Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Koliko lula pušite dnevno?

Go down 
+7
ssekir75
savate
milo
Davorin
Antiša
dean
bayro
11 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Info
Gost
avatar



Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty27.11.08 1:20

Za one koji puše i cigarete koliko još cigareta dnevno? Ako netko još i žvače ili šmrče duhan neka i to ubroji.

Ja sam trenutno na dvije do četiri pune lule dnevno i uz to dvije do šest cigareta koje sam smotam (obavezno jutarnja al i sa tim smanjujem). Ako idem u kino ili negdje gdje ne smijem pušiti po sat, dva, tri posegnem i za švedskim snussom koji mi je super stvar ako mi dim nije opcija. :geek:
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty27.11.08 7:48

Ovisi. Četiri su prosjek preko tjedna - jedna na poslu uz prekide, tri poslijepodne i navečer. Ali ovisi o tome jesam li doma ili ne, no to je otprike taj red veličine. Cigarete rijetko - gotovo nikad, osim ako je na poslu neka situacija, ali i to vrlo rijetko.
A vikendom ili na slobodnim danima ili godišnjem, bude toga i više - negdje šest pipa u prosjeku. lula
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty27.11.08 21:32

Ja popušim tri ili četri prek tjedna, a po vikendima maximalno 6
[Vrh] Go down
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty27.11.08 21:44

3 lule, 2 - 2i pol kutije cigarete Smile Ne, nisam ovisnik bounce

_________________
Mrzim mizantrope, osporavam nihiliste i družim se sa androfobima.
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
Gost
Gost
avatar



Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty27.11.08 23:40

dnevno jednu lulu, a nerijetko i dvije.
na zalost izmedju kutije do dvije cigareta ostaje dnevno
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty28.11.08 1:08

lule pusim iskljucivo doma te u slobodno vrijeme.. iznimno rijetko na poslu.. al ajmo rec 1-2 lule dnevno- kutija cigareta.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty28.11.08 18:18

Preko nedelje 2-3 lule. Vikendom - koliko god mi se traži, nekad 4, nekad 6. Skoro uvek u zatvorenom prostoru, a vrlo retko u kolima. Dok šetam - skoro nikad. Greh je sav taj dim ispustiti napolje... Rolling Eyes
Preko nedelje rolam duvan... 10-15 cigareta dnevno a vikendom 2 do 3.

A bilo je perioda kada i po sedam dana nisam zapalio lulu. To obično koincidira sa danima kada na sat pogledam više od dvadeset puta - što dokazuje da je pušenje lule stanje svesti.... Wink
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty28.11.08 18:27

U prosjeku 1-2 lule dnevno. Cigarete ne pušim...
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
Gost
Gost
avatar



Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty28.11.08 18:41

Ja isto kao i Antiša pušim isključivo lulu. A u zadnje vrijeme sam na otprilike jednoj dnevno (nažalost bude dana i bez lule), vikendom do maksimalno tri. No čekam proljeće pa ću se u dvorištu odati pušenju.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty28.11.08 18:47

Sad oko 4 lule preko tjedna i vikenda. Prek tjedna možem pušiti isključivo vani, zato pušim više kad je vreme više ugodno.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty28.11.08 20:57

Nikada se nisam trovao cigaretama, oduvijek lula. Prosječno tri dnevno, od kada je zakon na snazi mislio sam smanjiti, ali moje zaposlenice su tolerantne i još me nisu prijavile. Istina nešto su učestale s zahtjevima za povečanje plača :-)))
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty28.11.08 21:09

Udijeli im neku kintu i miran si!
A meni inspektori pored dvije kontrole ne mogu ni doći...A baš bih volio.... Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty03.12.08 10:22

Svakog mjeseca imam više nade, da če se dić moj prosjek, pa mi je ovdje previše zima kad pušim vani, heh, Alpe, nema šta Smile Neka se digne sad broj lula koje pušite na dan u Hrvatskoj, nakon novog zakona-kad vam šenkaju dekice sa sjedanje vani pod nekim baldahinom i uskoro zagrljeni s plinskom pečnicom... Crying or Very sad
..a tad čete bit i sretniji da se otvorio klub. Živeli! Ljepo se provozajte tamo! cheers
[Vrh] Go down
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo


Broj postova : 1413
Join date : 02.04.2010
Age : 46
Lokacija : POSTOJNA-Slovenija
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty05.04.10 19:58

Nikad nisam pušio cigarete ali več nekoliko godina u našem bloku radi računovođa koji puši lulu i kad ideš pored pisarne onaj fin miris tobaka(puši MB black armonia).I tako počeo ja pušit lulu zbok računovođe i one fine arome.Pušim po jednu lulu svaki drugi dan
[Vrh] Go down
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate


Broj postova : 486
Join date : 14.12.2009
Lokacija : Zagreb

Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty05.04.10 20:13

ajde kad se pokrenuo, opet ovaj topik, i kad imam već nekog lulaškog staža (pol godine razBu.... nije zeka peka, a... Very Happy) pa mogu reći.... 2 do 7 lula dnevno!!! ovisi o danu, poslu,...

Cigarete mi baš nisu išle. pušio ih prej puno godina jedno godinu dana u kontinuitetu,... i nevalja!!

heavymetal
[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty05.04.10 20:37

Eto, jučer mi je bio miran dan, bez stresova i nekih nepredviđenih prekida i situacija - i kada sam jutros izbrojio lule koje su bile na zračenju - osam komada. Danas pet lulica, s tim da je spavanje još daleko! Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty07.04.10 15:57

minimum tri lule dnevno.
i oko kutiju cigareta.
Cool
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty04.05.10 14:50

lulu još nijesam počeo, cigarete baš ne volim, a izfumarim po jedan tompus nedjeljno u prosjeku, nekad i dva...

zanima me nešto o duvanu koji se žvaće, neko ga je već pomenuo? i ima li posebna tema o tome?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty04.05.10 16:51

Radnim danima jedna, maksimalno dvije. Subotom i nedjeljom najmanje tri, najmanje.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty04.05.10 18:31

forgo je napisao/la:
lulu još nijesam počeo, cigarete baš ne volim, a izfumarim po jedan tompus nedjeljno u prosjeku, nekad i dva...

zanima me nešto o duvanu koji se žvaće, neko ga je već pomenuo? i ima li posebna tema o tome?
Uglavnom žvačemo razne krasote u klubu što se vidi na fotkama. A što se tiče duhana - slabo. Isto tako nitko niti ne šrmče. (duhan naravno - a sumnjam da šmrču i nešto drugo). Glavni porok nam je duhan!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty04.05.10 18:43

Bayro mislio si lusla

Ja dve dnevno uglavnom jer ih toliko i imam a ponekad i tri ako maltretiram kineza (ovaj kinesku lulu)
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty04.05.10 18:53

Ja zrokam jednu, dve, tri...kako kada. Rijetko četiri. Prođe i dana da ne zapalim.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty04.05.10 21:36

ja smrkao nekad davno (a i poneki pripadnici 63. padobranske umrijet od smjeha umrijet od smjeha umrijet od smjeha ) i jedino je dobro za raspusivanje sinusa. probao jednom duvan za zvakanje, bilo m iruzno. lula 1-2- radnima danima, kad se izlazi zna i do 5-6 da stigne, zavisno od toga do kad se zasedi.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty04.05.10 22:17

A i koji je kapacitet u pitanju
Pre neko veče kad smo dimili ja dve dok ti jednu ali veliku Laughing
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty04.05.10 22:20

koju sam dopusio kod milana na pumpi jer tamo bili laza, spiklja, zare... pa stigo kuci u pola5 Embarassed a ovo za 63. odnosi se na pijanog hadziju kad se treso ceo nis od njegovog kijanja (ne znam da li si bio tu tada, zile jeste)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko lula pušite dnevno? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? Empty

[Vrh] Go down
 
Koliko lula pušite dnevno?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Koliko pipa i duhana dnevno "rjesite"?
» Koliko ste lula kupili otkad ste na forumu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: