Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?

Go down 
+25
v.milan
Matko
Branislav
Marko1980
nick_praskaton
Sarmageddon
ivek
Majka
oliohardi
Hrv
Zupnik
babaq
Davorin
Morf
Tomo1978
Leo
dado
milo
Rakija
jam.hadar
bayro
Lakeman
foksieloy
picipl
G.S.Patton
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty10.04.21 13:35

Lepa je, nekako mi je rugged, neka te sluzi gentleman

nick_praskaton likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17115
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty10.04.21 14:56

Kolike su joj dimenzije?

Fotografiraj je pored nekog upaljača ili lule normalnih dimenzija da steknemo predodžbu. Inače, lijepa stvarčica.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty10.04.21 15:19

Milina! Ali daj stavi i lule unutra pa pofotkaj da dobijemo pravi dojam. Duhan u torbici je meni overkill jer svaki ima svoju kutiju u kojoj ga se može držati i ne može se "oštetiti", ali lule već treba nečime fizički zaštiti.

Slajs likes this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
nick_praskaton
Prva lula
Prva lula
nick_praskaton


Broj postova : 75
Join date : 13.02.2021
Age : 42
Lokacija : Solin (Salona) - Split (Spalato)

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty10.04.21 16:45

bayro je napisao/la:
Kolike su joj dimenzije?

Fotografiraj je pored nekog upaljača ili lule normalnih dimenzija da steknemo predodžbu. Inače, lijepa stvarčica.

Marko1980 je napisao/la:
Milina! Ali daj stavi i lule unutra pa pofotkaj da dobijemo pravi dojam. Duhan u torbici je meni overkill jer svaki ima svoju kutiju u kojoj ga se može držati i ne može se "oštetiti", ali lule već treba nečime fizički zaštiti.

Kada se rastvorena dimenzije su 39,5 x 18 cm, a kada je sklopljena, dimenzije su 13 cm x 18 cm.

U ponedjeljak mi tek dolazi ona moja prva lula (Savinelli: Bianca Smooth 111 KS 6mm) tako da ću je tek tada uspjeti napuniti sa svime što mislim u njoj nositi (na žalost samo s jednom lulom jer još nisam uspio kupiti drugu) pa poslikam kako to izgleda.

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
nick_praskaton
Prva lula
Prva lula
nick_praskaton


Broj postova : 75
Join date : 13.02.2021
Age : 42
Lokacija : Solin (Salona) - Split (Spalato)

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty12.04.21 18:12

Evo došao je ponedjeljak, s njime i lula te je kupljen duhan, pa da evo ispunim ono što sam prethodno obećao:

[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Branislav, Sokreos, Slajs, Rale, Polerouter and v.milan like this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1211
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty12.04.21 18:14

Lijepo! Uživaj u luli i općenito uvodu u ritual pušenja lule! Iskreno, volio bih vidjeti kako ti izgleda torbica kad sve staviš unutra i zatvoriš; nekako mi ta fotografija nedostaje. sherlock

PerB likes this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1224
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty12.04.21 18:19

Baš gospodski izgleda!

nick_praskaton likes this post

[Vrh] Go down
nick_praskaton
Prva lula
Prva lula
nick_praskaton


Broj postova : 75
Join date : 13.02.2021
Age : 42
Lokacija : Solin (Salona) - Split (Spalato)

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty12.04.21 18:28

Slajs je napisao/la:
Lijepo! Uživaj u luli i općenito uvodu u ritual pušenja lule! Iskreno, volio bih vidjeti kako ti izgleda torbica kad sve staviš unutra i zatvoriš; nekako mi ta fotografija nedostaje. sherlock

Evo:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Branislav, Marko1980, ilustrišimuš Batorić, Slajs, Polerouter and v.milan like this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1211
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty12.04.21 18:32

Debeljuca haha! Ali lijepo ti sve stane unutra! Ja imam drugačiji pristup i teško mi je koristiti takve veće torbice jer mi za njih opet treba neka druga torba da to nosim. Zato preferiram minimalizam tako da mogu staviti lulu u džep kaputa. No, ovo je odlično rješenje za dulja lulašenja izvan "matičnog ureda." Hvala ti na dodatnoj fotografiji! puffy

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
nick_praskaton
Prva lula
Prva lula
nick_praskaton


Broj postova : 75
Join date : 13.02.2021
Age : 42
Lokacija : Solin (Salona) - Split (Spalato)

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty12.04.21 18:37

Slajs je napisao/la:
Debeljuca haha! Ali lijepo ti sve stane unutra! Ja imam drugačiji pristup i teško mi je koristiti takve veće torbice jer mi za njih opet treba neka druga torba da to nosim. Zato preferiram minimalizam tako da mogu staviti lulu u džep kaputa. No, ovo je odlično rješenje za dulja lulašenja izvan "matičnog ureda." Hvala ti na dodatnoj fotografiji! puffy

Ovo mi je kada idem na vikendicu okupat se ili negdje na neki izlet, plažu i sl. Čisto da imam sve unutra za tako što. Nadam se da će poslužiti svrsi.

A za staviti u džep, ta mi se zamisao sviđa, ali to ćemo postepeno rješavati. Najprije trebam još jednu lulu kupit.

Marko1980 and Slajs like this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1211
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty12.04.21 19:01

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ja lulu kad izlazim obično nosim u Savinellijevom pouchu! Mekan je i odlično štiti lulu! Na dno stanu čistači, a u nju stane i tamper. Zippo (za van) je ionako u svom džepiću u hlačama, a duhan je već u luli i/ili sa strane. puffy

Branislav, Marko1980, Sokreos, ilustrišimuš Batorić, Polerouter and nick_praskaton like this post

[Vrh] Go down
nick_praskaton
Prva lula
Prva lula
nick_praskaton


Broj postova : 75
Join date : 13.02.2021
Age : 42
Lokacija : Solin (Salona) - Split (Spalato)

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty12.04.21 19:15

Super!
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty12.04.21 19:32

Jako lijepi pouch, ali slajs ima point, što mekši materijal to manje mjesta zauzme. Ne znam je li svoj dobio s lulom... Ali tvoj kožni je baš classy, nema što.

Branislav, ilustrišimuš Batorić, Slajs and nick_praskaton like this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1211
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty12.04.21 20:16

Marko upravo to! Mekana je i malo zauzme mjesta u kaputu! Moš mislit da sam dobio s lulom haha! Imam i kožnu, ali je rigidna i treba joj više mjesta pa je ne preferiram.

nick_praskaton likes this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Youtube Kanali Vezani za duhane i lule
» Kako nosite duhan sa sobom?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: