Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Hearth & Home: Admiralty

Go down 
Autor/icaPoruka
Beluga
Gost
avatar



Hearth & Home: Admiralty Empty
PostajNaslov: Hearth & Home: Admiralty   Hearth & Home: Admiralty Empty26.11.08 15:03

[You must be registered and logged in to see this link.]
A variety of Virginias for sweetness and spice, with enough Oriental to add to the brightness of the flavor and aroma, plus a healthy amount of a few types of Latakia. Admiralty is perfect for an early evening pipe with and after-dinner beverage.

Izuzetno prijatno iznenađenje koje je priredio g. Russ Ouellette! Duvan koji me je očarao i preti da zauzme svoje stalno mesto u rotaciji. Dobar i kao prvi jutarnji, celodnevni ili vecernji.
Latakije ima toliko da se vrlo pristojno oseti, ali ne i da pokrije ostale ukuse duvana u mešavini. Duvan ima neku jačinu, ali ne veliku i ne postaje naporan.
Blago drvenast, slankast i osvežavajuć. Nema arome koje odvlače pažnju. Odličan uz belo vino. Roomnote - sasvim podnošljiv.

Da li zbog naziva, ali zaista sam sve vreme osećao blizinu mora i skoro da sam sebe video u teget trenchcoat-u na palubi nekog drvenjaka okruženog mokrim užadima i palamarima... Ovako nešto je zasigurno pušio Joshua Slocum, ili Fitzroy na Beagle-u dok je vozikao Darwina po morskim vukojebinama... Very Happy

Ko želi još utisaka,
[You must be registered and logged in to see this link.]

Moja ocena - odličan 9.95/10 cheers
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Hearth & Home: Admiralty Empty
PostajNaslov: Re: Hearth & Home: Admiralty   Hearth & Home: Admiralty Empty26.11.08 15:11

Heart & Home ima odlične duhane. Njihov Larry's Blend me izbacio u orbitu! Naravno u pozitivnom smislu! Ali sad si mi dao misliti za slijedeću narudžbu kod Richa!
[Vrh] Go down
Beluga
Gost
avatar



Hearth & Home: Admiralty Empty
PostajNaslov: Re: Hearth & Home: Admiralty   Hearth & Home: Admiralty Empty26.11.08 15:23

Obavezno probaj... Meni je Larry's Blend odlično legao za popodne, kao prelaz do ćelavca pred spavanje, ali ovaj Admiralty je milina za ceo dan...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Hearth & Home: Admiralty Empty
PostajNaslov: Re: Hearth & Home: Admiralty   Hearth & Home: Admiralty Empty26.11.08 17:27

Hvala prijatelju! Sve mi sline cure, uzimam ga slijedeći put!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hearth & Home: Admiralty Empty
PostajNaslov: Re: Hearth & Home: Admiralty   Hearth & Home: Admiralty Empty

[Vrh] Go down
 
Hearth & Home: Admiralty
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Hearth & Home: Larry's blend
» Hearth & Home: Classic Burley Kake

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Virginijske mješavine-
Forum(o)Bir: