Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Početak: prva lula, prvo pušenje

Go down 
+11
Rakija
Davorin
foksieloy
Leo
Antiša
imnik
ssekir75
amaru
savate
dean
bayro
15 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17045
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Početak: prva lula, prvo pušenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak: prva lula, prvo pušenje   Početak: prva lula, prvo pušenje - Page 2 Empty26.09.20 12:38

Lule su odlične, sve ČSSR i DDR lule od albanskog vrijesa, o kojima smo pisali. Vjerojatno je do duhana, ali i do tebe, dok ne savladaš ove početničke nevolje.
Uostalom, neke savjete imaš  ovdje: [You must be registered and logged in to see this link.], ovdje: [You must be registered and logged in to see this link.] i ovdje: [You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Branislav likes this post

[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

Početak: prva lula, prvo pušenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak: prva lula, prvo pušenje   Početak: prva lula, prvo pušenje - Page 2 Empty26.09.20 13:15

Lepe lulice, ovakvu prvu imam i ja, Old River cini mi se.

Bez brige, polako i sve ce doci na svoje mesto.
Moj savet je da prosusis duvan dobro ali da ne bude previse suv, pod prstima mora da bude malkice elastican, lulu puni manje nego sto mislis da treba, pusi sporije nego sto mislis da treba i ako se ugasi nije frka upalices ponovo.Ako postane vruca da je na obrazu ne mozes drzati 3-4 sec ostavi je da se ohladi.

Imas brdo saveta na forumu i netu ali "trial and error" je najbolji ucitelj.

Neko je na forumu napisao da se covek nauci posle nekih 250gr duvana, mozda je Bayro bayro ali tako je otprilike.
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Početak: prva lula, prvo pušenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak: prva lula, prvo pušenje   Početak: prva lula, prvo pušenje - Page 2 Empty26.09.20 13:35

Fine lulice, baš onako jedan ortogonalni set :-) za isprobavati.

Kao što su već drugi napisali, eventualno za dodati da neki duhani opeku i najiskusnije pa ako imaš peh da si počeo baš s nekim rijetkim takvim, uzalud vam trud svirači.

EDIT: Sad vidim da si otvorio Original Choice. Vapjda prvi duhan dobrog dijela nas. Nije ozloglašen da peče no matter what, ali nije ni početniku za mozak na pašu, što je zapravo dobro.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Mačak
Prva lula
Prva lula
Mačak


Broj postova : 6
Join date : 22.09.2020
Age : 52
Lokacija : Vinkovci

Početak: prva lula, prvo pušenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak: prva lula, prvo pušenje   Početak: prva lula, prvo pušenje - Page 2 Empty26.09.20 13:56

Sad mi je oma lakše kad mi moje lipotice i početnice pohvali netko od iskusnijih lulaša. Hvala na dobronamjernim savjetima. Posebno bih pohvalio blog gospon Bayre ne samo da je edukativan nego je usto i duhovit što mi je posebno simpatično.

bayro likes this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Početak: prva lula, prvo pušenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početak: prva lula, prvo pušenje   Početak: prva lula, prvo pušenje - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Početak: prva lula, prvo pušenje
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Prva lula
» Prva lula
» Prva lula
» Prva lula
» Prva lula

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: