Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Što mislite o lulama Jakea Hackerta?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Što mislite o lulama Jakea Hackerta? Empty
PostajNaslov: Što mislite o lulama Jakea Hackerta?   Što mislite o lulama Jakea Hackerta? Empty04.02.12 23:35

Da li netko zna nesto o njegovim lulama? Covik niti nema svoju stranicu na netu, procuja se preko jubitoa, naravno od ljudi koji posjeduju njegove lule i od tada je navodno pretrpan poslom i narudzbama. Koliko san uspija primjetit radi sve neke "male" divove od lula Very Happy Totalno su mi heavy metal Twisted Evil
Evo pogledajte neke njegove lule na you tubeu
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Što mislite o lulama Jakea Hackerta? Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o lulama Jakea Hackerta?   Što mislite o lulama Jakea Hackerta? Empty05.02.12 22:16

ma daj... Shocked
[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 41
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

Što mislite o lulama Jakea Hackerta? Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o lulama Jakea Hackerta?   Što mislite o lulama Jakea Hackerta? Empty05.02.12 22:45

aj dobro, ova pokerica je lipa...

[img][You must be registered and logged in to see this image.] By [You must be registered and logged in to see this link.] at 2012-02-05[/img]
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Što mislite o lulama Jakea Hackerta? Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o lulama Jakea Hackerta?   Što mislite o lulama Jakea Hackerta? Empty05.02.12 23:06

Pa to me jedino i zanima Very Happy, plan mi je natirat Davorina da mi napravi jednu ovakvu od morte, naravno ne rustikalnu Smile al nemoj nikome rec! Shocked
A ovo za cijene, neznan, nisan vidija koliko kostaju. Cuj, svidja mi se ovi djir, totalno su mi heavy metal i ove od Hackerta i recimo od Mark Balkoveca ali iskljucivo pokerice!

I naravno zanemari ove redikule na videima Shocked
[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 41
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

Što mislite o lulama Jakea Hackerta? Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o lulama Jakea Hackerta?   Što mislite o lulama Jakea Hackerta? Empty05.02.12 23:16

a stvarno su redikuli! tipični amerikenjci!
U, zamisli Davorinovu pokericu od morte - What a Face

naša sam ga ja na ebay-u... cijene su mu od 110 do 150 $ po luli. dođe te shipping još 12$ i ako te :sex: na carini, ne gine ti još 50$. Ajde, ta carina se i da izbjeć, ali isto...
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Što mislite o lulama Jakea Hackerta? Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o lulama Jakea Hackerta?   Što mislite o lulama Jakea Hackerta? Empty05.02.12 23:30

Pazi, sve je to ok i rado bi ja to sve vidija na svojoj polici ali zato i kazen, od morte ucinit ovakav stroj u nasega Davorina mmmmm.
Neznan, jednostavan, robustan oblik lule i jos domace proizvodnje Smile Iman neka saznanja da bi pokerice mogle uskoro bit u ponudi oko uskrsa Very Happy Tako da san na iglama Smile
[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 41
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

Što mislite o lulama Jakea Hackerta? Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o lulama Jakea Hackerta?   Što mislite o lulama Jakea Hackerta? Empty05.02.12 23:52

ajde, Marine... sad si i mene spizdio. neću oka sklopit, samo ću mislit o DMP-icama. A i volio bi gledat našeg bilobradog dok ih radi. sinoć sam sate proveo na jubituu gledajući filmiće o obradi lula i usnika.
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Što mislite o lulama Jakea Hackerta? Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o lulama Jakea Hackerta?   Što mislite o lulama Jakea Hackerta? Empty06.02.12 9:34

A sta ces kad je tako Very Happy Cuj, em je morta vrhunski materijal, em izgleda pre dobro Smile Nadan se da ces ubost neku prvon prilikon!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što mislite o lulama Jakea Hackerta? Empty
PostajNaslov: Re: Što mislite o lulama Jakea Hackerta?   Što mislite o lulama Jakea Hackerta? Empty

[Vrh] Go down
 
Što mislite o lulama Jakea Hackerta?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kaj mislite o ovakvim lulama?
» sto mislite o ovoj luli?
» Forum o lulama dragih nam susjeda

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: