Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....

Go down 
+43
GrⒶna
PurgerVž
Nikša
Sokreos
CovacMD
Vortimejovrh
PerB
v.milan
ssekir75
Slajs
babaq
Davorin
Branislav
Marko1980
G.S.Patton
imnik
SanjinRI
Leo
oliohardi
Lakeman
wranjo123
Horla
fra_Perica
Gillette
Vander
Suspiria
Ignoro
Pantarei
jam.hadar
Beki
tonći62
IgorS
herrkaleun
bayro
Joci
Zmajevic
dado
Mr.Holmes
sinus
Zupnik
Rakija
foksieloy
leonhardy
47 posters
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25
Autor/icaPoruka
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty29.01.24 15:47

evo sad sam gledao, ratray kaže da rade svugdje po EU lule i ne specificraju točno ni zemlje ni proizvođače što im samo svjedoči o ozbiljnosti.[/quote]

Dok je lula neoštećena i ispravna može je izrađivati i u Tunguziji što se mene tiče. Koliko tekstila se npr. obrađuje u jednom Bangladešu ili Tajvanu, a za svjetsko tržište? Puno svjetski poznatih proizvođača je preselilo proizvodnju na azijske zemlje ali to ne znači da je proizvod loš ili lošiji od onog proizvedenog u zemlji porijekla nego je puno jeftiniji proces proizvodnje i radna snaga koja će ga proizvesti...Naravno da šrota ima u svemu ali zato postoji garancija i račun.
Kontaktirao sam ih prije cca dva tjedna kad mi je ljubazna gđa Federica sa SPa dala sve informacije koje su me zanimale u vezi dvije lule, samo mi je ostalo odvagati; ili Rattrayeva ili Savinellica.
[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 820
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty29.01.24 16:38

Moj gejfon je iz Kine.
Jebeš zemlju koja Kine nema.

Nikša and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2008
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty30.01.24 9:09

PurgerVž je napisao/la:
evo sad sam gledao, ratray kaže da rade svugdje po EU lule i ne specificraju točno ni zemlje ni proizvođače što im samo svjedoči o ozbiljnosti.

Dok je lula neoštećena i ispravna može je izrađivati i u Tunguziji što se mene tiče. Koliko tekstila se npr. obrađuje u jednom Bangladešu ili Tajvanu, a za svjetsko tržište? Puno svjetski poznatih proizvođača je preselilo proizvodnju na azijske zemlje ali to ne znači da je proizvod loš ili lošiji od onog proizvedenog u zemlji porijekla nego je puno jeftiniji proces proizvodnje i radna snaga koja će ga proizvesti...Naravno da šrota ima u svemu ali zato postoji garancija i račun.
Kontaktirao sam ih prije cca dva tjedna kad mi je ljubazna gđa Federica sa SPa dala sve informacije koje su me zanimale u vezi dvije lule, samo mi je ostalo odvagati; ili Rattrayeva ili Savinellica.[/quote]

ja cu osobno uvijek više platiti nego poznatog proizvodjaca gdje znam da je vrijes dobro prokuhan i osusen zbog potencijalnih zdravstvenih razloga. pri tome ne mislim da zapalis lulu iz kine i umreš, ali sigurno je manja kontrola što zbog inspekcija što zbog količine koju rade.
[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1211
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty31.01.24 19:21

wranjo123 je napisao/la:
ja cu osobno uvijek više platiti nego poznatog proizvodjaca gdje znam da je vrijes dobro prokuhan i osusen zbog potencijalnih zdravstvenih razloga. pri tome ne mislim da zapalis lulu iz kine i umreš, ali sigurno je manja kontrola što zbog inspekcija što zbog količine koju rade.

Tako je Igore, zdravlje je na prvom mjestu! Pogotovo ne slinave lulice nepoznatih starčeka gurati u čvalje samo tako! Laughing
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty31.01.24 19:24

Slajs je napisao/la:
wranjo123 je napisao/la:
ja cu osobno uvijek više platiti nego poznatog proizvodjaca gdje znam da je vrijes dobro prokuhan i osusen zbog potencijalnih zdravstvenih razloga. pri tome ne mislim da zapalis lulu iz kine i umreš, ali sigurno je manja kontrola što zbog inspekcija što zbog količine koju rade.

Tako je Igore, zdravlje je na prvom mjestu! Pogotovo ne slinave lulice nepoznatih starčeka gurati u čvalje samo tako! Laughing

Opet ta?
VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 171190064 VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 171190064 VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 171190064

GrⒶna likes this post

[Vrh] Go down
FrancoRi
Prva lula
Prva lula
FrancoRi


Broj postova : 52
Join date : 09.01.2024
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Mac Barren OC, Navy Flake, amphora no2. Peterson 3 y.o. virginia mixture, holmer knudsen's

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty31.03.24 11:12

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Fb_img10

Je li potreban oruzani list? Pitam za prijatelja.

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1224
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty31.03.24 11:38

Toljaga, a može i da se puši. 🤣

Nikša and FrancoRi like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty31.03.24 12:49

Multi purpose tool
Reci prijatelju da ako stavi par loptica za golf u gepek mislit ce organi reda da je golf palica i sigiran je.
Lulu će im teže objasniti

v.milan and FrancoRi like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17115
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty02.04.24 16:16

Nije li to ipak malo ekstremno? Može za oranje, a može i za ogranku.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2008
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty15.04.24 9:26

FrancoRi likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty15.04.24 10:30

wranjo123 je napisao/la:
nije bolest sve što boli
https://www.tiktok.com/@bristow_built/video/7148249393206971694?_r=1&_t=8lVpCAU3elX

Ovaj nije pušio duhan prije snimanja
VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 171190064 VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 171190064

FrancoRi likes this post

[Vrh] Go down
FrancoRi
Prva lula
Prva lula
FrancoRi


Broj postova : 52
Join date : 09.01.2024
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Mac Barren OC, Navy Flake, amphora no2. Peterson 3 y.o. virginia mixture, holmer knudsen's

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty16.04.24 13:11

Strasno. Najgore od svega je sta ce netko to pokusat kod kuce

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty17.04.24 2:02

Garantirano je da hoće.
Ipak je ovo takvo doba gdje internet služi za širenje "ideja" raznih "stručnjaka".
E, sad sam se sjetio šale od nekidan, ide i ta u svoju rubriku za Malo humora.
Nadovezuju se na ovo.
Na žalost.
Shocked
[Vrh] Go down
Sponsored content





VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 25 Empty

[Vrh] Go down
 
VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....
[Vrh] 
Stranica 25 / 25.Go to page : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25
 Similar topics
-
» Koje duhane uzeti kako bih osjetio razliku...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Lule-
Forum(o)Bir: