Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Dučan u Ljubljani?

Go down 
+2
LenkoSmrk
bayro
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty31.01.12 15:31

uh, ti njihovi dijalekti... affraid affraid affraid jednom sam i ja pokusao sa jednim bavarcem da se sporazumem i na kraju mu ljutito rekao da govori knjizevni nemacki ako misli da ga razumem sta hoce. covek se ubio od smeha ali je na kraju ipak progovorio razumljivim jezikom Smile no dobro, znam kako izgleda kad me ovde pocnu da gnjave a ja im opalim vranjasko-leskovaccke poslovice umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
LenkoSmrk
Hladan dim
Hladan dim
LenkoSmrk


Broj postova : 727
Join date : 12.12.2011
Age : 50
Lokacija : Slovenija-Prlekija

Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty31.01.12 16:31

Je, "moja" Tante prvo mi je rekla nek pozovem, a ja nju zamolio za e-mail, i tako ostao tamo kde sam bio pre tjedan dana.

Upravo smo se danas sa kolegom dogovarali, da ako uspem u petak uzet lobodan dan, možda idem osobno do Herr D.

Na nuli sam skoro sa čistačima, kolega kupio neke kod nas, al nije to prava roba.
Štovani Bayro, ko pravi "za" Herr D. čistače?

E što se jezika tiče, nije bilo se nikad u dučano problema dogovorit kaj mi treba, a kad idem sa ovim kolegom preko granice, on mi se počne smijati, i meni avtomatsko ručna bremza na jezik i zariba. Kad je nekako odpustim onda ide mješavina germano-engleskog sa puno "eeee".

Uf daloko sam Off topic (priča je ipak Ljubljana) Nadam se da me moderator nebu na glavo kroz prozor bacil iz 50. štoka.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty31.01.12 18:51

Čistače mu pravi Vauen. I odlični su!
[Vrh] Go down
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo


Broj postova : 1413
Join date : 02.04.2010
Age : 47
Lokacija : POSTOJNA-Slovenija
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty31.01.12 18:58

LENKOŠTRUMF ne zaboravi si zapisati ponudbo duhana
[Vrh] Go down
LenkoSmrk
Hladan dim
Hladan dim
LenkoSmrk


Broj postova : 727
Join date : 12.12.2011
Age : 50
Lokacija : Slovenija-Prlekija

Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty31.01.12 19:23

Milo, obečanje radi dug. Obečao fotke. Napravit ču fotke Smile

Evo malo materiala,jedna iz G.Radone (kompas-shop) i jedna iz Bad Radkersburga.
Made by kolega sa tulifonom(mobilnim)


Neznam kaj je toliko čudno, da se slika ponuda. U kompas-shopu jedva, da smo napravili fotku, politika da se nesme fotografistati težko razumem.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kod Tante Jodlarin ja polomio jezik, dok joj objašnjavam da je to za kolege iz foruma, da joj radim besplatnu reklamo. I onda rekla "samo pfeifen tabake"...
[You must be registered and logged in to see this image.]


hebate imageshack... brada mi narasla, ko od karlja Matjaža, dok uspijem naložit fotke.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty31.01.12 20:25

Sve standardna ponuda, i na "Kompasu" i u Austriji. Jedino vrijedno spomena je Dunhill, a i njega ima samo EMP.
Nema druge nego u Graz kod Dreiera. On ipak ima puno bolji izbor.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
LenkoSmrk
Hladan dim
Hladan dim
LenkoSmrk


Broj postova : 727
Join date : 12.12.2011
Age : 50
Lokacija : Slovenija-Prlekija

Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty31.01.12 20:45

Bayro nadam se da vas je Bog čuo, pa da me pošalje več ovaj petak kod Dreiera.

Idem 15. kroz Graz na kod Rigips-a za 2 dana, u Bad Aussee, nadao sam se pitstopu na povratku, al nije sigurno. Ne putujem sa, i oni pored mene neznam dal mogu toliko dugo izdržat u Ikei kolko bih ja kod Dreiera. A još se bojim, da nebude več zatvoren Dreier kad se vračam.

Zato držim si fige za ovaj petak, ako se poklopi dopust, i ako kolega vozi. Prošli put dobio sam pozdrav od žandara za 50 €. Fiksni radar me škljocnio sa 62 km/h.
Ali nikad neču moč zaboravit datum, kad sam prvu lulu kupio Very Happy
Mogu obavjest žandara stavit u okvir Fučkanje
[Vrh] Go down
LenkoSmrk
Hladan dim
Hladan dim
LenkoSmrk


Broj postova : 727
Join date : 12.12.2011
Age : 50
Lokacija : Slovenija-Prlekija

Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty09.03.12 19:47

Malo ON TOPIC.

Bio danas na sajmu DOM. Jedan kolega je žurio kuči, i jedva sam odtrgo 10 minuta, da pronadjem/posjetim CYAN.

Prvo dodjem u neku kancelariju pozdravim i več se okrečem, kad ono reče...samo malo, i zove jednog tipa. Idemo u dučan. Hebate koji dučan, ko da sam dešel u neku kinesku radnju u atomskom skloništu. Pitam za lule, i sirotan počne da otvara i isput mi odgovori da se cjene kreču od 70€ gore... Malo pogledamo, ali pošto mi nije bila namjera nešto kupit, zaustavim ga, da se ne muči i svega ne otvara, jer sve jim je u kutijama. Rečem mu da idemo vidit kaj ima od duhana... ono po nekom lambirintu u drugi lager... ono samo aromatici, ali kad sam več mu uzo vrjeme, red je da nešto kupim... ubo dve kesi OCa, i trčim do avta i kuči.
Uglavnom blago razočarenje. Još čudo da imaju i maloprodaju. Rolling Eyes

16.,17.,18.4 vračam se opet, i tad se javim Gavranu i Milu pa ak uspe pronač vrjeme za pičence na nekoj terasi uz lulu, bit če mi veselje jih upoznat "face to face" puffy
[Vrh] Go down
gavran11
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
gavran11


Broj postova : 240
Join date : 15.12.2010
Age : 51
Lokacija : ljubljana

Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty09.03.12 20:48

Svakako, također...samo se javi i nadajmo se lijepom vremenu Laughing
[Vrh] Go down
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo


Broj postova : 1413
Join date : 02.04.2010
Age : 47
Lokacija : POSTOJNA-Slovenija
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty10.03.12 11:06

morao si malo da staneš u Cyanu i pogledaš lule.
[Vrh] Go down
LenkoSmrk
Hladan dim
Hladan dim
LenkoSmrk


Broj postova : 727
Join date : 12.12.2011
Age : 50
Lokacija : Slovenija-Prlekija

Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty10.03.12 12:40

Milo, ma več ono kaj je pokazal tipson, novci su htjeli promenit vlastnika, ali prvenstveno sam tražio duhan. Iduči tjedan objavim, kaj sem našel u Čakovcu. Gospon is Satelita, dao mi je par hinta dje bi mogli, da udovoliju mojim željama Smile

E pa neče valda 3 dana da vrjeme glumi majnuna, Gavrane. puffy
[Vrh] Go down
gavran11
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
gavran11


Broj postova : 240
Join date : 15.12.2010
Age : 51
Lokacija : ljubljana

Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty10.03.12 13:27

Ma nemaš frke, imam ja lokal ovdje kod mene gdje se i puši Wink Samo nećemo ovdje javno...i zidovi znaju imati uši Suspect
[Vrh] Go down
LenkoSmrk
Hladan dim
Hladan dim
LenkoSmrk


Broj postova : 727
Join date : 12.12.2011
Age : 50
Lokacija : Slovenija-Prlekija

Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty10.03.12 17:52

Gavrane, e pa onda vrjeme nije faktor, tako da nimamo izprike da se ne "upoznamo" Smile . Več se veselim puffy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dučan u Ljubljani?   Dučan u Ljubljani? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Dučan u Ljubljani?
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Ljubljani?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: