Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Aerodromi i duty free

Go down 
+8
Lakeman
Beki
Zmajevic
bayro
herrkaleun
G.S.Patton
wranjo123
Lodir
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Lodir
Peče me jezik
Peče me jezik
Lodir


Broj postova : 377
Join date : 26.11.2011
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : SAV Special Tobacco, CD Three Friars, ORL Golden Sliced, McB Virginia N°1, PTR Irish Oak

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty09.10.18 21:34

Nedostaje nam tema sa aerodromima i duty free ducanima (barem ja nisam nasao) pa otvaram novu da sakupimo informacije u jednom topicu. Prolazio sa po Frankfurtu i na zadnjem ducanu prije Gate C2 nasao MacBaren Scottish 250 i 100g te W.O. Larsene od 100g. Ne znam cijenu ali stavljam temu kao poticaj da obratim pozornost iduci put.

Ako netko ima iskustva - raspalite!
[Vrh] Go down
http://www.andrejboziconline.com
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 1998
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty09.10.18 22:51

Meni frend donio pakiranje od 3 dunhila iz beirutskog dutya. Nisam pitao za cijenu jer je bio poklon.
Vidio sam neke aromatike na schonefeldu u Berlinu ali nisu mi bili zanimljivi niti su cijene bile niže.
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty10.10.18 9:11

U principu su cijene u djuticima na zracnim lukama vise nego u gradu, no ako imas pristup samo zracvnoj luci, nekada je i to opcija Smile
[Vrh] Go down
herrkaleun
Prva lula
Prva lula
herrkaleun


Broj postova : 44
Join date : 18.09.2018
Age : 40
Lokacija : Moesia Superior
Omiljeni duhani : in pursuit of one

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty10.10.18 10:50

Na aerodromu Beograd nema ničega što bi se moglo i upotrebiti uz lulu. O duvanu da i ne govorim. Ljubitelji cigara pak, imaju svoj kutak i koliko sam primetio prilično su dobro snabdeveni. E sad, ovo što General reče, cene su otprilike 3 puta više nego u gradu. To važi za svu robu i usluge. S toga baš i ne nalazim za shodno te prodavnice nazivati DUTY FREE. Možda bolje DUTY THREE

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty10.10.18 14:12

Na zagrebačkom aerodromu imaju samo onaj crni frčkavi "Holger Danske" u limenci od 125 grama, sa vikinškim brodom i jedrima u bojama "Crvene zvezde". Ne bih - hvala! Ne zbog Zvezde, dobar je to klub, nego zbog duhana, da me ne bi netko krivo shvatio!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty10.10.18 16:27

Na Beogradskom često ima Dunhill, bio nekas i MacBarren...
Na Tivatskom uvek ima MM965, ali skup...
Na Ćilipima ništa
Ako mene pitate u Europi je po pitanju najbolji Beč
[Vrh] Go down
Beki
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Beki


Broj postova : 243
Join date : 01.04.2018
Age : 31
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Captain Earls Ten Russians, PS Luxury Bullseye flake, Stanislaw Balkan Latakia

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty10.10.18 18:12

Ja na Tivatskom ni beogradskom nisam nasao ama bas nista . Na Beogradskom sa bio u julu , na Tivatskom u avgustu . Jos mi drug radi na Tivatskom zamolio sam ga da baci pogled kaze nema nista ...
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty10.10.18 19:13

Ja na Tivatskom kupia u Septembru EMP, skup, ali ipak, obicno stoji na poslednoj polici u kabinetu sa cigaretama, pre kase.
[Vrh] Go down
herrkaleun
Prva lula
Prva lula
herrkaleun


Broj postova : 44
Join date : 18.09.2018
Age : 40
Lokacija : Moesia Superior
Omiljeni duhani : in pursuit of one

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty11.10.18 6:55

Ja radim na BG aerodromu. Kad sam pitao za duvan za lulu mislili su da san poludia!!!
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty11.10.18 9:48

Zanimljiva činjenica je da su ga meni prvi put prodali kao duhan za motanje, a jednom je na računu pisalo da je to tompus... On stoji u onoj vitrini kada prodješ pasošku , pa udješ u Duty Free, pa desno do kraja, tu i stoje svi ti finiji duhanski proizvodi
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2208
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty11.10.18 11:02

Zmajevic je napisao/la:
Zanimljiva činjenica je da su ga meni prvi put prodali kao duhan za motanje, a jednom je na računu pisalo da je to tompus...

Ovo je malo off topic, ali meni su jednom carinili duhan za lulu kao ''aromu za pušenje'' (za nargilu) Smile
Ne moram ni reći da je trošarina vrlo mala za ''aromu...''  Aerodromi i duty free 2235064407

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
herrkaleun
Prva lula
Prva lula
herrkaleun


Broj postova : 44
Join date : 18.09.2018
Age : 40
Lokacija : Moesia Superior
Omiljeni duhani : in pursuit of one

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty11.10.18 11:13

Zmajevic je napisao/la:
Zanimljiva činjenica je da su ga meni prvi put prodali kao duhan za motanje, a jednom je na računu pisalo da je to tompus... On stoji u onoj vitrini kada prodješ pasošku , pa udješ u Duty Free, pa desno do kraja, tu i stoje svi ti finiji duhanski proizvodi

Da znam tačno o kojoj vitrini pričaš. OK onda ću da im tražim duvan za motanje ili tompus za lulu lol!
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty11.10.18 22:04

Reci ti njima dajte mi sve što se puši, pa vidi ! MB je stajao gde i cigarete, prodavao se u paketu od 4, ali nema toga već dugo
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty12.04.19 18:27

Drugovi, pita me prijateljica koja mi treba donijeti 3 duhana (100 g + 2 x 50 g = 200 g) u limenkama (kupljeno na HU tobacco) iz Munchena u Hrvatsku smije li? Kvaka je u tome da prvo putuje vlakom iz Munchena u Ljubljanu, onda avionom iz Ljubljane za Beograd, i tek onda vlakom ILI AVIONOM iz Beograda za Zagreb. Nije trebalo biti tako komplicirano, ali su joj se neki planovi pomrsili u zadnji tren. Već je saznala da u Srbiju smije uvesti do 250 g duhana. Ostaju pitanja, ako tko zna:

1) koliko smije uvesti u Sloveniju i mora li to prijaviti u vlaku?
2) smije li imati duhan u RUČNOJ prtljagi na letu LJU-BG?
3) ako smije 2), mora li ga prijaviti?
4) koliko smije uvesti u Hrvatsku i mora li to prijaviti u vlaku?
5) alternativno 4) smije li imati duhan u RUČNOJ prtljagi na letu BG-ZG?
6) ako smije 5), mora li ga prijaviti?

Dakle ovdje se radi o putovanju s neotvaranim limenkama koje nisu kupljene u duty free zoni, a tiče se i vlakova i aviona, prema sigurnosnim i carinskim propisima Slovenije, Srbije i Hrvatske. Ako ne dobijem odgovore, nije neki strašni bed, samo ćemo odgoditi za neku drugu priliku. Dakle bolje bez odgovora nego krivi odgovor. Zahvaljujem!
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty12.04.19 18:49

Mogla bi imati problema na ulasku ili izlasku iz Srbije, ali ne vjerujem.
Ovo drugo je sve pet, neće je nitko ništa ni pitati jer je sve ručna prtljaga unutar granica EU.
Koliko sam ja duhana donio iz Graza i iz Praga pa me nitko ništa nije pitao.
No, to je ukupno  samo 250 grama, tako da ne vjerujem da će srpska carina raditi probleme. Nisu ni u Jugi, pa neće ni sada.
Ne treba ništa prijavljivati, neće je ni pitati. Brez skrbi!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2208
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty12.04.19 20:42

iz srbije u hrvatsku neće imati problema za 250 grama.
dok već iz srbije u recimo mađarsku nesmije nikako nositi toliki duhan. 300 eur kazna za naprijavljeni duhan (osjetio na svojoj kozi...)

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty12.04.19 20:58

Da, htio sam i tvoje iskustvo spomenuti, no sjetio sam se kad si pričao da su tebe Mađari zezali na izlasku iz Srbije u Mađu, a ne srpska carina.
Ma za 250 grama kolegica ne bi stvarno trebala imati nikakvih problema.
Prema tome, Marko - nemaš brige!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty12.04.19 21:29

Postoji i varijanta da do sutra navečer (zadnje vrijeme da joj javim što da uzme) odvažem sva vaša iskustva i možda odlučim da uzme samo jedan. Ionako ih ne bih sva tri odjednom otvorio. A ostale onda dobijem sljedećom prilikom...
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty12.04.19 21:39

Marko, da ne bi ispalo da te nagovaram, ali 250 grama je sasvim OK i nitko joj neće praviti probleme.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty12.04.19 21:46

Sve OK, zahvaljujem i uzimam sve u obzir (osim Mađara kad nisu relevantni :-)) Žao mi je da je Laki fasovao, zato sad znamo. :-(
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty12.04.19 22:00

Da, Madžari su ga poderali, morao je još vratiti duhane u Srbiju....uf, ružna priča.
No, oni u ovoj kombinaciji nisu stvarno relevantni!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty12.04.19 22:02

Tako je, nisu relevantni, ali dobro je da je spomenuto jer je itekako on-topic da imamo i tu info na jednom mjestu.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 1998
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty12.04.19 22:11

Ja redovno nosim više duhana kad letim i pravim se lud, ali nikad nisam imao problema. Prijatelji su mi isto par puta nosili iz Amerike više od dozvoljenog i nisu imali problema.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty12.04.19 22:39

Marko1980 je napisao/la:
Tako je, nisu relevantni, ali dobro je da je spomenuto jer je itekako on-topic da imamo i tu info na jednom mjestu.

I da objasnimo i jednom zauvijek apsolviramo tu "mađarsku temu" do kraja.
Nosio sam duhane i u Madžarsku i kroz Madžarsku i iz Madžarske i nikad nisam imao nikakvih problema. Naime, austrijsko - madžarska granica niti ne postoji, hrvatsko - madžarska granica je samo pro forma, kao i madžarsko- slovenska, jedini je problem ako ulaziš u Madžarsku iz Srbije, ne obratno i to je to.
Hrvatsko - srpska granica isto ne bi trebala biti nikakav problem.
Over and out! bayro

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Horla
Hladan dim
Hladan dim
Horla


Broj postova : 824
Join date : 24.01.2018
Age : 44
Lokacija : Beograd

Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty12.04.19 23:38

Lakeman je napisao/la:
iz srbije u hrvatsku neće imati problema za 250 grama.
dok već iz srbije u recimo mađarsku nesmije nikako nositi toliki duhan. 300 eur kazna za naprijavljeni duhan (osjetio na svojoj kozi...)

Dozvoljeno samo dve pakle cigareta, 50g duvana za motanje ili lulu, koliko znam...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Aerodromi i duty free Empty
PostajNaslov: Re: Aerodromi i duty free   Aerodromi i duty free Empty

[Vrh] Go down
 
Aerodromi i duty free
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: