Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb

Go down 
+35
oliohardi
Morf
paludamentum
Tomo1978
nightsmoke
runner
Karlo
biguran
PipeCro
Keko
Rip Kirby
Leo
fićo
Marin Split
zlays
kamarad igorrr
gstaraz
MOVESHAKER
Taras
sinus
420blackadder
imnik
misterno
Matko
foksieloy
Capt. Horatio MacAllister
Elvis Beba
Antiša
king1976
Alanon
Davorin
ssekir75
Damir
bayro
dean
39 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty12.01.08 17:54

Evo linka jednog webshopa sa kojeg sam narucio par duhana, dostavljaju u Hrvatsku.

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
Gost
Gost
avatar



Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty13.03.08 0:07

Koliko sam skužio 4noggins hoće muljati da na deklaraciju napišu da je materijal za svijeće? To se traži posebno ili oni to naprave čim skuže odakle se naručuje? Da li je netko prije kontaktirao Richarda (adresa na njihovoj stranici)? I kako se vrši plačenje? Kartica i web forma (nadam se ssl) ili?
Sad ste me navukli, ali ja neću običnog Forga, nego neobičnog, samo još ne znam kojeg. ;o)))
Gradskog, močvarnog ili onog trećeg... ;o))))
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty13.03.08 0:32

Richarda je Dean kontaktirao, pa njega pitaj a i Davorin je pametno zaključio da za ovakve divlje zemlje najbolje prolaze svijeće (pitao ja ženu, profesoricu engleskog - candle supplies je trgovački izraz a znači - svijeće, odnosno opskrba svijećama - ni više ni manje).
Plaćanje se vrši karticom, no predostrožnosti nikad ne manjka, pa sam im uvalio Amex koji ističe krajem ovog mjeseca, imaju navodno neprobojnu zaštitu (MSM - mo'š si mislit'), nakon toga ti kroz par minuta stigne potvrda na tvoj mail, a nakon dan, dva i iznos poštarine za kojeg ti napomenu da ti neće izdati račun, već da su karticu opteretili tim iznosom, pa da čuvaš mail i da je pošiljka na putu. Deanu je stigla kroz desetak dana a i Davorinu. Uglavnom brži su od smokingpipesa dosta, a zgodno je što na njihovoj stranici imaš i tečajnu listu svih mogućih i nemogućih valuta, tako da možeš vidjeti koliko će te ta šala u finišu koštati u kunama, a možeš i južnoafričke rande pretvarati u kineske juane ili bugarske leve, ako te veseli.
Priznajem da sam i ja bio skeptik, no oduševio sam se kad sam probao Žapca. Odličan je i "ćelavi učitelj", Odisej od GL Peasea, njihov Westminster, a posebna je priča Stoneheaven od Esoterice. To su sve vrhunski duhani, kojima niti jedan od ovih što se kod nas nude nije ravan .
Uglavnom ja sam naručio 200 grama žapca i limenku Balkan Sasienia, jer me izgledom podsjetio na božanski, a sada nažalost pokojni "Balkan Sobranie".
Ako te još šta zanima, deri!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty13.03.08 18:44

Evo, ošla narudžba za četir noge. A sad dugi dani čekanja. Žabac u gradu i Westminster. A do tada ću natezati Mac Barena...
Ili ću se možda u subotu ogrepst za prstohvat pristojnog duhana...
Bayro, jel ti stiglo, jel ti stiglo ...???
Nego Bayro, fakat, ima nekaj u tome da su englezi zimski. Samo eto, uz to što mi ne paše ta kemija, puno više zagade lulu. Nego, imaš li (ili bilo tko od kolega po luli) koji savjet za non latakijski dim, a da nije aromatiziran niti prejak? Čisto da imam pri ruci, za promjenu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty14.03.08 21:01

Javio mi se danas Rich iz Četirnoge, ugodan neki stric. Veli da nema problema da mi ne stavi račun u paket. Nadam se da ovi naši to neće otvarati (u zadnje vrijeme vrlo rijetko su mi otvarali). Ako i otvore i rebnu me za te dvije pikse duhana, nek im je sa srećom. Btw, čisto iz fore sam uzeo i čistilice - 60 kom oko 1 USD - 5 Kn!!! Jedino postarina je malo skuplja (ko još jedna piksa dobrog duhana), ali kad nema druge...
Btw. malo OT, najmanju poštarinu sam plačao za narudžbe iz - Japana. I rekli da pošiljka stiže za 14 dana - stiglo za 15 jer je kod nas bio praznik.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty14.03.08 21:38

Meni je pošiljka otišla 05. 03. od ovih četveronogih, danas je 14. 03. i još ništa, no nekako se nadam da bi sutra mogla stići. Iznos je bio ukupno 33 $, dakle oko 21, 22 ojra a za te pare u Grazu mogu kupiti dva dunhillova duhana. Isplati se definitivno, pa makar mi i carinu naplate, iako ne bi smjeli, jer sam naručio ravno 250 grama, a to je dozvoljen uvoz bez carine.
A ako i naplate, nek' se da prostiš, jebu, opet sam u dobitku. Prvo: pušim prvorazredne duhane, a drugo, okrenuo 'vako ili 'nako, jeftinije je. Kad se stvar uhoda i stvorim neku skromnu zalihu, to je to. A sad i treba kupovati po Amerikama, jer je Bush tako dollar upropastio, da je sve jeftino...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty20.03.08 12:33

Moram reći da sam oduševjen s Richardom iz 4noggins - paket je poslan 14.3., stigao danas! Manje od tjedan dana!!!! I carinici ga nisu dirali! Za svaki slučaj bio je bez računa i deklarirano Candle Making Supplies.
Pun pogodag, a Richa predložiti za počasnog građana... ;o))))

Bit će zadimljen uskrs.
[Vrh] Go down
Damir
Peče me jezik
Peče me jezik
Damir


Broj postova : 431
Join date : 28.01.2008
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Frog morton, Night cap, 965, Early morning pipe, Balkan sobranie

Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty20.03.08 12:43

Stigli i moji Candle Making Suppliesi!!!! jučer sam ih podigao bez imalo problema!! sline su mi curile cijelo vrijeme na žapca i čim sam došao doma sam ga probao. ODLIČAN - 5!! moram priznati da sam malo razočaran sa royal yaht, no mislim da ga moram probati više puta za konačn sud
[Vrh] Go down
http://www.popupmedia.hr
Gost
Gost
avatar



Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty20.03.08 12:47

Damir,kad si ti naručio?Kojeg datuma?
[Vrh] Go down
Damir
Peče me jezik
Peče me jezik
Damir


Broj postova : 431
Join date : 28.01.2008
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Frog morton, Night cap, 965, Early morning pipe, Balkan sobranie

Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty20.03.08 13:11

Mukini je napisao/la:
Damir,kad si ti naručio?Kojeg datuma?


naručio sam 9.3 i čekao da mi javi poštarinu. kako mail nije stizao javio sam mu se a on je rekao da je paket poslao već 11.3. i da ne kuži kak nisam dobio mail. poštarina je inače bila 14.45 $ za 250g duhana paket je stigao 19.3, znači 8 dana putovanja.
[Vrh] Go down
http://www.popupmedia.hr
Gost
Gost
avatar



Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty27.03.08 13:20

Yeeeeah,stigao mi duhan od nogatih za ravno 22 dana bounce
Još moram čekati 18h i ići u Branimirovu po paket!!Ubit ću svog lijenog poštara,no glavno da je došao Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty27.03.08 13:31

Aleluja!!! ;o)))
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty27.03.08 13:31

Baš mi je drago da ja paket ipak stigao a da nije završio u rukama nekog Aboriđina trio
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty27.03.08 13:33

Viš, Krešo, možda zato što si dugo čekao Richard stavio 10 deka čelavca. Onak, za probu, da ti se nađe i kao ispriku...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty27.03.08 13:37

Fubar je napisao/la:
Viš, Krešo, možda zato što si dugo čekao Richard stavio 10 deka čelavca. Onak, za probu, da ti se nađe i kao ispriku...

Čelavca sam uzeo 500gr za svoje prijatelje Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty27.03.08 13:40

Ma dobro, onda ti je valjda poslao nekog drugog home-made...
Nego, jebate, pola kile???? Pa što si ti to sve naručio? Nije niti čudo da ti poštar nije ostavio doma kad mu treba viličar za istovar!
I još ćeš proć bez harača? Majstorski! Kockanje, ali majstorski. Skidam kapu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty27.03.08 13:47

Nego, ozbiljno... pola kile prošlo bez harača????
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty27.03.08 13:49

Ne samo to...i Penzić,Odissey,nešto malo Stonehaevena...965-ce za tatu...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty27.03.08 14:40

Bez carine...i ja ne vrdam,tek ponekad mrdam!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty27.03.08 15:27

E pa Šokre, nije mi dal vrag mira, pa sam si morao naručiti još par piksica.
Kako sam i rekao u [You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty27.03.08 15:31

U rinfuzi je pametnije...paketi su lakši i manji...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty27.03.08 15:40

Sigurno da da, međutim, ovo što sam naručivao nema u bulku. K tome, to bi se mojom brzinom pušenja (ne računam tu zadnje pretjerivanje) brzo rasušilo.

Čuj, možda bi trebalo Richu reći da promjeni iz Candle making supplies u, štojaznam, potpourri making ingredients...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty01.12.10 8:07

Eto intervjua sa toliko spominjanim Richem, vlasnikom [You must be registered and logged in to see this link.]!
Uostalom prosudite sami!

[You must be registered and logged in to see this link.]


Zadnja promjena: bayro; 01.12.10 13:12; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Damir
Peče me jezik
Peče me jezik
Damir


Broj postova : 431
Join date : 28.01.2008
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Frog morton, Night cap, 965, Early morning pipe, Balkan sobranie

Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty01.12.10 9:59

Lik je super i ako je onako kako priča svaka mu čast. I još jednom si mislim: "Hebem mu državu u kojoj sam se rodio. Ovako nešto kod nas je doslovno nemoguće za izvesti"!!
[Vrh] Go down
http://www.popupmedia.hr
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty01.12.10 12:13

"bogati bogoljub" Twisted Evil blago njemu, radi covek ono sto voli. i neka radi,zato i jeste dobro, po svim pricama...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb   Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb Empty

[Vrh] Go down
 
Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb
[Vrh] 
Stranica 1 / 8.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Od 4noggins do Slovenije
» 4noggins: Jesse's Own
» 4noggins: Owl's Head
» 4noggins: Catamount
» Web shop: Just For Him

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Web-shopovi // On-line kupovina-
Forum(o)Bir: