Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti u Berlinu?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

gdje - Gdje kupiti u Berlinu? Empty
PostajNaslov: Gdje kupiti u Berlinu?   gdje - Gdje kupiti u Berlinu? Empty12.11.11 18:38

Sinoć se vratih iz Berlina.
Bejah službeno, no uspeh između poslednje obaveze i poletanja aviona da posetim dva mestašca sa finom ponudom.

Taba Und Foto
Schlüterstr 12
10625 Berlin
030-3124915

Radnja se nalazi u kvartu Charlotenburg i nekih je par minuta hoda udaljena od Kudama.
JEdna pored druge su radnje sa foto opremom i duhanom.
Ova sa duhanom je mene zanimala. Imaju odličnu ponudu lula, od kojih je jedan čitava polica sa nekih stotinak komada uvek na popustu )imaju stalno akcije jer pristižu uvek nove). Cene su od nekih 20-tak eura do pare stotina. Izbor je odličan: Designe BErlin, Vauen, Stanwell, PEterson, Big Ben, Savinelli, Strambach, turske meerice, Bentley, Dunhill... Svako može naći nešto što mu odgovara kako po ceni, tako i po ukusu.
Što se duhana tiče imaju kompletnu ponudu Dunhilla, Petersona, McBarena, Capstan, Stanwell, Planta... Naravno imaju i neke svoje aromatike u bulku. Cena NightCapa je 12 Eura za limenku, Petersoni su 10.30 limenka, a ostali su manje više tu oko 9'10 eura. Kesice su nešto jeftinije.
Tu su i ostale stvarčice, a ko voli ima i solidan izbor cigara

Druga radnja je u stvari štand na 6.spratu KaDeWe robne kuće.
Lule su znatno skuplje, ali su duhani iste cene i nešto je veći izbor (doduše aromatika).

Koliko je meni poznato iz ranijih poseta Berlinu (bio u nekoliko navrata u periodu 1998-2001) postoji jedna radnja u Weddingu i jedna u Frankfurter Allee. Neznam da li još uvek rade, jer nisam imao vremena da ih posetim.
Duhana i lula ima i u okviru tobbacco Shopova u supermarketima, ali je izbor lula na nivu statističke greške, a duhana samo u okvirima aromatika.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



gdje - Gdje kupiti u Berlinu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Berlinu?   gdje - Gdje kupiti u Berlinu? Empty12.11.11 18:51

imnik, možda ovo:

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

gdje - Gdje kupiti u Berlinu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Berlinu?   gdje - Gdje kupiti u Berlinu? Empty12.11.11 18:55

Da, da, to je ta radnja.
Pre desetak godina imao sam prilike da posetim tu lokaciju i tada kupim jednu malu Savinellicu i par duhana. Sada nisam imao vremena, tako da sam samo navratio da kupim par sitnica za poklon supruzi i majci u KaDeWe i sebe da obradujem u Schlüterstrasse. Hotel mi je bio na Los Angeles platyu, tako da su mi ove dve lokacije bile na par minuta hoda.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

gdje - Gdje kupiti u Berlinu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Berlinu?   gdje - Gdje kupiti u Berlinu? Empty12.11.11 19:02

Krasna radnja, sve mi sline cure! Zadnji put sam se zatekao u Berlinu 1989. kad je padao zid, no to su bila neka druga, povijesna vremena, pa nisam obraćao pažnju na trafike.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Sponsored content





gdje - Gdje kupiti u Berlinu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Berlinu?   gdje - Gdje kupiti u Berlinu? Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti u Berlinu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Salzburgu
» Gdje kupiti u Briselu?
» Gdje kupiti u Stuttgartu?
» Gdje kupiti u Zagrebu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: