Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gde i kako kupiti u Novom Sadu?

Go down 
+7
Matko
BSmatic
PecaLula™
bayro
imnik
ssekir75
Kubik
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Kubik
Prva lula
Prva lula
Kubik


Broj postova : 22
Join date : 03.12.2009
Age : 49
Lokacija : Novi Sad

Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty21.01.12 14:55

Sekire pitao si, reko da zapocnem pa nek Zmaj dopuni, odnosno ko god ima neki koristan info.
Sto se Novog Sada tice izbor je zaista minimalan, u Dunavskoj ul. pasaz br 2 nalazi se Tobacco, Pipe & Gift Shop, tu postoji izbor od nekih dvadesetak lula, raspon cena im se krece od nekih 60 do 220 eur. Uglavnom su to lule Design Berlin, Big - Ben, cini mi se da sam i po koju Petersonku vidjao.
Po pitanju duvana, e pa tu su ga zaista preterali, valjda racunajuci na nepostojanje konkurencije. U ponudi su dakle Clan po ceni od 9 eur za pakovanje od 50g, Borkum Riff - Scandinavian Mixture, Borkum Riff - Bourbon Whiskey, Borkum Riff - Special Mixture No. 8 i Captain Black Gold, sve to u pakavonjima takodje po 50g po ceni od 10 - 11 eur.
Sto se neko pribora tice, imaju od svega po malo. Cistace uglavnom sam vidjao Blitzove one sarene u malim pakovanjima od po 20 kom za nekih 1.3 eur, tampere Solingenove oko 2 eur, Denicotea razana kozmetika, filetri, kristali... U glavnom to im je neka standardna ponuda.
Sto se SPENSa tice, tamo preko puta Blitz baterry shopa postoji jedna trafika-prodavnica novina i slicnog, gde redovno imaju neprimetno na nekoj od poslednjih polica par lula, mada preciznije ne bih mogo da kazem sta. (zmaju proveri ako ti je usput)
Na ovom mestu kupujem obicne bele pamucne cistace, pakovaje od 100 kom - 3 eur ... take it or leave it.
I naravno u ponudi su standardno 4 vrste aromatika dva Larsena i dva Stawella po ceni od 6 - 6,5 eur. Ova pomenuta cetiri sladunjava cuda, takodej sam vidjao da prodaju u Zeljeznickoj ul u Tobacco shopu i u ul Mise Dimitrijevica prva trafika sa desne strane kada u nju skrenes iz Puskinove ul.
To bi bilo ukratrko to, sto se tice NSa, prilicno sumorna slika Smile


[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty21.01.12 15:17

oce biti da su ga i sa cenama lula malo vise preterali. zaboravljaju da su lulasi slozan i ugrozen narod, pa se lako pomazu Wink sto se tice duvana, ako clan prodaju po 9e treba ih smesta prijaviti u inspekciju, jer je to skoro duplo od legalne cene (550din). iista je prica i sa ostalim duvanima - skoro duplo... bezobrazluk na kub Shocked to kod spensa proverite sta je, ja sam tako u bgu kupio odlicne petersonke po male pare. cena bila bog zna otkad. i trazite da vam pokazu sve sta imaju, jer nije sve u izlogu 100%. tu denikoteinu kozmetiku slobodno zaboravite, ne treba vam u zivotu, to je za fensi zapadnjake. mi se uglavnom drzimo originalne varijante, bez filtera i sl. gluposti (po obicaju nema meer granulata Mad) cistaci su cak i podnosljivi sto se cene tice... vidite sta ima od lula, poslikajte pa okacite...
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3160
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty21.01.12 16:27

Sto se tice duhana blagi ocaj cena i ponuda. Za Clan im treba nabaciti inspekciju sto Ssekir rece, jer je to dupla cena u odnosu na zvanicnu koje se drze svi prodavci. Lule treba videti sta nude i uporediti sa cenama drugde, ali mislim da su malo preterali.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty21.01.12 16:51

ne znam kada si bio ali nisu bas tako velike cene.ja sam bio u sredu.clan , wo larsen i stanwell ni nemaju(mozda trenutno) a ostali su maximalno 850din bili.moram priznati da nisam zapamtio koji su tacno...
cene lula su od 3450 do najskuplje 13000din.ne razumem se u marke lula toliko (jos) pa ne znam tacno koje su.
mozda se neko zalio pa su cene spustili.recimo upaljac sa tamperom je 2500din, kesa za duvan 1200din, a torbica za lule je 2500din.to je ono sto sam pitao.u tu na spensu sam isao pre nego sto su presli na spens, pre toga su bili u futoskoj ulici. na jos jednom mestu (i to sticajem cudnih okolnosti sam otkrio) kod mene na detelinari (ulica janka cmelika 25) ima duvana da se kupi naravno onih standardnih 5.i imaju cistace za lule sto je korisno.
nesto razmisljam u klubu ljubitelja drustvenih igara Valha da napravim (u dogovoru sa vlasnicima) klub i lulasa ali to otom potom.ozbiljno razmisljam da napravim klub lulasa u novom sadu Wink
inace od drugara lulasa koji je na nasem forumu i isto je u ns sam cuo da u segedinu ima prodavnica lula koja ima puno vrsta duvana i stosta pa to kad otopli moram obici pa javljam Smile
[Vrh] Go down
Kubik
Prva lula
Prva lula
Kubik


Broj postova : 22
Join date : 03.12.2009
Age : 49
Lokacija : Novi Sad

Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty21.01.12 17:10

Generalno skupa radnja, mislim konkretno Pipe & Gift Shop... cene o koje sam naveo su negde od pre zime - jesenas. Tom prilikom sam i razgovarao sa vlasnicom o cenama, odnosno uporedio joj cene sa Nikolinim cenama. Zena mi lepo rece - "pa ti onda idi u Beograd" Very Happy
Moguce da su od tada malo promenilil politiku. Da Valhala, lep klub, to bi bilo sjajno.
U Segedinu u Tescu, tamo sam video zanimljivu radnjicu. Solidna ponuda duvana i lula. - preporuka.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty21.01.12 17:44

Nije da se miješam u vaše srpske prilike, bolje reći neprilike, ali cijena od 11 eura je stvarno drskost i bezobrazluk!
Pa toliko u Austriji i Sloveniji košta limenka vrhunskog Dunhilla!
To stvarno treba prijaviti tržišnoj inspekciji. Još ako naplaćuje u eurima, onda je u duplom prekršaju! Za carinu

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Kubik
Prva lula
Prva lula
Kubik


Broj postova : 22
Join date : 03.12.2009
Age : 49
Lokacija : Novi Sad

Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty21.01.12 19:01

Naplata naravno ide u dinarima, u eur sam iskonvertovao cisto zbog lakseg uporedjivanja...
Pomenutu prodavnicu zaobilaze u sirokom luku i drugi NS lulasi. Takva vrsta bojkota vlasnike nauci pameti pa se svedu na neku razumnu (ili bar razumniju) meru ili pak brzo zavrse kao urbana legenda (bila jednom jedna radnja). Obzirom da Zmaj pominje cene koje su 15% nize u odnosu na ranije, ispada da u ovom slucaju ipak potraznja diktira cenu, a da im je trgovacka marza bila sky high.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3160
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty21.01.12 19:17

Ne bi bilo lose ponovo ih posetiti i videti da li imaju teznju sa spustanjem marzi na nize, ili prosto ih zaobici u sirokom luku.
[Vrh] Go down
Kubik
Prva lula
Prva lula
Kubik


Broj postova : 22
Join date : 03.12.2009
Age : 49
Lokacija : Novi Sad

Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty21.01.12 19:21

Da svakako, vizita sherlock
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty21.01.12 21:36

i foto dokumentarac Wink
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty30.01.12 2:47

[You must be registered and logged in to see this link.]

bila marina u ns i pokusala da obidje prodavnicu. bilo zatvoreno, no evo kakvog-takvog linka, da vidimo sta nude.
[Vrh] Go down
PecaLula™
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
PecaLula™


Broj postova : 165
Join date : 19.10.2012
Age : 36
Lokacija : Sremska Mitrovica, Srbija

Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty15.12.12 23:59

Bio sam danas u pasažu u Dunavskoj i mogu Vam reći da nisam baš zadovoljan.
Čini mi se da duvan nabavljaju u Mađarskoj i da su im navukli cenu zbog priče o carini, uvozu..... Na polici stoji samo Clan (Veletabakov), a ispod tezge svi ostali - natpisi na njima su na Mađarskom. Izbor lula nije loš, ima ih, e sad, ili ja mnogo biram ili su im sve nakako loše. Na fejsu skoro svakodnevno dodaju nove fotke, a kad odeš u radnju pola stvari nema....
[Vrh] Go down
BSmatic
Prva lula
Prva lula
BSmatic


Broj postova : 92
Join date : 24.11.2011
Age : 45
Lokacija : Las Vrbas

Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty12.06.13 14:51

Mogu Vam reci da me je sramota da govorim ljudima kako pusim lulu kad se iz nje dimi samo W.O. Larsen ili Stanwell. Bez obzira na staz iskustva su i dalje pateticno uska, pa ako neko ima informaciju kakvo je trenutno stanje u NS (koji mi je blizi od BG-a(u oba smisla)) bio bih zahvalan. Znaci na, ili ispod tezge, koja je lozinka ili tajno rukovanje sa prodavcem...i naravno licna preporuka duvana za probu Cool
[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 40
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty12.06.13 14:55

BSmatic je napisao/la:
Mogu Vam reci da me je sramota da govorim ljudima kako pusim lulu kad se iz nje dimi samo W.O. Larsen ili Stanwell. Bez obzira na staz iskustva su i dalje pateticno uska, pa ako neko ima informaciju kakvo je trenutno stanje u NS (koji mi je blizi od BG-a(u oba smisla)) bio bih zahvalan. Znaci na, ili ispod tezge, koja je lozinka ili tajno rukovanje sa prodavcem...i naravno licna preporuka duvana za probu Cool
a, živ si?
[Vrh] Go down
BSmatic
Prva lula
Prva lula
BSmatic


Broj postova : 92
Join date : 24.11.2011
Age : 45
Lokacija : Las Vrbas

Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty12.06.13 15:18

Matko je napisao/la:
BSmatic je napisao/la:
Mogu Vam reci da me je sramota da govorim ljudima kako pusim lulu kad se iz nje dimi samo W.O. Larsen ili Stanwell. Bez obzira na staz iskustva su i dalje pateticno uska, pa ako neko ima informaciju kakvo je trenutno stanje u NS (koji mi je blizi od BG-a(u oba smisla)) bio bih zahvalan. Znaci na, ili ispod tezge, koja je lozinka ili tajno rukovanje sa prodavcem...i naravno licna preporuka duvana za probu Cool


a, živ si?
Pa osecaj je da sam krepao ali me jos niko nije obavestio Smile nemojte mi brisati nalog - jos se mrdam!
[Vrh] Go down
Kubik
Prva lula
Prva lula
Kubik


Broj postova : 22
Join date : 03.12.2009
Age : 49
Lokacija : Novi Sad

Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty13.06.13 13:13

Sto se Novog Sada tice nista se nije promenilo, osim standardne ponude i  naravno preskupog tobacco shopa - link: [You must be registered and logged in to see this link.] tamo ponekad bude ispod tezge nekoliko delicija, probaj da ih kontaktiras. Moj ti je predlog da ipak skocis do Szegedina (blizi ti je od Novog Sada) Unutar Tesca imas jedan jako lep shop - lule, duvani & ostale sitnice. Solidan izbor, pristojne cene.
[Vrh] Go down
BSmatic
Prva lula
Prva lula
BSmatic


Broj postova : 92
Join date : 24.11.2011
Age : 45
Lokacija : Las Vrbas

Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty13.06.13 13:48

Hvala Kubik. Mislio sam da je malo bolje stanje sada, ali u pravu si - kad saberes mentalitet+bezobrazluk pa podelis sa zivcima, manje te izadje da sednes na sinobus Smile
[Vrh] Go down
Kubik
Prva lula
Prva lula
Kubik


Broj postova : 22
Join date : 03.12.2009
Age : 49
Lokacija : Novi Sad

Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty13.06.13 14:35

Upravo tako Wink
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty14.06.13 1:39

ajde nas obavestite sta ima u hungariji
[Vrh] Go down
BSmatic
Prva lula
Prva lula
BSmatic


Broj postova : 92
Join date : 24.11.2011
Age : 45
Lokacija : Las Vrbas

Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty14.06.13 2:19

Pa tesko da ce to biti ovih dana jer jos ni pasos nisam sredio, ali kad odem (a niko me ne preduhitri) stavljam fotke i info na forum obavezno. Sa druge strane, ako uhvatim nekog da nam usput uslika ponudu - jos bolje.
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2205
Join date : 31.01.2017
Age : 43
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty10.04.18 18:18

Evo ja sam bio nekidan i posjetio sam super shop u Novom Sadu.

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
Mire
Prva lula
Prva lula
Mire


Broj postova : 21
Join date : 18.05.2018
Age : 66
Lokacija : Novi Sad

Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty21.05.18 13:22

Dragi prijatelji, u Novom sadu ništa novo u pogledu duvana, novo je jedino Borkum Riff raznih aroma pekmeza i lošeg pića.Ukratko, jedino što je meni upotrebljivo je i dalje Stanwell Melange i Larsen golden dream.
Iznad svega je poražavajuća činjenica da Mc Barrena za motanje ima u ponudi gotovo svih vrsta. U Srbiji, cigarete (i roll duvan) i duvan za lulu, izgleda ne uvozi isti uvoznik otkada se to promenilo stanje je katstrofa. Nekada smo Mc Barrena i Dunhilla imali u izobilju. Što se tiče ranije pomenute prodavnice u Dunavskoj ulici, nju izbegavam, zbog nevidjenog stepena bezobrazluka u cenama švercovanog duvana ispod tezge i to onog koji je najjeftiniji u susednoj Mađarskoj.
Mislim da je ista ponuda duvana u Beogradu, jedino što tamo , za razliku od Novog Sada, možete naći lule koje su vredne pažnje i prodavce koji znaju šta prodaju.

Ali, gde prestaje organizacija, počinje improvizacija.A gde je improvizacija, tu je avantura.

[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2205
Join date : 31.01.2017
Age : 43
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty25.05.18 23:13

Ok. raširila se rasprava na kupovinu u Mađarskoj. I ja stavim komentar da je to offtopic i da ne ide dalje. I onda opet dalje komentari o Bukureštu i Temišvaru, mađarskim carinicima, prometnim dozvoloama i skidanju tablica na granici itd...
Prije sam sjedio uz komp pa bih birao komentare o Mađarskoj pa selio u novu temu, pa zatim birao komentare o Rumunjskoj pa pravio novu temu itd, jer se nekome neda pripaziti malo. Dakle. offtopic obrisan.  Otvorite temu za Rumunjsku i Mađarsku slobodno.

P.S. Nemojte mi slati PM:''Zašto nisi prebacio u Brbljaonicu?'' jer ćeš dobiti odgovor:''Zašto nisi odmah pisao u Brbljaonicu?''.
gentleman

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty10.10.20 15:11

Drugari idem za dva dana u NS pa ako može neko da mi kaže gde da svratim, kupio bih neke duvane a da nisu aromatici? (Ako postoji ta opcija)
Svratiću u Samson ali ako ima još neki pišite.
[Vrh] Go down
Rale
Prva lula
Prva lula
Rale


Broj postova : 63
Join date : 28.08.2020
Age : 57
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965

Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty12.10.20 11:38

Branislav je napisao/la:
Drugari idem za dva dana u NS pa ako može neko da mi kaže gde da svratim, kupio bih neke duvane a da nisu aromatici? (Ako postoji ta opcija)
Svratiću u Samson ali ako ima još neki pišite.
Nemoj da se cimas i gubis vreme, bio ja u petak (9.10), i trenutno nemaju bas nista. I nece dobijati skoro. Kaze baba da su zacepljeni kanali trenutno. Jedino mozda naletis na neku solidnu lulu ispod pulta ali nisu bas povoljni sa cenama?!
[Vrh] Go down
https://www.kragujevac.rs/
Sponsored content





Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty
PostajNaslov: Re: Gde i kako kupiti u Novom Sadu?   Gde i kako kupiti u Novom Sadu? Empty

[Vrh] Go down
 
Gde i kako kupiti u Novom Sadu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Gdje i kako kupiti u Beogradu?
» Kako kupiti lulu na ebay-u
» Gdje i kako kupiti u Amsterdamu
» Gdje i kako kupiti u Estoniji?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: