Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Najbolja virginia

Go down 
+9
imnik
Marko1980
PerB
bayro
Slajs
babaq
wranjo123
v.milan
Branislav
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Pantarei
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Pantarei


Broj postova : 278
Join date : 22.09.2017
Age : 40
Lokacija : Šibenik
Omiljeni duhani : Artisan's blend, Frog Morton, FVF

Najbolja virginia - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja virginia   Najbolja virginia - Page 2 Empty20.05.21 21:33

SG FVF zna biti fantastican kad se dobro posusi, ali to je previse prtljanja za mene. Plavi Capstan se puno bolje ponasa i zato ga preferiram. U dobrom sjecanju su mi ostali i C&D Opening night i gregorijev Union Square, mada su malo grublji i robusniji od europske brace.

Branislav and Marko1980 like this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Najbolja virginia - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja virginia   Najbolja virginia - Page 2 Empty21.05.21 6:05

Baš mi je drago da su ti i SG i Plavi Capstain dobri jer sam uzeo jednu limenku Capstaina prije dvije godine za probu i još stoji u podrumu. Sumnjam da ću je otvoriti još godinu dana jer imam još skoro 100 grama Epikura otvorenog, pa se neću uspjeti i osobno uvjeriti da mi paše, mimo tvoje analogije sa SG-om. Osim ako netko od Zagrepčana ima za probu jer ako je toliko dobar koliko očekujem da bi mogao biti, trebalo bi naručiti još koju limenku što prije.

Pantarei likes this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2008
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Najbolja virginia - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja virginia   Najbolja virginia - Page 2 Empty21.05.21 10:08

meni je plavi capstan baš loš, kao najobičnije cigarete dok mi je žuti puno bolji. mislim da sam jedina osoba kojoj je obratno [You must be registered and logged in to see this image.]

Marko1980 and PerB like this post

[Vrh] Go down
Pantarei
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Pantarei


Broj postova : 278
Join date : 22.09.2017
Age : 40
Lokacija : Šibenik
Omiljeni duhani : Artisan's blend, Frog Morton, FVF

Najbolja virginia - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja virginia   Najbolja virginia - Page 2 Empty21.05.21 10:53

wranjo123 je napisao/la:
meni je plavi capstan baš loš, kao najobičnije cigarete dok mi je žuti puno bolji. mislim da sam jedina osoba kojoj je obratno  [You must be registered and logged in to see this image.]
Zbog tebe sam i otkrio Capstan, bas ti fala Smile
[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1211
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Najbolja virginia - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja virginia   Najbolja virginia - Page 2 Empty21.05.21 11:45

wranjo123 je napisao/la:
meni je plavi capstan baš loš, kao najobičnije cigarete dok mi je žuti puno bolji. mislim da sam jedina osoba kojoj je obratno  [You must be registered and logged in to see this image.]

Jesi pušio plavog bez filtera? Naime, kad sam ga probao s filterom imao sam iskustvo usporedivo s tvojim. Nakon određenog vremena kad sam ga ponovno posjetio i pušio u normalnim (😁) lulama, to mi je bio posve drugi duhan! Kremast, kruhast i začinjast s izraženim citrusnim notama!

[You must be registered and logged in to see this link.] sredi prvo tu limenku! Mislim da ti neće imati wow efekt s obzirom na Epikur!

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 466
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

Najbolja virginia - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja virginia   Najbolja virginia - Page 2 Empty21.05.21 12:45

wranjo123 je napisao/la:
meni je plavi capstan baš loš, kao najobičnije cigarete mislim da sam jedina osoba kojoj je obratno
Nisi žuti nisan proba a plavi mi je bezveze totalno

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1211
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Najbolja virginia - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja virginia   Najbolja virginia - Page 2 Empty24.05.21 13:35

Dodao bih Red Carolinu, Small Batch od C&D-a! Vrhunska Virginija! S obzirom na stanje stvari s pošiljkama, pitanje je hoću li je više uopće pušiti. Šteta!

Branislav and Marko1980 like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1223
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Najbolja virginia - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja virginia   Najbolja virginia - Page 2 Empty24.05.21 13:52

MB HH Pure Virginia me je ugodno iznenadila danas. Do sada mi nije bila nešto, vjerojatno jer sam očekivao mnogo i pokušavao iz nje izvući i osjetiti što više ali bez uspjeha. Međutim, danas sam je pušio uz rad na kompu, potpuno bez očekivanja, lagano, i pokazala je svoje pravo lice. Odlična virginia, ali "stidljiva". Po meni za uz rad sjajan duhan, ili knjigu, kada se dimi polako, i može doći do izražaja pravi okus.

Branislav, Marko1980 and Slajs like this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1211
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Najbolja virginia - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja virginia   Najbolja virginia - Page 2 Empty24.05.21 14:00

Je dobra je, samo prilično vlažna! Ja osjetim med i dosta je začinjasta. Capstan mi je citrusi + začini, a ona med + začini.

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1223
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Najbolja virginia - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja virginia   Najbolja virginia - Page 2 Empty24.05.21 14:04

Slajs je napisao/la:
Je dobra je, samo prilično vlažna! Ja osjetim med i dosta je začinjasta. Capstan mi je citrusi + začini, a ona med + začini.

Capstan nisam probao, a za ostalo potpisujem od riječi do riječi!
[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

Najbolja virginia - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja virginia   Najbolja virginia - Page 2 Empty24.05.21 14:18

Slajs je napisao/la:
Dodao bih Red Carolinu, Small Batch od C&D-a! Vrhunska Virginija! S obzirom na stanje stvari s pošiljkama, pitanje je hoću li je više uopće pušiti. Šteta!


Slazem se, bas dobra, moja koju sam otvorio i ostala polovina odmara vec neko vreme, bice nadam se manje luda sto se nikotina tice jer ono na pocetku je bilo zajebano lol!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17115
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Najbolja virginia - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja virginia   Najbolja virginia - Page 2 Empty24.05.21 16:22

v.milan je napisao/la:
Međutim, danas sam je pušio uz rad na kompu, potpuno bez očekivanja, lagano, i pokazala je svoje pravo lice. Odlična virginia, ali "stidljiva". Po meni za uz rad sjajan duhan, ili knjigu, kada se dimi polako, i može doći do izražaja pravi okus.

Vidoviti Milan je sada dao pravi recept - svaka čast! Samo lagano i svaki duhan tek tada pokaže svoje prave karakteristike.
I ja danas čitam Zafona i nešto pišem na kompu - ista stvar i sa Fayyumom i sa Holly's Discovery.
Nema od nasilja ništa i kada se najmanje nadaš duhan se pokaže u najboljem svjetlu! Laughing

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Marko1980, Sokreos, v.milan and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Najbolja virginia - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja virginia   Najbolja virginia - Page 2 Empty24.05.21 21:38

Meni su oba Capstana standardno fina. U posljednje vrijeme mi je i Stockton jako fin. Inače i Dark Twist.
A sjećam se jedno vrijeme u klubu i neki C&D Night train je bio odlican.

Marko1980 and Sokreos like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Najbolja virginia - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja virginia   Najbolja virginia - Page 2 Empty21.05.23 12:02

Amphora Virginia Blend, Petersonov Flake i plavi Capstan...točno tim redom. 💞
Dok naravno ne isprobam još more toga..

Branislav, v.milan, Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Najbolja virginia - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja virginia   Najbolja virginia - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Najbolja virginia
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mac Baren: Virginia No. 1
» Virginia vs. Burley vs. Cavendish
» Robert McConnell -- Red virginia
» Old Virginia Tobacco Company: Williamsburg

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Ostali duhani & pitanja, mišljenja, preporuke-
Forum(o)Bir: