Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Prostor za klub

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty23.11.08 14:23

da gospodine generale.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty23.11.08 14:26

Tako je...Konačno si shvatio 6.licka
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty23.11.08 14:33

Sve je odlično, prostor dogovoren!
Ima moju punu podršku.... I mog brata također.... umrijet od smjeha
(Krešo, jel dobro? Reagiram i podržavam)
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
Gost
Gost
avatar



Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty23.11.08 14:40

Dobro je, dobro Exclamation
Živi bili pa vidjeli..Povikaše slijepci.
Mobiću, mobiću, hoćeš li zazvoniti u utorak Question
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty23.11.08 15:17

Mukini je napisao/la:
zgb neron je napisao/la:
ja jednostavno ne stizem ali bi htio ostaviti svoj mali doprinos "lulaskom domu "pa recite ko ima vremena ponedjeljakili utorak popodne da se najde negdje samnom na kavici centar mi je trenutno pre daleko odgovaralo bi mi negdje zapadni dio grada ili savrsenije bilo bi okolica šestina

Palikućo, ovi rendesi u okolici Šestina me asociraju na mlađe dane i najčešće su se odvijali na 4 kotača. Sorry, bez mene bounce

bilo je i ljepsih mijesta recimo gdje je sad Todoric renovirao Kulmerov dvorac ,a uu kako nam je bilo lijepo ,a sta je tu je, holea necu ljubit kako i on kaze previse ima ljubomornih Cat fight
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8257
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty23.11.08 15:32

Dakle pravi ste, kakva oganizacija oko sređivanja prostora. Neznam zašto me to asociralo na "Družbu Pere Kvržice" ;-)))) Dobro ja donesem vinčeko na otvorenje, istina ako ste tamo može i prije, a za samo otvorenje i nekaj drugega dobrega....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty23.11.08 16:47

Capirinhe možda? Od tvoga kuma? bounce
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8257
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty23.11.08 16:50

E pokvariš svako iznenađenje :-)))))) Samo netko će morati dofurati jedno 1-2 kg leda, dobrovoljci naprijed....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty23.11.08 16:56

Već ćemo nešto smisliti! Ima Šokre poznate u onoj obližnjoj bertiji! Tamo je rado viđen gost! Dati će oni njemu i tri kile leda samo da im kravale ne radi! Ipak je to njegov kvart gdje ga poznaju i gdje je strah i trepet! šokre3
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8257
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty23.11.08 17:00

Imaš pravo, Šokre The Beast.... Ma samo tri kile leda... ma ledomat ako treba.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty23.11.08 17:04

On će to u zubima donijeti! I konobara isto. I njegovog brata također! šokre
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty23.11.08 18:34

Dakle da rezimiramo: Hole i Mladunac se u srijedu bacaju na farbanje, Davorin čitavu stvar podgrijava OH skupinicom da se Hole ne bi prehladio ili nedajbože ostao bez inspiracije.
Mladunac seli namještaj u podrum i iz podruma prema potrebi i prema Šokreovim uputama koji je glavni koordinator.
Šokre je dakle glavni koordinator, koji brine da u nedjelju ne ostanemo gladni i žedni.
Greg donosi sir.
Davorin donosi sve one krasote o kojima je pisao.
Ja donosim par sitnica.
Antiša donosi umjetnički dojam.
I to je to!
Vidimo se u nedjelju u šest! trio jedan latentni gayparty
[Vrh] Go down
Damir
Peče me jezik
Peče me jezik
Damir


Broj postova : 431
Join date : 28.01.2008
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Frog morton, Night cap, 965, Early morning pipe, Balkan sobranie

Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty23.11.08 18:47

BREAKING NEWS: s velikom radošću i ponosom se javljam sa mjesta događaja!!! upravo sam sada u postorijama kluba sa suprugom i počinjem sa spremanjem i sređivanjem prostora. treba ga malo uljuditi i upristojiti. evo i wireles internet radi. cheers
[Vrh] Go down
http://www.popupmedia.hr
Gost
Gost
avatar



Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty23.11.08 18:59

E pa onda bi stvarno mogli proširiti druženje (virtualno) i na nas jadnike iz kojekakvih pripizdina.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty23.11.08 19:05

Donijeti ću ja još par stvari za proslavu i klub, al nek ostane iznenađenje Very Happy

Koji bu to dernek ispao, sve me strah. Damir će požaliti kaj je spremao a mladunac kaj je farbao. umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8257
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty23.11.08 19:27

Pa mislim da bi ipak jedan put trebali prenositi okupljanje putem web kamere. Istina trebati će biti za starije od 18 godina, kada se društvo napije, tko zna Greg donese onu životinjicu s avatara... ma živi užas ;-)))))))))))))))))
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty23.11.08 19:33

cheers
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty23.11.08 20:02

Damir je napisao/la:
BREAKING NEWS: s velikom radošću i ponosom se javljam sa mjesta događaja!!! upravo sam sada u postorijama kluba sa suprugom i počinjem sa spremanjem i sređivanjem prostora. treba ga malo uljuditi i upristojiti. evo i wireles internet radi. cheers

Svaka čast Damire! Vidim ja, postajemo prava "Družba Pere Kvržice". Još moramo dogovoriti kome ćemo prodati prava za "Lulaški Big Brother". No nedostaju nam kauči na kojima se oni idioti u pravom "Big Brotheru" valjaju 23 sata dnevno!
[Vrh] Go down
Damir
Peče me jezik
Peče me jezik
Damir


Broj postova : 431
Join date : 28.01.2008
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Frog morton, Night cap, 965, Early morning pipe, Balkan sobranie

Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty23.11.08 20:32

Zahvaljujem na podršci i imate pozdrave od supruge Darije. Naravno, kao svako pravo žensko već je prigodno (božićno) okitila stol i postavila maskotu kluba.
[Vrh] Go down
http://www.popupmedia.hr
Damir
Peče me jezik
Peče me jezik
Damir


Broj postova : 431
Join date : 28.01.2008
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Frog morton, Night cap, 965, Early morning pipe, Balkan sobranie

Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty23.11.08 21:11

Za one koji neznaju gdje je prostor:
Nova Ves 57b - od Trga Bana Jelačića, pored Katedrale samo ravno prema Kaptol Centru i još malo (nekih 400 metara). Ili sa druge strane: od Gupčeve Zvijezde prema Trgu Bana Jelačića 200 metara po Novoj Vesi. Jedina kuća sa dvorištem i zeleno-plavom ogradom.


[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
http://www.popupmedia.hr
Gost
Gost
avatar



Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty23.11.08 21:41

kkurilj je napisao/la:
E pa onda bi stvarno mogli proširiti druženje (virtualno) i na nas jadnike iz kojekakvih pripizdina.

Jeste, jeste...
Pa ako smo vam daleko od očiju, nismo valjda daleko od srca.... Sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty23.11.08 22:05

Potpisujem!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty23.11.08 22:12

Prvo niste iz pripizdina. Niti Osijek niti Beograd nisu pripizdine. Nego ste malo - recimo to tako - dislocirani. A o tome da ste nam daleko od srca - nema ni riječi. Vi ste dobrodošli u bilo koje doba - to je valjda jasno samo po sebi! Lulaši su međunarodno bratstvo, no to smo odavno već utvrdili!
Damire - veliki pozdrav i hvala gospođi - stvarno nije trebala; još ako unutra ututnje Mladunče i Hole...Sreća da je Šokre nadzorni organ da oni nešto ne poruše ili unište. Šokre - pazi na Mladunca! Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty23.11.08 22:22

Ma! Osijek je u lulaškom smislu teška pripizdina, da mi oproste dame koje čitaju ovaj forum. Neš ti velegrada u kojem je jedan lulaš. O Aci karcinomu neću trošiti riječi, Dado se nikad nije ukazao i ostadoh ja sam samcat. Beluga je imao nekoliko sugrađana koji su očito zapeli s prstenovom družinom pa ni njih više nema. I tako neko lulaško središte baš i nismo. Sorry na offtopicu i melankoliji ali vjeruj mi nije baš ugodno nemati nijednog lulaša s kim bih izmijenio duhan, popio koje pivo,...
I zato svaka čast svima na forumu, da nema vas lula mi vjerojatno nebi bila toliko veselje kao što sad je.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty24.11.08 7:42

Bi, bi! Ipak je pušenje lule zanimacija pojedinca. Eto, mi kad se nađemo, uglavnom šutimo, polagano pijuckamo, poneko tamperom duhan pritisne...Izmijene se dvije riječi u pet sati... Muha se čuje...I to je to. Nije baš da si nešto propustio.
Pušenje lule nije kolektivni sport, nego samotno veselje! Eto pogledaj Šokrea - sam i samotan čovjek, povučen, tih, miran....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prostor za klub - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prostor za klub   Prostor za klub - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Prostor za klub
[Vrh] 
Stranica 4 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» KLUB

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: