Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti u Grazu

Go down 
+28
v.milan
Saymoran
Dilen
Vortimejovrh
Slajs
Nikša
Marko1980
milo
wranjo123
foksieloy
Max Corvus
Antiša
picipl
sinus
SašaZg
Morf
jaky1
Rakija
gstaraz
Leo
Sarmageddon
kamarad igorrr
ssekir75
gavran11
LenkoSmrk
Davorin
bayro
dean
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 714
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty22.08.23 0:11

Pošto si plaćao ove kaj si kupio?
[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty22.08.23 4:39

Petersoni su 15.40, MacBareni pouch 9,70, stanislaw pouch 7.50, limenka 11,5, nightcap je 14.5.
Ove od 100g su oko 28

v.milan, Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 996
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty22.08.23 10:04

Saymoran je napisao/la:
Nikša je napisao/la:
Bravo stari.
Baš mi drago da si našao "par" komada po svom guštu.
Uživaj i hvala za slike

Da, nekako sam skrpao

sherlock

Razocaran sam sto Rattraya uopce nije bilo, nista od zacrtanih zicera, Old gowrie,
Marlin flake, Hal O’the wynd,
Red rapparee, Wallace flake….

Uvjek je kocka kad nisu prisutni na webu da provjeriš što ima prije nego kreneš 😔
Više sreće drugi put? 😉

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17151
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty22.08.23 10:05

Bravo! Bitno da si našao većinu po svom guštu. Vidim da je tu cijela linija Wellauera, Stanislawa, dakle, definitivno se isplati napraviti grupni izlet!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Nikša, Vortimejovrh and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1239
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty22.08.23 11:29

bayro je napisao/la:
Bravo! Bitno da si našao većinu po svom guštu. Vidim da je tu cijela linija Wellauera, Stanislawa, dakle, definitivno se isplati napraviti grupni izlet!

Predložio bih 23.9. subota, grupni izlet. Kod mene mogu ukupno 4 osobe se voziti.

bayro, Slajs, Polerouter and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 714
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty22.08.23 11:42

Odlična ideja

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty22.08.23 12:32

Ima dva tri rattraya u onom shopu u Seisbergu (gdje sam uzeo i harlekina i vauen no2), moram napomenuti.
Napominjem i da ne znam tocno koje jer se nisam usudio pitati za vise da me familija ne uškopi
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17151
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty22.08.23 13:34

Saymoran je napisao/la:
Ima dva tri rattraya u onom shopu u Seisbergu (gdje sam uzeo i harlekina i vauen no2), moram napomenuti.
Napominjem i da ne znam tocno koje jer se nisam usudio pitati za vise da me familija ne uškopi

Obitelj se ne vodi na takve manifestacije. Moje pravilo broj 1. Samo pouzdani drugovi koji razumiju kakve nas muke more. bounce

Ja sam za ako sam u ZG. A mogao bih se ukazati, bar da vas vidim. A i Wellauera mi je ponestalo. Tragedija u p.m. kako bi rekao Azem. Kriziram.


_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Slajs, Nikša, Vortimejovrh and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 996
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty22.08.23 14:16

Ljudi uživajte u izletu.
Ja te dane neću biti u Zagrebu, ali mozdaaa pođem nešto ranije ako se poslože neke stvari, pa vam slikam što i kako ima u odnosu na ovo sada.
Ako ne odem javite kako je prošlo 😎

bayro, v.milan, Vortimejovrh and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Dilen
Prva lula
Prva lula
Dilen


Broj postova : 32
Join date : 24.07.2023
Age : 39
Lokacija : Slovenija

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty24.08.23 18:40

Steta sto sam tek sad saznao za vas izlet..inace bi vas docekao ispred west centra jer radim dosta blizu..volio bih jednom ic sa nekim od vas strucnjaka u shoping..

Nikša and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty24.08.23 18:52

Dragi Dilen, išla mi je cijela obitelj i to u zadnji čas, ganjali popuste u outletima a ovdje bili in and out, gotovo u 5 minuta :-)
Kada dodju ovi staroste za mjesec dana, to ce biti prava skola 🤓

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17151
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty24.08.23 23:46

Saymoran je napisao/la:
Dragi Dilen, išla mi je cijela obitelj i to u zadnji čas, ganjali popuste u outletima a ovdje bili in and out, gotovo u 5 minuta :-)
Kada dodju ovi staroste za mjesec dana, to ce biti prava skola 🤓

[You must be registered and logged in to see this link.] , opet si prekršio sveto pravilo broj 1. Na takve manifestacije se ne vodi ni uža ni šira familija, nego samo i isključivo istomišljenici. Krpica i sličnih gluposti ima i u našim outletima, a bogami i u Lidlu i na Trešnjevačkom placu koliko ti duša želi.

Dakle - kada se uđe u takve posvećene hramove;  skromno, tiho na prstima i sa strahopoštovanjem, ne izlazi se najmanje sat i pol, dok se sve natenane ne pregleda i kupi, nakon toga se  obično sjedne na kavu u "Strindberg" na katu i u miru proučava i uspoređuje  plijen, a kada te vrišteća djeca i (ženski) članovi požuruju - ni šušta ni gušta! bayro

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Sokreos, Vortimejovrh and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty25.08.23 7:47

Nisam opet nego prvi put, ne stavljaj mi veci krimen nego sto jest😁
Previse me je svrbjelo a Nikšine slike sam gledao vise nego star wars New hope pa sam tocno znao sto zelim, brza i cista operacija jedino mi rattray umakao kao Potiorek.

bayro, v.milan, Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17151
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty25.08.23 8:40

Ma sve pet, a Potiorek je umakao i većim facama od nas, prema tome ne treba se nervirati.
Moje pravilo broj 1. je samo načelne naravi, jer sam se nagledao svakakvih drama ispred i u "Dreieru". bayro

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Sokreos, Vortimejovrh and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Dilen
Prva lula
Prva lula
Dilen


Broj postova : 32
Join date : 24.07.2023
Age : 39
Lokacija : Slovenija

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty14.09.23 21:08

Molim vas za neki savjet oko Nearomatiziranog Duhana,neznam kak bi se drugacije izrazio..u mojoj kratkoj karijeri lulasa sam isprobao nekoliko aroma duhana I svi su mi bili super..sa druge strane nisam jos pronasao NI jedan NE aromatiziran,znaci neutralan duhan koji bi mi bio OK(na kraju svi pristanu u smecu)..prekjucer sam pitao zenu koja radi ovdje u Grazu da mi da savjet oko ne aroma duhana I ponudila mi je neki duhan,koji se jako dobro prodaje..kosta samo 4,80 eur I u smjedjem je pakovanju..ja budala jos uzmem 2 bas radi cijene I danas sam oba bacio u smece,kolko su odvratni.prosli put sam uzeo jednog od najskupljih,plavo pakovanje mislim da je bio neki skandinavski,i opet nije valjao..
[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty14.09.23 21:30

Nezgodno… a koji su ti aromatizirani koji su ti ok, i koje si to druge probao? Od tih drugih sto nije valjalo? Probaj opisati. Koliko ti traje prosječna lula, pušiš li brzo ili sporije?

Duhan, sad napamet pricam, cestonmora odlezati jer je mokar, iako moze biti naravno i presuh, oboje ce rezultirati vrucim dimom, neugodnom aromom, spaljenim jezikom, upropastenom lulom (ti pusis meerice pa ajde bar time ne)

Ovisi koliko brzo pusis i ovisno kakav duhan (i najbolji duhan optimalne vlaznosti nece dati dobar osjecaj ako pusis prebrzo), moze poceti grgljati, pa ga valja osušiti (u lulu kroz usnik ili otresti ako nemas cistac a ovo grglja ko jacuzzi, treba tamperom lagano poput pera potisnuti pepeo prema dolje da žar bude postojan i održan….

Mozda je sve ovo viska sto sam napisao, ali nekakvo moje iskustvo je da sva nevolja dolazi ili polazi od ovoga.

A duhana ima losih naravno. I groznih. A nekome su bas ti onako - taman.

Cudna je ta pjesma ato se pjeva izmedju duhana lule i pušača dok se ne uglazbi.

Sokreos and Nikša like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17151
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty15.09.23 8:46

Nikakav suvisao odgovor ti se ne može dati, budući da ti i post nije baš suvisao.

Ako ti je teško pisati na hrvatskom, piši na slovenskom, bez brige, razumjeti ćemo te. No ovako: "neki duhan u smeđem pakovanju, jeftini", "neki u plavom, skupi", "pitao ženu koja tamo  radi" ( a ta pojma nema!) baš i nije neki referentni okvir unutar kojeg možemo razumno  raspravljati i dati ti savjet.

O kojim se duhanima radi? Ovako nagađati je besmisleno.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

v.milan likes this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2014
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty15.09.23 9:29

koji okus trazis? da bude kao cigareta, dimljen,gorak, sladak? kupis si jednu virginiju, jedan vaper, jedan englez i jedan burely pa vidis sta ti otprilike odgovara. moj neki savjet pocetnicki za virginiju je capstan ili hu sunset, englez old ironsides, vaper tordenskjold virgina slices, a burley macbaren golden blend. ako zelis jaki bbq okus i puno nikotina onda macbaren old dark fired ili bold kentucky.

v.milan, Nikša, Vortimejovrh and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 714
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty15.09.23 9:59

Sve je wranjo123 rekao
[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 825
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty15.09.23 10:04

U Grazu imas Rattray odlicne virginije, samo ih nije bilo kad sam ja bio - Old Gowry ili recimo Brown Clunee - samo to su pakiranaj od 100g
Mozda Mac Baren Vrginia No1, ona je u pouchu od 50g, i blago aromatizirana, mozda dobar prelazak na virginiju… samo vidi da nije prevlazna
Vrlo blagi aromatic je i mac baren mixture modern - ili naravno mixture scottish
Lagano ih puckaj, ako si ih zafitiljio u smece, rekao bih (napamet) da su te opekli i bili vruci ali ne znam, ja sam se dugo vracao mb vaniliji kao domacem terenu.
Moje otvaranje ociju je bio Early morning pipe, koji danas radi Peterson

Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1217
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty15.09.23 22:15

bayro je napisao/la:
Nikakav suvisao odgovor ti se ne može dati, budući da ti i post nije baš suvisao.

Ne znam traži li on aromatike ili nearomatike; ne znam zašto baca u smeće ove koji mu ne odgovaraju... Kaos! lol!

P.S. Fotografiraj one koji ti odgovaraju! Tako ćemo barem znati o čemu pišeš.
[Vrh] Go down
Dilen
Prva lula
Prva lula
Dilen


Broj postova : 32
Join date : 24.07.2023
Age : 39
Lokacija : Slovenija

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty16.09.23 13:54

Dragi Saymoran..evo ovako..ovaj sad sto sam kupio zove se Land Tabak..u smedjem je pakovanju 40 g za 4,80 eura..dnevno ispusim 2,3 lule..a jedna mi traje oko 10 -15 min..lulu pusim na nacin da je dopaljujem na svake 2,3 min,prije svakog dopaljivanja najprije istresem visak pepela..negdje sam več napisao da trenutno koristim 4 lule..2 meer I 2 briar..svih 4,5 aromatiziranih duhana koje sam dosad isprobao su mi bili OK mac baren original,vanilina,poslednji je bio neki Italijanski narandza,ne mogu se sjetit koja marka..inace svaki duhan kojeg kupim,stavim ga u steklene kompot čase,da ostane svjež,jer nevolim kad je Duhan presuh..
[Vrh] Go down
Dilen
Prva lula
Prva lula
Dilen


Broj postova : 32
Join date : 24.07.2023
Age : 39
Lokacija : Slovenija

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty16.09.23 13:58

Bayro nema potrebe za slovenskim jezikom.prodavacicu sam pitao koji duhan se najbolje prodaje od aromatika i Nearomatika..I kupio to sto se najbolje prodaje..aromatik mi je ekstra Ne aromatik nazalost ne..
[Vrh] Go down
Dilen
Prva lula
Prva lula
Dilen


Broj postova : 32
Join date : 24.07.2023
Age : 39
Lokacija : Slovenija

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty16.09.23 14:06

Wranjo tržim nesto neutralno..nesto izmedju obicnog cigareta i Cigare ali da nema onog gorkoga ukusa kad dim izbacis iz usta..znas onaj gorki ukus koji ti ostane u grlu..
[Vrh] Go down
Dilen
Prva lula
Prva lula
Dilen


Broj postova : 32
Join date : 24.07.2023
Age : 39
Lokacija : Slovenija

Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty16.09.23 14:15

Procitao sam skoro sve teme o Duhanima na ovom forumu..ali jos mi nije sasvim jasno sto je engleska mjesavina,letakia, blendi,Virginia,.,to su kao razlicite marke?moze netko u kratko?bio bih zahvalan
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 8 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti u Grazu
[Vrh] 
Stranica 8 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Salzburgu
» Gdje kupiti u Briselu?
» Gdje kupiti u Stuttgartu?
» Gdje kupiti u Zagrebu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: