Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji

Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLoginRegistracija
Klupska tjedna druženja se održavaju na adresi Nova cesta 107, Zagreb, Caffe bar ''NEHAJ'', nedjeljom od 15h do 19h.
Share

Pozdrav svima iz Zagreba

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER

Broj postova : 750
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

Pozdrav svima iz Zagreba - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav svima iz Zagreba   Pozdrav svima iz Zagreba - Page 2 Empty16.03.12 19:25

Dobrodošel,
Pozdrav svima iz Zagreba - Page 2 Image005
[Vrh] Go down
Brka
Peče me jezik
Peče me jezik
Brka

Broj postova : 311

PostajNaslov: Re: Pozdrav svima iz Zagreba   Pozdrav svima iz Zagreba - Page 2 Empty17.03.12 9:46

Dobro došao.
[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria

Broj postova : 1242
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

PostajNaslov: Re: Pozdrav svima iz Zagreba   Pozdrav svima iz Zagreba - Page 2 Empty29.03.12 0:01

Evo službeno razdjevičen. Neću reć da sam se navuko, no bilo je točno onako kako sam očekivao. Sviđa mi se. U Camelotu nije bilo niti jednog od Stanislaw duhana koji su bili preporučeni za početnika, već su mi ponudili Savinelli English Mixture. Lula je Passatore ne znam koji model (neki Canadian/Liverpool-ish), posuđena od kolege. Kao i kod većih cigara, pri kraju pušenja osjećam neznatnu vrtoglavicu, no ništa specijalno što već nisam iskusio. Ima tu ulogu naravno i vino, te ne baš obilan obrok prije pušenja. Drugi put ću bit pametniji. Very Happy
Pozdrav svima iz Zagreba - Page 2 33omkrb
Evo ko dva zadovoljna vepra uvaljana u blato i lišće...
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75

Broj postova : 2959
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

PostajNaslov: Re: Pozdrav svima iz Zagreba   Pozdrav svima iz Zagreba - Page 2 Empty29.03.12 0:31

svidja mi se sto visi na zidu Twisted Evil
[Vrh] Go down
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo

Broj postova : 1413
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

PostajNaslov: Re: Pozdrav svima iz Zagreba   Pozdrav svima iz Zagreba - Page 2 Empty29.03.12 11:41

Dal sviraš basovir.
Dal ti je to original Rickenbacker?
Evo moje:
Pozdrav svima iz Zagreba - Page 2 Picture-266
Spector Rebop
[Vrh] Go down
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo

Broj postova : 1413
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

PostajNaslov: Re: Pozdrav svima iz Zagreba   Pozdrav svima iz Zagreba - Page 2 Empty29.03.12 11:44

Dal sviraš basovir.
Dal ti je to original Rickenbacker?
Evo moje:
Pozdrav svima iz Zagreba - Page 2 Picture-266
Spector Rebop
[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria

Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

PostajNaslov: Re: Pozdrav svima iz Zagreba   Pozdrav svima iz Zagreba - Page 2 Empty29.03.12 11:53

^Inače sam gitarist, no sviram i bas. Nije Rickenbacker, već neka stara japanska kopija koju sam restaurirao, ali radi strašno.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Pozdrav svima iz Zagreba   Pozdrav svima iz Zagreba - Page 2 Empty29.03.12 14:53

Dobrodošao Cool
[Vrh] Go down
Capt. Horatio MacAllister
Peče me jezik
Peče me jezik

Broj postova : 401

PostajNaslov: Re: Pozdrav svima iz Zagreba   Pozdrav svima iz Zagreba - Page 2 Empty17.04.12 10:29

Morski pozdrav, gospodo i rijetke dame.
Kad sam prije deset godina (13 svibnja 2002) isplovio s omanjim kontejnerskim brodom iz Dar es Salaama prema Durbanu, u mozambičkom je kanalu ludovala tropska oluja, bas nedaleko nas. Vremenske su prognoze bile konfuzne, a odluku je trebalo donijeti. Tako sam odlucio prestati pusiti (a propušio sam u starijoj vrtičkoj dobi) i prepustio sve u ruke svetom Nikoli. To je bila druga najbolja odluka u mom životu. Od tog vremena čeznem za poštenim duhanom, a povremeno sam utjehu nalazio u cigarama i mini cigarama, uglavnom Cohibe, ali sporadično. Za prošli sam si Božić poklonio Lulu, ne mislim samo na šturi komad drva i plastike. To je bio početak druženja koje pomalo prerasta u jedno divno prijateljstvo. Kao i gro početnika, prve sam informacije prikupio na internetu i krenuo u jednu divnu avanturu zvanu pušenje lule.
Pratim Vaš forum kad god imam pristup internetu i registrirao sam se da izađem iz ilegale, jer ilegalci odavno nisu više u modi.
Za sada u "kolekciji" imam jednu Capitol Bruyere i jedan Big Ben Silver Line, dakle, početnićki set, a trenutno pokušavam pušiti Mac Barenov Scottish Blend i Virginia No 1, kupljeno prošli tjedan u Kuala Lumpuru.
Land - ho!!
[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko

Broj postova : 1241
Omiljeni duhani : HH Larry's blend, GLP Odyssey, CD Pirate kake, 4N BH Teacher

PostajNaslov: Re: Pozdrav svima iz Zagreba   Pozdrav svima iz Zagreba - Page 2 Empty17.04.12 11:27

dobrodošli kapetane, no bilo bi bolje da otvorite vlastiti pozdravni topic. Smile
[Vrh] Go down
Peče me jezik
Peče me jezik

Broj postova : 401

PostajNaslov: Re: Pozdrav svima iz Zagreba   Pozdrav svima iz Zagreba - Page 2 Empty17.04.12 11:35

Hvala na upozorenju, Matko. Malo sam zastranio. Koji blam!! Sorry Suspiria, posipam se pepelom. Sorry
[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko

Broj postova : 1241
Omiljeni duhani : HH Larry's blend, GLP Odyssey, CD Pirate kake, 4N BH Teacher

PostajNaslov: Re: Pozdrav svima iz Zagreba   Pozdrav svima iz Zagreba - Page 2 Empty17.04.12 11:36

ma nitko ode ne zamjera, samo da bude lipo, uredno i po PS-u.
[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria

PostajNaslov: Re: Pozdrav svima iz Zagreba   Pozdrav svima iz Zagreba - Page 2 Empty17.04.12 12:30

Sve u redu, pozdrav i dobrodošao Laughing
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik

Broj postova : 2815

PostajNaslov: Re: Pozdrav svima iz Zagreba   Pozdrav svima iz Zagreba - Page 2 Empty17.04.12 16:14

Dobrodosao!
[Vrh] Go down

Pozdrav svima iz Zagreba
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2