Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti u Grazu

Go down 
+28
v.milan
Saymoran
Dilen
Vortimejovrh
Slajs
Nikša
Marko1980
milo
wranjo123
foksieloy
Max Corvus
Antiša
picipl
sinus
SašaZg
Morf
jaky1
Rakija
gstaraz
Leo
Sarmageddon
kamarad igorrr
ssekir75
gavran11
LenkoSmrk
Davorin
bayro
dean
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty20.10.23 21:19

Saymoran je napisao/la:
Šta nema vrtuljka više? 😀
Odvrtio je svoje.. 😆

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty20.10.23 21:28

Ima, ima, ali mislim da je većina s vrtuljka zastupljena u vitrinama, nisam siguran.

MB Škot je tamo ali obično pakovanje od 50g. (9.70€)Ostale nisam vidio iako ponuda nešto varira, pa možda te posreći?

Također ima dosta manjih Tabakiera po Grazu mozda one imaju te druge duhane, ne znam, ušao sam u par davno, iskreno se ne sjećam. Ima onako po ulici i u svakom od shopping centara po barem neka mala trafika.


Zadnja promjena: Nikša; 21.10.23 0:30; ukupno mijenjano 1 put.

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty21.10.23 0:03

Nikša je napisao/la:
Ima, ima, ali mislim da je većina s vrtuljka zastupljena u vitrinama, nisam siguran.

MB Škot je tamo ali obično pakovanje od 50g. (9.70€)Ostale nisam vidio iako ponuda nešto varira, pa možda te posreći?

Također ima dosta manjih Tabakiera po Grazu mozda one imaju te druge duhane, ne znam, ušao sam u par davno, iskreno se ne sjećam. Ima onako po ulici i u svakom od shipping centara po barem neka mala trafika.


Ne vidim na fotki, ova Rattrayeva žuta linija s pakiranjem od 100g (ako se sjećaš) ima više opcija ili? Tipa Old Gowrie, Hal O the Wynd, Macbeth..
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty21.10.23 0:23

PurgerVž je napisao/la:
Nikša je napisao/la:
Ima, ima, ali mislim da je većina s vrtuljka zastupljena u vitrinama, nisam siguran.

MB Škot je tamo ali obično pakovanje od 50g. (9.70€)Ostale nisam vidio iako ponuda nešto varira, pa možda te posreći?

Također ima dosta manjih Tabakiera po Grazu mozda one imaju te druge duhane, ne znam, ušao sam u par davno, iskreno se ne sjećam. Ima onako po ulici i u svakom od shipping centara po barem neka mala trafika.


Ne vidim na fotki, ova Rattrayeva žuta linija s pakiranjem od 100g (ako se sjećaš) ima više opcija ili? Tipa Old Gowrie, Hal O the Wynd, Macbeth..

Bolje se vidi na originalnim slikam Shocked

Cijena je 24,9€ a s lijeva na desno su:
Old Gowrie
7 Reserve
Marlin flake
Hal O The Wynd
Brown Clunee
Black Virginia


A prva lijevo, crna kutija je Black Mallory
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 777
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty21.10.23 0:46

Nikša je napisao/la:
PurgerVž je napisao/la:
Nikša je napisao/la:
Ima, ima, ali mislim da je većina s vrtuljka zastupljena u vitrinama, nisam siguran.

MB Škot je tamo ali obično pakovanje od 50g. (9.70€)Ostale nisam vidio iako ponuda nešto varira, pa možda te posreći?

Također ima dosta manjih Tabakiera po Grazu mozda one imaju te druge duhane, ne znam, ušao sam u par davno, iskreno se ne sjećam. Ima onako po ulici i u svakom od shipping centara po barem neka mala trafika.


Ne vidim na fotki, ova Rattrayeva žuta linija s pakiranjem od 100g (ako se sjećaš) ima više opcija ili? Tipa Old Gowrie, Hal O the Wynd, Macbeth..

Bolje se vidi na originalnim slikam  Shocked

Cijena je 24,9€ a s lijeva na desno su:
Old Gowrie
7 Reserve
Marlin flake
Hal O The Wynd
Brown Clunee
Black Virginia


A prva lijevo, crna kutija je Black Mallory

Za Mallory znam, baš su me žuti zanimali
...hvala ti puno!
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty21.10.23 1:25

Ništa, ako treba još nešto piši 😉

PurgerVž likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17115
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty21.10.23 8:54

Ima na te dvije police sasvim dosta duhana za svačiji ukus. Čini se malo, ali nije
Što se tiče raznih  trafika po samom Grazu - zaboravi, ili u zatvorene, ili imaju mizeran izbor. Dreier je daleko najbolje opskrbljen.

P.S. Eatraya uvijek ima. To im je u stalnoj ponudi.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

PurgerVž and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 820
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty21.10.23 9:25

Rattraya nije bilo u kolovozu kad sam ja bio, imali samo Brown Clunee

bayro likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17115
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty21.10.23 10:08

Moguće da je bila neka defektura u kolovozu, ali ga inače uvijek imaju. I u crnim i u žutim limenkama.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 820
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty21.10.23 10:16

Pa eto, bas mene mimoisla sreca - iako sam trebao  zet i Brown clunes - tako sam se na Old gowrie i Hal O’ the wynd nabrusio da sam ovo bahato i nerazborito izignorirao. Magarac. Al bar sam  nakrcao Scottish autumn stanislawov.

bayro likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17115
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty21.10.23 15:35

Svi ti "Stanislaw" godišnja doba flakeovi su odlični. Samo brzo odu. Jesu li još uvijek limenke od 40 grama?

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 820
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty21.10.23 15:58

Jesu
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty12.12.23 12:56

Spomenuo sam sad u drugoj rubrici, ali evo da napišem gdje treba.
Najvjerojatnije (90%) idem s prijateljima u Graz na Advent u subotu (16.12.). Uz stajanje u Dreiera. Pa ako kome što treba, javite se.
Objavim i slike s trenutnom ponudom, ali imaju i stare negdje ovdje. Vrijeme je kao i uvijek na kapaljku tako opet Blitzkrieg.

Vortimejovrh and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
GrⒶna


Broj postova : 282
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty12.12.23 13:25

Ako budes, uplatim ti za Wellauerovu 965icu!!
[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1223
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty12.12.23 13:28

Nikša je napisao/la:
Spomenuo sam sad u drugoj rubrici, ali evo da napišem gdje treba.
Najvjerojatnije (90%) idem s prijateljima u Graz na Advent u subotu (16.12.). Uz stajanje u Dreiera. Pa ako kome što treba, javite se.
Objavim i slike s trenutnom ponudom, ali imaju i stare negdje ovdje. Vrijeme je kao i uvijek na kapaljku tako opet Blitzkrieg.
Ja bih jedan MacBarenov Navy flake. Hvala!

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 820
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty12.12.23 14:15

Hm, i ja se nešto mislim oko tih Wellauera a bogme, boktepitajzašto mi se puši i Mac Barenov Dark twist i to toliko da se vrpoljim na stolcu, ali mislim da herr Drier nema to u limenkama.
[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 702
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty12.12.23 14:19

Ja bi te molio 1 Navy i 2 Virginia No1, hvala ti!

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty12.12.23 17:27

Saymoran je napisao/la:
Hm, i ja se nešto mislim oko tih Wellauera a bogme, boktepitajzašto mi se puši i Mac Barenov Dark twist i to toliko da se vrpoljim na stolcu, ali mislim da herr Drier nema to u limenkama.

Ne koliko vidim na slici od zadnjeg puta ima samo obično pakovanje za 11€
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty12.12.23 17:40

Vortimejovrh je napisao/la:
Ja bi te molio 1 Navy i 2 Virginia No1, hvala ti!

Navy Flake nije probelm to je bilo zadnji put (11€) ali Virginia No 1 nisam vidio, evo sam preletio slike, nema.
Mozda bude?

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 702
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty12.12.23 22:36

Ajde molim te ako ne bude No1 uzmi neki žuti Rattray, a da je virginia. Hvala ti!

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty12.12.23 23:01

Vortimejovrh je napisao/la:
Ajde molim te ako ne bude No1 uzmi neki žuti Rattray, a da je virginia. Hvala ti!


Ok pogledam što se nudi.
dado

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty13.12.23 5:55

Vortimejovrh je napisao/la:
Ajde molim te ako ne bude No1 uzmi neki žuti Rattray, a da je virginia. Hvala ti!

Zadnji put je bilo ovo:
Old Gowrie
7 Reserve
Marlin flake
Hal O The Wynd
Brown Clunee
Black Virginia

Veliko pakovanje 100g. Cijena je 24,9€

Vidi koji ti najviše paše? Ako ti ikoje paše?

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 303824

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty16.12.23 11:24

[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Igor ZG, Slajs, v.milan, Vortimejovrh, PurgerVž, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1211
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty16.12.23 13:42

Sad mi je žao što ti nisam napisao da mi uzmeš par Amphora Burleya, ali dečki su te već zadužili tako da možda bolje da ne budeš pretrpan! puffy
[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 970
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty16.12.23 14:10

Slajs je napisao/la:
Sad mi je žao što ti nisam napisao da mi uzmeš par Amphora Burleya, ali dečki su te već zadužili tako da možda bolje da ne budeš pretrpan! puffy


Trebao si.
Sad sam već otišao 😞
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   Gdje kupiti u Grazu - Page 10 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti u Grazu
[Vrh] 
Stranica 10 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Istri?
» Gdje kupiti u Slavoniji?
» Gdje kupiti u Briselu?
» Gdje kupiti u Granadi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: