Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 W. O. Larsen: Signature Vintage Mixture

Go down 
+11
Marin Split
Nunki
Sunka
pipeclubsi
bayro
gavran11
LenkoSmrk
Leo
Davorin
Antiša
savate
15 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

W. O. Larsen: Signature Vintage Mixture - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: W. O. Larsen: Signature Vintage Mixture   W. O. Larsen: Signature Vintage Mixture - Page 2 Empty14.08.13 20:07

Ovaj duhan sam prije godinu dvije probao... kutija me je privukla.

Nije mi nikako legao... arome nisam nikako mogao dovesti u kontekst sa duhanom... čak je i room nota bila groteskna; nikakve veze sa duhanom.
Sječam se da je bio prilično jak na jeziku i nisam ni malo uživao u njemu... na kraju sam se zamjenio za škota sa frendom i oba zadovoljni.

Malo mi je teško sada prizvati arome koje sam osjetio, ali više manje ga mogu svrstati zajedno sa raznim Cherry mješavinama koje mi isto nikako ne pašu uz duhane.

Uglavnom, skupo sam ga platio i nisam ni trena uživao u njemu.

Ocjena 0/5 ...meni stvarno loš duhan i uz to pre skup.
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

W. O. Larsen: Signature Vintage Mixture - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: W. O. Larsen: Signature Vintage Mixture   W. O. Larsen: Signature Vintage Mixture - Page 2 Empty30.09.13 19:11

Naletio sam sasvim slučajno na ovaj duhan u free shopu na Spielfeldu... Kao i neke kolege prije kutija me je privukla a recenzije se nisam sjećao. 18,60eur- 100g.
Ma ljudi, ovo je jedan sasvim pristojan aromatik... lako se puši... (upravo uz kamin, uvaljen u fotelju) ...slatkoća virdžinije nije pretjerana ali je stalno tu, orašasto- tršnjast ali ništa ne odskače da bi iritiralo. Duhan gori lijepo u velikoj DB, lula se ne grije pretjerano ali traži češće tampanje, nitko od ukućana se ne žali na mirise... Nije revolucija ali meni je ovo OK... Ovo bi preporučio početniku ali i naprednijima. Šminkerski duhan. Što zbog kutije koja je odlično dizajnirana što zbog samog duhana.
[Vrh] Go down
 
W. O. Larsen: Signature Vintage Mixture
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» W. O. Larsen: 1864
» W. O. Larsen: Simply Unique
» W.O. Larsen: Golden Dream
» W O Larsen-Sweet aromatic
» W. O. Larsen: Old Fashioned

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Aromatici-
Forum(o)Bir: