Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Kakve shapeove lula najvise preferirate?

Go down 
+9
imnik
MOVESHAKER
Damir
savate
dean
Antiša
Davorin
bayro
ssekir75
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty27.02.10 12:14

Ja sam to malo prije dovrsio, doduse ne u bentici nego u billiardici ali to je to.
Smile

Sad sam, takodjer u billiardicu, utrpao Mocvarnog i cekam da mi se malcice rashladi crni caj. Povremenom dreknem na sinove jer su nemoguce zlocesti i to je to.
Laughing
[Vrh] Go down
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate


Broj postova : 486
Join date : 14.12.2009
Lokacija : Zagreb

Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty27.02.10 12:23

Na pamet mi sada pada samo jedna pijesma, i prekrasan spot!!!

[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty27.02.10 12:51

grga je napisao/la:
Ja sam to malo prije dovrsio, doduse ne u bentici nego u billiardici ali to je to.
Smile

Sad sam, takodjer u billiardicu, utrpao Mocvarnog i cekam da mi se malcice rashladi crni caj. Povremenom dreknem na sinove jer su nemoguce zlocesti i to je to.
Laughing
Naravno. Kad se tako gleda - život znade ponekad barem izgledati savršen! Very Happy
Mislim na lulu, ne na klince, njih sadomazo

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty27.02.10 12:54

Naravno i treba im :sex: mater!
rabbit
[Vrh] Go down
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate


Broj postova : 486
Join date : 14.12.2009
Lokacija : Zagreb

Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty27.02.10 12:57

lol! ahhhahahhahahahahahahhhhhaaaa!!!
[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty27.02.10 12:59

U to se ipak ne bi štel mešat'! bounce

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty27.02.10 13:04

Eh, ma to ja kazem svakom tko mi se zali na (svoju) djecu!
bounce
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8287
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty27.02.10 15:19

je, samo tako pa ih poslije ima još više...... Very Happy

Lula nikada dosta, ja sam bio već uvjeren ( kada sam imao oko 70-ak komada ) da samo došao blizu kraja eksprimentiranja, pa se pojavila puna hornica, koja se u stvari zapanjujuće dobro puši, pa tako dalje..... nema kraja..... lula postaje doživotna ovisnost. ( Slatka ovisnost ) Cool
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty27.02.10 15:32

He, he! bounce

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty27.02.10 18:04

Paprika isto stvara ovisnost, ja naprimjer, vise ne mogu bez fisha, perkelta, cobanca, kobasica, kulena...
Very Happy
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty27.02.10 18:11

pig ce te poslati u hag zbog genocida umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty27.02.10 18:18

...misliš svinjocida? pig

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty27.02.10 18:20

kako god Twisted Evil
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3169
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty27.02.10 20:14

Ulgavnom klasicni oblici (biliardica, bent, dublin, calabash...). Uglavnom koju cu zapaliti ovisi o raspolozenju, duhanu, koja je u trenutku pod rukom , tj koje su spakovane u torbici i slicno...
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty10.10.11 19:07

Posto san tek pocea pusit lulu, jako malo san ih proba tako da ni sam neznan sta mi pase Smile Uglavnom, za sad mi bolje pase ravna lula nego bentica... Ima bit da ipak ima nesto u tome da su za pocetnike bolje ravne... Dakle Peterson Donegal mi se trenutno najbolje pusi..Nisan siguran koji je to oblik, nekako mi baca na Pot Rolling Eyes A najnapetiji mi je oblik onaj Savinelijev 320, podsica na bent bulldoga, a ima skroz okruglu glavu ka balun. Ta mi je vrh.....hebiga jos uvik nemogu stavit slike na forum.... Sad
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty10.10.11 19:10

To je ona mala debela?

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty10.10.11 19:19

E, bas ta hahaaha veseli Samo vidija san je jedino kod Savinellia..
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 66
Lokacija : Beograd

Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty10.10.11 20:37

Ne smatram se neupucenim, a skoro iskljucivo posedujem i pusim 'ravne' lule.

Sve je stvar preferencije, ostalo je toliko diskutabilno, da bismo mogli danima da debatujemo i opet bi svako odbranio svoj stav.

Princip je: oblik koji se tebi svidja i dobro dimi, ne stvara ti nevolje, neudobnost i slicno, nego ti pruza zadovoljstvo je NAJBOLJI OBLIK (za tebe). Tacka.


Zadnja promjena: Nunki; 11.10.11 18:21; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty10.10.11 22:18

bayro je napisao/la:
To je ona mala debela?

Da, ona koju vise nemas ali se i dalje veselo pusi s vremena na vrijeme.
Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty10.10.11 22:21

Nunki je napisao/la:
Ne smatram se bas pocetnikom, a skoro iskljucivo posedujem i pusim 'ravne' lule.

Sve je stvar preferencije, ostalo je toliko diskutabilno, da bismo mogli danima da debatujemo i opet bi svako odbranio svoj stav.

Princip je: oblik koji se tebi svidja i dobro dimi, ne stvara ti nevolje, neudobnost i slicno, nego ti pruza zadovoljstvo je NAJBOLJI OBLIK (za tebe). Tacka.

Slazem se Nunki, u vrijeme kad sam se poceo druziti sa lulama i poceo ih kupovati bentice su bilo JEDINO sto sam gledao jer mi je to poredstavljalo pojam lule. No s vremenom su mi se osobne preferencije promijenile i mislim da cu tesko vise ikada kupiti full bent lulu.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty10.10.11 22:45

kupujem onu koja mi se svidi, bila ravna, full ili half bent, ili koje colovne merke
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty11.10.11 9:25

Preferiram klasične oblike - od jabuke (Apple) do zulu.
Od ostalih prihvaćam freehand, dakle, one koje prate strukturu godova.
Analne intrudere ne prihvaćam.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8287
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty11.10.11 18:21

e vidi se da je školovanje Lea dalo dobre rezultate Cool Lula mora biti lule na prvom mjestu, alat za uživanju u duhanskom dimu. Ostavimo po strani lapurlatizam. Ugodna u ruci, pristojnog izgleda i napravljena od drveta ( ili minerala ) od kojega se rade lule, vrijes, meer, morta, vrlo uvjetno maslina, ostali je ... jednostavno krivi lonček...... Oblik je nešto što svatko mora sam ( kroz dugu praksu ) odraditi. Nekome više odgovaraju bentice, nekome ravne, nekome manje..... sve je pitanje s kakvom se ugodno osjećaš dok dimiš duhan.....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty11.10.11 19:45

Mili moj prijatelju, tvoje su riječi, kako bi rekao vrli dr. Gumbas, čista intelektualna kupka!
Nek' svatko puši što mu je volja, osim analnih intrudera!
Što se tiče maslinke, ja o njojzi imam dobro mišljenje i rado je pušim, a ne treba ni glinuše zaboraviti!
A što se tiče oblika, svi klasični su mi mili i dragi, ovisno o trenutnom raspoloženju!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3169
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty11.10.11 23:26

Da, nikako ne smemo zaboraviti na glinene lule. Jeste da se gadno greju, ali je poseban uzitak pusiti iz njih.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kakve shapeove lula najvise preferirate?   Kakve shapeove lula najvise preferirate? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Kakve shapeove lula najvise preferirate?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kakve lule najvise volite?
» Kakve su ovo lule?
» Koliko lula je dovoljno lula?
» LOT 100 lula

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: