Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Dučan u Ljubljani?

Go down 
+2
LenkoSmrk
bayro
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
LenkoSmrk
Hladan dim
Hladan dim
LenkoSmrk


Broj postova : 727
Join date : 12.12.2011
Age : 50
Lokacija : Slovenija-Prlekija

Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty26.01.12 7:24

Meštre Bayro . Ovaj vam je u mislima?
[You must be registered and logged in to see this image.]

Jer ovaj mogu još birat pored Balkan mixture
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17292
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty26.01.12 7:37

Baš taj! Samo što je u limenci od 50 grama! Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo


Broj postova : 1413
Join date : 02.04.2010
Age : 47
Lokacija : POSTOJNA-Slovenija
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty26.01.12 8:49

LENKOŠTRUMF dobro je znati da možeš kupiti u Sloveniji Stanislawe i dobro bi bilo znati koje još.
Kad mi ponestane latakijskih duhana kontaktirar ču te.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3169
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty26.01.12 9:13

Saova tri neces pogresiti, ali poslusaj bayro . Erinmore Mixture ili zuti Erinmore je odlicna medicina i svakako trea ju imati u svojoj rotaciji/zalisi.
[Vrh] Go down
LenkoSmrk
Hladan dim
Hladan dim
LenkoSmrk


Broj postova : 727
Join date : 12.12.2011
Age : 50
Lokacija : Slovenija-Prlekija

Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty26.01.12 9:46

Milo, Slovenija za STANISLAW ili ERINMORE, nula bodova -CYAN faktor

Bad Radkersburg je Avtrija. Ak hodiš nekaj prek granice, "filiale finder" od [You must be registered and logged in to see this link.]-a, prava je web stranica, potraži trafiku koja ti je najbliže.

Evo ti i linka na [You must be registered and logged in to see this link.], povuci "zadnji" PL-Konsument pa češ videt šta nudi, i onda posjetiš trafiku na njihovoj listi (tebi najbliže), i treba ti još teta, koja je dovolno ljubazna da naruči.

Ak meni uspije, neče bit problema, da naručiš meni pa ti ja šaljem, budem javio u uspjehu/neuspjehu.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17292
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty26.01.12 11:40

LenkoSmrk je napisao/la:


Bad Radkersburg je Avtrija.

To sam baš htio napisati. Znam iz povijesti da se onaj vaš brkati Štajerac Rudolf Maister nešto sa Austrijancima 1918. oko Bad Radeksburga tukao, ali da je na koncu ipak ostao u Austriji, kao i Beljak i Celovec!
Nas su i takve stvari nekad davno u školi učili i morali smo ih znati! šibanje
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty26.01.12 14:57

plebiscit u koruskoj 1920... Twisted Evil eh, bayro, koliko smo sad od toga... Mad
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17292
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty26.01.12 16:54

Da, da, baš tako. 10 listopada/oktobra 1920. Nekad smo o tome učili u gimnaziji, ali to su bila neka druga vremena i neki drugi ljudi.
No, sad svaki grad u Koruškoj ili Štajerskoj koji drži do sebe (Celovec, Graz, Beljak....) ima glavnu ulicu koja se zove 10. Oktober Strasse, ali to je neka druga priča i odosmo nas dvojica "istoričara" Off topic
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty26.01.12 21:02

bayro je napisao/la:
i odosmo nas dvojica "istoričara" Off topic

cudna cuda... Twisted Evil
[Vrh] Go down
LenkoSmrk
Hladan dim
Hladan dim
LenkoSmrk


Broj postova : 727
Join date : 12.12.2011
Age : 50
Lokacija : Slovenija-Prlekija

Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty26.01.12 21:45

U trenutačnom stanju, mnogi se pitaju dal je general Maister napravio ljudima uslugu, jer preko granice bolje se živi...Možda bi danas pisal na nekom Austrijanskom forumu u "švabščini".

A sa druge strane, tko je krif što imamo nesposobne kleptokatske političare podmazane sa strane kapitalofašista... Ma zajeb politiku...bolje pripalit lulu i iskulirat se.

Nikad nije tako loše, da nebi moglo biti još lošije...a optimisti če reč, bit če bolje... neka što pre Smile

Uf.. duboko sam Off topic
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty26.01.12 21:50

ma batali politiku, samo je nesrecu navukla na ovaj svet Mad
[Vrh] Go down
LenkoSmrk
Hladan dim
Hladan dim
LenkoSmrk


Broj postova : 727
Join date : 12.12.2011
Age : 50
Lokacija : Slovenija-Prlekija

Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty26.01.12 22:02

imaš pravo, bolje da razmišljam kde pronači neku dobru medicinu.....uvjek u potrazi puffy
Treba isporobat skoro sve (osim Clana) Very Happy
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty27.01.12 0:09

pazi, probaj i clan, ima gomila ljudi kojima se svidja. nadam se da nisi taj srecnik Twisted Evil
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17292
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty27.01.12 8:33

LenkoSmrk je napisao/la:
imaš pravo, bolje da razmišljam kde pronači neku dobru medicinu.....uvjek u potrazi puffy
Treba isporobat skoro sve (osim Clana) Very Happy

Dooobra! umrijet od smjeha

Manimo se mi politike i držimo se lula i duhana! J--o politiku i političare. Nikom dobra nisu donijeli!
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3169
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty27.01.12 10:49

J..o politicare, svet bi bio bolji bez njih.
Isprobaj sve duhane koji ti padnu pod ruku, pa i Clan. Ivdet ces sta je sta tek data. Imas srece sto vise nema "Banatske ruze" i slicnih, za koje je Clan bio vrhunska medicina.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty28.01.12 23:28

imnik je napisao/la:
J..o politicare, svet bi bio bolji bez njih.
Isprobaj sve duhane koji ti padnu pod ruku, pa i Clan. Ivdet ces sta je sta tek data. Imas srece sto vise nema "Banatske ruze" i slicnih, za koje je Clan bio vrhunska medicina.
Da li se stvarno neko seca "Banatske ruze"?
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3169
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty29.01.12 0:20

O da. Negde sredinom devedesetih imao sam prilike kupiti jednu vrecicu. Posle dve popusene lule uspeo sam da uvalim ostatak. Mislim da je to najlosiji duhan koji sam ikada pusio.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17292
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty29.01.12 0:36

Kako ne! Slažem se sa Imnikom. Najstrašniji duhan koji sam ikad probao.
Moj profesor na faksu je imao vrhunsku kolekciju lula i poslije jednog uspješno položenog ispita ponudio sam mu crvenu Amphoru, no on me odbio i iz džepa ponosno izvukao Banatsku ružu.
Dakle - svaka roba nađe kupca, ili koliko ljudi toliko ukusa.
Urbane legende tvrde da je postojao još strašniji duhan na ovim prostorima - Ekstra lulaš, no njega nisam probao, ali sam vidio limenku.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
LenkoSmrk
Hladan dim
Hladan dim
LenkoSmrk


Broj postova : 727
Join date : 12.12.2011
Age : 50
Lokacija : Slovenija-Prlekija

Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty29.01.12 1:37

Volim probati svašta, ali kad čujem/pročitam nebroj kritika na nešto , baš ne trebam svako sranje da probam i na svojoj koži, pa neke stvari verujem.
Okus mi nije neki exsotičan, tako da JAKO sumnjam, da bi mi se Clan mogao dopasti.

Za sad sam u fazi, da isprobavam duhane koji imaju dobar renome, i stvaram neki svoj poredak, da kad me prolazi isprobavanje recimo aromatika, da znam ak me opet uhvati neki đir pušit aromatičare, "ovo hoču".
Još razvijam svoja čula za duhan. Nažalost još cigareta nisam bacio, ali radim na tome da jih svedem na minimum.

Trebam još povečat kolekciju lula. U svoju rutinu trebam barem u jutru bacit lulu i neki duhan sa visokom dozom nikotina, pa da me drži 3-4 sata, 8 je previše za očekivati. A možda mi i to uspije, da na poslu ostavim naviku pripalit cigaretu.
Ma vidjet ču šta budučnost nosi....

Jao duboko Off topic Sorry
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty29.01.12 13:02

lenko, pokusaj da nabavis francuski "caporal" ogadice ti se i pomisao na cigaretu na poslu Twisted Evil to baca na pod ako je pravi Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty29.01.12 13:08

Pod uslovom da ga prezivi.
[Vrh] Go down
LenkoSmrk
Hladan dim
Hladan dim
LenkoSmrk


Broj postova : 727
Join date : 12.12.2011
Age : 50
Lokacija : Slovenija-Prlekija

Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty29.01.12 13:37

Nenad, hvala na opozorenju Smile
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty29.01.12 15:03

Nenad je napisao/la:
Pod uslovom da ga prezivi.

ovo potvrdjujem iz licnog iskustva.*



*i nije bio pravi, vec blaza varijanta... Wink
[Vrh] Go down
LenkoSmrk
Hladan dim
Hladan dim
LenkoSmrk


Broj postova : 727
Join date : 12.12.2011
Age : 50
Lokacija : Slovenija-Prlekija

Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty31.01.12 14:20

Samo kratki update.

Moja Tante Jodlarin još nije u 21. stol.... A imam osječaj i da generalno ovi mali dučani ješ su u nekim ljepim vremenima, kad je išlo sve polako, a internet je bio nešto čime se bave vanzemaljci.

Tako moja Tante Jodlarin, na mail-adresu koju mi je lično napisala ne reagira.
Ostane mi jedino da uključim kolegu koji je često u Grazu, pa da ga zagnjavim da ide posjetit herr D. i da mu šoping cedulju. Ne volim gnavit, ali kad nemogu sam sredit, morat ču. puffy
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17292
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty31.01.12 15:08

Nema ni herr Dreier nikakav email. Ipak je njegov predak bio k.u.k. comptoir, a on se dalje od njega i nije baš odmakao.
Jednom sam im probao telefonirati, to je bila očajna kombinacija donještajerskog (ne njemačkog!), češkog, slovenskog i hrvatskog da sam na koncu odustao.
Nema druge, nego put pod noge!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Dučan u Ljubljani?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Ljubljani?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: