Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Električna lula

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Električna lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Električna lula   Električna lula - Page 2 Empty01.12.09 23:04

kolko je majke ti?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17167
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Električna lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Električna lula   Električna lula - Page 2 Empty01.12.09 23:05

Sad sam pogledao 2880 kuna, dakle preko 400 eura....Pa se ti misli! affraid Za te pare u Zagrebu možeš kupiti vrhunsku Savinelli Autograph (koja je kod nas bezobrazno skupa i precijenjena) i još ti ostane za pola kile dobrog duhana!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Električna lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Električna lula   Električna lula - Page 2 Empty01.12.09 23:12

da me niste jutros opomenuli na jezik sad bi im izredjao sve cega bi se setio! pa bre za te pare mozes da kupis boga oca dobrih lula, pravih, recimo dva silverkapa kod nikole koji je prilicno skup. ovo samo kao primer koji mi je trenutno pao napamet.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3164
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Električna lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Električna lula   Električna lula - Page 2 Empty01.12.09 23:15

Definitivno to je elektircna lula je porez na budale.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Električna lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Električna lula   Električna lula - Page 2 Empty01.12.09 23:23

ma ne mogu da uklavirim da ako neko oce da nosi lulu a ne da je pusi, valjda mu je lakse,jeftinije i pametnije da kupi neku najjeftiniju,reda 20-30evra,nego to cudo od preko 400. a svi znamo da se nahvata miris u luli i da ako zelis da se odviknes "cuclaj" vec pusenu lulu i sve ok. no ovo nije vredno ovolikog kucanja... Shocked
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17167
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Električna lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Električna lula   Električna lula - Page 2 Empty01.12.09 23:28

ssekir75 je napisao/la:
da me niste jutros opomenuli na jezik sad bi im izredjao sve cega bi se setio! pa bre za te pare mozes da kupis boga oca dobrih lula, pravih, recimo dva silverkapa kod nikole koji je prilicno skup. ovo samo kao primer koji mi je trenutno pao napamet.
Nismo te upozorili na jezik - piši jezikom kojim hoćeš, nego na rječnik, ali to je ad acta!
Uostalom koliko ja pratim vijesti "iz svijeta", vama 19. prosinca/decembra ukidaju vize za EU, pa možeš do Graza ili do Pećuha! A za 400 € možeš kupiti lulu kakvu ti god srce poželi!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Električna lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Električna lula   Električna lula - Page 2 Empty01.12.09 23:34

na predugacak jezik:D ukinuto, tad stupa na snagu. jos imam srj pasos,moracem da ga vadim (mislim novi,biometrijski Very Happy ) ali se ovi nasi politicari (opet oni Shocked ...tamo njima... devil )izgleda jos nisu dogovorili sami sa sobom pa ce izgleda uskoro jos neki novi tip. da ja sacekam i to pa da se ne cimam duplo oko pairologije. pre u graz, nemacki znam bar nesto, "slabo divanim madjarski" Very Happy
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17167
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Električna lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Električna lula   Električna lula - Page 2 Empty01.12.09 23:39

...a što je najtragičnije, Mađari ne znaju niti jedan jezik osim mađarskog! Uvjerih se na vlastitoj koži! What a Face

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Električna lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Električna lula   Električna lula - Page 2 Empty01.12.09 23:44

znam za to, i ja sam se uverio Very Happy imali smo u vosci prvi madjarski i drugi vlaski bataljon. od oba smo se scratch
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3164
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Električna lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Električna lula   Električna lula - Page 2 Empty02.12.09 19:13

Šta češ ljudi preveli ono govori srpski da te ceo svet razume u svoje verzije govori mađarski tj. vlašski, pa se ti scratch
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Električna lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Električna lula   Električna lula - Page 2 Empty02.12.09 19:19

bayro je napisao/la:
...a što je najtragičnije, Mađari ne znaju niti jedan jezik osim mađarskog! Uvjerih se na vlastitoj koži! What a Face

Nisi otisao do Galwitza u Budimpesti, covjek prica tecni engleski sa madjarskim naglaskom. Ispricali se nas dvojica bez ikakvih problema.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3164
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Električna lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Električna lula   Električna lula - Page 2 Empty02.12.09 19:21

Dobro nađe se poneki... Nažalost većina ne spika ništa sem mađarskog, eventualno stariji ponešto njemačkog, i pokoji koji je shvatio značaj englekog neku od poluameričko-polumađarskih varijanti
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Električna lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Električna lula   Električna lula - Page 2 Empty02.12.09 20:06

Ma kakvi jezici... Bitno je da se čovjek savršeno služi smješkom. Još kad nešto kupuješ, sam izvadiš eure.... Ma svi te savršeno dobro razumiju. Very Happy
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3164
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Električna lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Električna lula   Električna lula - Page 2 Empty02.12.09 20:25

Hm, eurociti su najbolji način sporazumevanja. Sve jezičke barijere nestaju. Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Električna lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Električna lula   Električna lula - Page 2 Empty02.12.09 21:03

Pa da, univerzalni prevoditelj. Al sa smiješkom možda i neki popust užicaš.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Električna lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Električna lula   Električna lula - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Električna lula
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» LOT 100 lula
» Lula uz more
» 215 lula
» Pjeskarenje lula
» kakva je ovo lula?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: