnenim case-ovima, a duhane u dvije vrećice ili u kutijama tipa "Zagrebački Melem",
btw ta je kutija metalna, dobro dihta i čuva vlažnost, ne mijenja miris i doživljaj duhana,
natiskat se može duhana sigurno za 2-3 dobre lule, to mi je dosta za svaku priliku a ako treba istu lulu punim više puta bez straha od nekog pucanja puffy
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty17.03.17 14:54

picipl je napisao/la:
Mrzim torbe i torbice, nosim najviše dvije lule, manje, u njihovim platnenim case-ovima, a duhane u dvije vrećice ili u kutijama tipa "Zagrebački Melem",
btw ta je kutija metalna, dobro dihta i čuva vlažnost, ne mijenja miris i doživljaj duhana,
natiskat se može duhana sigurno za 2-3 dobre lule, to mi je dosta za svaku priliku a ako treba istu lulu punim više puta bez straha od nekog pucanja  puffy

Vis, ovo s kutijicama od Zagrebackog Melema ti uopce nije losa ideja...
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty17.03.17 15:20

Imam kožnu torbicu za nekih 6 lula koja je jedno vrijeme bila povoljna na ebayu (pred par godina bio topic o tome tu) koju koristim za putovanja.
Imam standardne platnene vrećice od lula koje su došle sa njima za uzet jednu dok idem nekud.
Jedna petersonova kožna preklopna za duhan. Inače duhan volim nositi u jednoj staroj mac baren navy flake 50g limenci, mislim da sam ju čak dobio od Antiše jednom u Bjelovaru.
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2208
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty17.03.17 16:40

ja upravo danas planiram zavrsiti veći kožni pipe roll za vise komada. Nedavno sam si sašio pipe roll od kože za nošenje u torbici uz novčanik i mobitel kad odeš na cugu ili kavu. Jedno pušenje i gotovo. Više kao EDC pipe roll. Još ju koristim, ali sad radim veću...

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...


Zadnja promjena: Lakeman; 28.10.17 0:10; ukupno mijenjano 1 put.

Lodir likes this post

[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2208
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty17.03.17 16:41

Imam i drugi model koji je vise kao torbica jer samo pobacas stvari unutra...


[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...


Zadnja promjena: Lakeman; 28.10.17 0:11; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty17.03.17 16:46

Kada idu klupske torbice? Odmah se preporučam za jednu! bounce Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2208
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty17.03.17 16:55

Čim pojeftini koža Wink

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
jam.hadar
Hladan dim
Hladan dim
jam.hadar


Broj postova : 840
Join date : 05.01.2011
Age : 43
Lokacija : Rijeka

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty19.03.17 0:36

Lijepo! Sviđaju mi se torbice. Laughing
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty20.03.17 8:48

Niceeeee Wink
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2208
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty03.05.17 17:55

Ja u ovom . Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...


Zadnja promjena: Lakeman; 28.10.17 0:14; ukupno mijenjano 1 put.

Vortimejovrh and Stefan_S like this post

[Vrh] Go down
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo


Broj postova : 1413
Join date : 02.04.2010
Age : 46
Lokacija : POSTOJNA-Slovenija
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty04.05.17 9:53

U torbici za fotoaparat
[Vrh] Go down
jam.hadar
Hladan dim
Hladan dim
jam.hadar


Broj postova : 840
Join date : 05.01.2011
Age : 43
Lokacija : Rijeka

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty05.05.17 8:58

Very Happy Lulu držim uglavnom u zubima.... Cool
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2208
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty27.10.17 13:49

Danas mi je stigla mala neopren torbica za 1-2 lule, malo duhana i upaljač. Ono za nositi svaki dan u torbi ako slučajno negdje zastaneš na kavu ili slično, da se nađe. Smile
Cijena 4 USD
LINK: [You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty27.10.17 13:52

Izgleda cisto pristojno, Laki, makar mi se tvoj kufer puno vise svidja! lula
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2208
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty27.10.17 14:06

Naravno. Smile različite prilike različite torbe Wink

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
dado
Oblak dima
Oblak dima
dado


Broj postova : 1048
Join date : 05.01.2017
Age : 56
Lokacija : Zagreb, VK, Landshut
Omiljeni duhani : Arango BS, clan! Pure Latakia!

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty27.10.17 15:05

Ja umzo isu za 3,41$ ,:sunglasses:
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty27.10.17 15:21

Naručio, nije skupo za isprobat čak i ak nebu dobro.
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3090
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty27.10.17 15:23

U ruksaku (da, bilo je nezgoda a la polomljeni usnici).Ovo je zgodno. Zgodno je i da su nekad drvene lule imale kofere kao i meršaumice danas.
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2208
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty27.10.17 17:02

wranjo123 je napisao/la:
Da ne otvaram novu temu, kako sprijecavate miris latakije prilikom nošenja lule/duhana? Inače nosim u ruksaku lule i duhan, ali sve mi poslije miriši po latakiji makar je zatvorena vrećica.
Off topic
Zašto ne bi otvorio novu temu! Pitanje je retoričko. Otvori temu a ovo brišemo.

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty27.10.17 19:21

Mrzim nosit torbice i kofere i sve tome slicno al morao sam si nac nesto osnovno, obicna neka manja torbica gdje stanu 2 lule i duhan i pretinci za filtere, cistace, tamper, upaljac.....gori smo od zena....😀😀
[Vrh] Go down
Morf
Peče me jezik
Peče me jezik
Morf


Broj postova : 308
Join date : 03.12.2015
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Da izbija iz cipela

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty27.10.17 19:31

Boli za novcanik, ali najprakticniji koji sam imao dosad.

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty27.10.17 20:47

Morf je napisao/la:
Boli za novcanik, ali najprakticniji koji sam imao dosad.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Siguran sam da ima istih takvih a da nije marka i da je za makar jednu decimalu jeftinija....
[Vrh] Go down
Morf
Peče me jezik
Peče me jezik
Morf


Broj postova : 308
Join date : 03.12.2015
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Da izbija iz cipela

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty27.10.17 20:59

Tomo1978 je napisao/la:
Morf je napisao/la:
Boli za novcanik, ali najprakticniji koji sam imao dosad.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Siguran sam da ima istih takvih a da nije marka i da je za makar jednu decimalu jeftinija....

Bilo je slicnih ali ni blizu kvaliteta izrade. Recimo imo sam vauenovu koja je bila za 2 lule, ali premekana tako da riskiram da se lule ostete ako nekaj udari i nije imala pretinac za tamper i coronu, onda sam nasao jednu super koznu za 3 lule i sve zivo pa cak i tin od 50 g al opet mekano dosta i ne moze se staviti u dzep jakne, a dunhillov ima sve pa cak i da mogu posebno pouch za duhan ponijet, a i nemam straha da ce se ostetiti ista.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty27.10.17 21:26

Ovo sam naručio kod firme koja mi radi vrećice za lulu.. kako su ažurni, biti će prije ljeta, ali moglo bi biti vrlo praktično, a ne pretjerano $$$

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Sponsored content





U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? Empty

[Vrh] Go down
 
U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kako nosite duhan sa sobom?
» Imaj buraza , nemaj duhane

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: