Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti u Grazu

Go down 
+28
v.milan
Saymoran
Dilen
Vortimejovrh
Slajs
Nikša
Marko1980
milo
wranjo123
foksieloy
Max Corvus
Antiša
picipl
sinus
SašaZg
Morf
jaky1
Rakija
gstaraz
Leo
Sarmageddon
kamarad igorrr
ssekir75
gavran11
LenkoSmrk
Davorin
bayro
dean
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo


Broj postova : 1413
Join date : 02.04.2010
Age : 46
Lokacija : POSTOJNA-Slovenija
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty24.02.12 9:50

tri ili četiri dana onda sam ji slao još jedan mail za drugi duhan na onog je odgovorila za dva dana
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty24.09.13 18:53

Bilo se danas kod Dreiera!!! Dućan je opet u prizemlju, pun ko šipak... lula i duhana a ne lulaša. Pored ostalog zanimljivost-LM od Stankeca 5.30 Eur, info za putnike namjernike!!! To vam je, braćo i sestre ispod 40kn. BL se drži malo iznad 6eur. Tek toliko...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty25.09.13 14:30

je li njegova cuvena dvojka jos uvijek oko 15€ za 100g?
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty25.09.13 15:11

Čuvena dvojka je na sigurnom (kao i uostalom i 1, 3, 4) i još je uvijek oko 15,60. Cijene su iste kao i prije 2mjeseca i prije 6 mjeseci kada sam bio tamo, za sve duhane koje kupujem kod njega. Laughing Laughing Laughing 
[Vrh] Go down
Sarmageddon
Oblak dima
Oblak dima
Sarmageddon


Broj postova : 1287
Join date : 06.01.2014
Age : 49
Lokacija : Zagreb

kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty20.01.14 8:24

Sutra idem poluposlovno do leibnitza... dilema da li do g. dreier-a il ne... a placa nema na vidiku.. da li ulozit u duhane ili u pipe... hmhmhm...  Idea 
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty20.01.14 10:00

Ja bi uložio u duhane, pošto ih kod nas ponestaje i poskupljuju. Dakle opskrbiti se malo finim duhanima!
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty20.01.14 11:15

Potpisujem Lea!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty26.02.14 17:43

Planiram otići u Dreier (lulaški raj), jel ima koja jeftina lula možda?
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty26.02.14 18:10

Pa imaš basket lule, koje su dobre, imam ja jednu Velani i čisto se fino puši. Možda kao početnik uzmi koju ravnu...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty26.02.14 18:37

Jel ima kukuruznjača?


Zadnja promjena: Grey Wizard; 26.02.14 19:21; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty26.02.14 18:41

Grey Wizard je napisao/la:
Planiram otići u Dreier (lulaški raj), jel ima koja jeftina lula možda?

mislim da bi najbolje bilo da tu od nekog člana uzmeš kakvu lulicu za sitne novce... vjerujem da če ti biti puno draža nego neka iz Dreiera za iste pare... bar ja imam takva iskustva... ostane ti uspomena na nekoga sa foruma, a dobiješ upušenu i provjerenu lulu... mali su izgledi da če te neko zahebati; ipak se svi tu zajedno "družimo"...

...a inače to što Leo kaže: Basket rules ako želiš nepušeno i znaš odabrati, a nemaš previše love na raspolaganju.
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty26.02.14 21:10

Wizarde, dođi u klub i ja ti poklonim jednu lulu! I to od vrijesa! A kod Dreiera uzmi duhan!  Cool 
[Vrh] Go down
Sarmageddon
Oblak dima
Oblak dima
Sarmageddon


Broj postova : 1287
Join date : 06.01.2014
Age : 49
Lokacija : Zagreb

kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty26.02.14 21:10

dreier ti ima 2-3 kosare kod blagajne a lule ti variiraju od 29.90, 39.90 do 49.90.. ja sam tamo upiknuo moju butz choquin za 29.90.. i u meduvremenu doznao zbog ceg je bila snizena  affraid  ima maaalo pokitano mjesto... a sve ostalo sto sam vidio kod dreier-a a da je nekao ok klasa racunaj min. 70 ojra pa na vise (npr passatorica neka najosnovnija, a cim je malo bolja ti je cijena odmah na 100 eura pa zastrasujuce neproporcionalno rastu cijene) Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty26.02.14 22:10

Ma imam lula, mislio sam da ima nešto baš jeftino pa kad sam već tamo, ali niš od toga preskupe su. Tamo se ide zbog duhana, jer mi smrtnici iz ovog dijela europe možemo samo sanjat na takvu ponudu. Sad 

@kamarad igorrr nije da bi odbio, ali jel sve u redu sa lulom? Very Happy Nije da se svaki dan dijele. Smile
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty26.02.14 22:17

Grey Wizard je napisao/la:
Ma imam lula, mislio sam da ima nešto baš jeftino pa kad sam već tamo, ali niš od toga preskupe su. Tamo se ide zbog duhana, jer mi smrtnici iz ovog dijela europe možemo samo sanjat na takvu ponudu. Sad 

@kamarad igorrr nije da bi odbio, ali jel sve u redu sa lulom? :DNije da se svaki dan dijele. Smile

Ma sve je u redu!!! Ravno iz pećnice!!! umrijet od smjeha umrijet od smjeha umrijet od smjeha 

Šalim se naravno! s lulom je sve u redu, samo imam ih puno a početnicima uvijek fali barem jedna!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty26.02.14 22:25

kamarad igorrr je napisao/la:
Grey Wizard je napisao/la:
Ma imam lula, mislio sam da ima nešto baš jeftino pa kad sam već tamo, ali niš od toga preskupe su. Tamo se ide zbog duhana, jer mi smrtnici iz ovog dijela europe možemo samo sanjat na takvu ponudu. Sad 

@kamarad igorrr nije da bi odbio, ali jel sve u redu sa lulom? :DNije da se svaki dan dijele. Smile

Ma sve je u redu!!! Ravno iz pećnice!!! umrijet od smjeha umrijet od smjeha umrijet od smjeha 

Šalim se naravno! s lulom je sve u redu, samo imam ih puno a početnicima uvijek fali barem jedna!

Samo početnicima?  Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty27.02.14 11:13

@Grey Wizard: to ti je standardno povjerenje i prijateljstvo među lulašima, tako neka te takve geste uopće ne čude.  Laughing 
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty29.09.14 14:45

Ima li koji dućan u centru grada?
[Vrh] Go down
jaky1
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
jaky1


Broj postova : 196
Join date : 23.09.2014
Age : 55
Lokacija : zagreb
Omiljeni duhani : MB Navy flake,Ashton C. Gentleman,HU Joschi`s Oriental Sunrise

kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty29.09.14 16:32

Sorry na uletu,Leo,ali ako ides do Dreiera,mogu li te zamoliti za 100g njegove "DVOJKE"?!?! Pokusao sam sam ti poslati na pm ali nemrem,neznam zkj!!!
Cim se vratis u zg dosao bi do tebe.
Eto,ako nije bed(posto se neznamo) molio bi te da mi kupis ako nisam zakasnio....hvala
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty30.09.14 0:08

Ajde se lijepo predstaviti u upoznavanje, pa onda da ja dobijem odgovor na svoje pitanje jer pokušavam zaobići Dreiera, da ne idem u Center West nego u centar grada.
[Vrh] Go down
jaky1
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
jaky1


Broj postova : 196
Join date : 23.09.2014
Age : 55
Lokacija : zagreb
Omiljeni duhani : MB Navy flake,Ashton C. Gentleman,HU Joschi`s Oriental Sunrise

kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty30.09.14 0:51

Imas pravo!!!!
Isprika svima!!!!
Idem.........
[Vrh] Go down
Morf
Peče me jezik
Peče me jezik
Morf


Broj postova : 308
Join date : 03.12.2015
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Da izbija iz cipela

kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty25.02.16 20:38

Evo da i ja spicim par iz supermaketa u Grazu, super opremljen shop ali cijene su paprene...

[You must be registered and logged in to see this image.]

I moj najdrazi kutak je bio ekstra papren....
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty25.02.16 20:58

A, naš omiljeni Herr Dreier! Vidim da mu je kćer za pultom
Skup je, ali nije kao Talijani! I ako si im stalni kupac, daju ti rado sconto! Žena mu je Čehinja, tako da taj slavenski element cjenkanja je ipak prisutan.
No, izbor duhana mu je više nego dobar i cijene duhana su mu sasvim ok - naravno u njhovim mjerilima, ali se da podnijeti!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
SašaZg
Hladan dim
Hladan dim
SašaZg


Broj postova : 838
Join date : 14.01.2016
Age : 47
Lokacija : Zagreb

kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty25.02.16 21:03

Prekrasno. A ja očajno trebam duhana..
[Vrh] Go down
http://www.hersak.hr
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17112
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty25.02.16 22:07

SašaZg je napisao/la:
Prekrasno. A ja očajno trebam duhana..
Lijepo sjedni u auto, plati dvije vinjete, plus 100 kuna cestarine Zagreb - Macelj i natrag, i za sat i pedeset minuta si kod Herr Dreiera, pa kupuj što ti srce želi! bounce
Ili čekaj dvije godine da TTIP stupi na snagu pa naručuj od Ritcha i od Pipes and Cigars! Laughing

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Sponsored content





kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Grazu   kupiti - Gdje kupiti u Grazu - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti u Grazu
[Vrh] 
Stranica 4 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Berlinu?
» Gdje kupiti u Osijeku?
» Gdje kupiti u Dublinu?
» Gdje kupiti u Pragu?
» Gdje kupiti u Salzburgu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: