Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 DIY stalak za meerschaum lulu

Go down 
+2
foksieloy
gstaraz
6 posters
Autor/icaPoruka
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

meer* - DIY stalak za meerschaum lulu Empty
PostajNaslov: DIY stalak za meerschaum lulu   meer* - DIY stalak za meerschaum lulu Empty30.07.13 6:49

Evo detalja izrade stalka za moju najdražu lulu... još par ruka farbe treba, al to kad me bude volja.
Na žalost je cijela ideja krenula od jednog komada škarta daske bez biranja i planiranja, tako da je baš čvor na drvu ispao na naj tanjem djelu stalka, što če ga naj vjerovatnije iskriviti sa vremenom, al eto, bitno je igrat se pomalo uz čibučenje Cool 

Tu procesija slika... mislim da tekst nije potreban.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ako imate kakvu sugestiju ili ideju, slobodno ubacite
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

meer* - DIY stalak za meerschaum lulu Empty
PostajNaslov: Re: DIY stalak za meerschaum lulu   meer* - DIY stalak za meerschaum lulu Empty30.07.13 7:09

Lepo!
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Gost
Gost
avatar



meer* - DIY stalak za meerschaum lulu Empty
PostajNaslov: Re: DIY stalak za meerschaum lulu   meer* - DIY stalak za meerschaum lulu Empty30.07.13 8:14

svaka cast na trudu, volji i krajnjem rezultatu!
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

meer* - DIY stalak za meerschaum lulu Empty
PostajNaslov: Re: DIY stalak za meerschaum lulu   meer* - DIY stalak za meerschaum lulu Empty30.07.13 9:05

boga mi, na mjeru... Wink Lijepo usjeda. Super odrađeno!
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

meer* - DIY stalak za meerschaum lulu Empty
PostajNaslov: Re: DIY stalak za meerschaum lulu   meer* - DIY stalak za meerschaum lulu Empty31.07.13 21:45

Drago mi je da da vam se sviđa... još da farbanje nisam ukakao, možda bi i ličilo na nešto.

Farbao sam sa nekom impregnacijskom farbom koja sadrži vosak u sebi, i totalno zakazao Sad
...trebao sam najprije isprobati na nekom komadu drva kako se farba ponaša, al hebiga, nisam...

Probat ču kolko tolko ispraviti šta se da u slijedečim rukama, ali sumnjam da ću uspijet izgladiti jer se užasno teško šmirgla u odnosu na tradicijonalne nitro farbe.
Budem stavio sliku kad završim.
[Vrh] Go down
Taras
Peče me jezik
Peče me jezik
Taras


Broj postova : 417
Join date : 10.10.2012
Age : 29
Lokacija : Serbia/Surcin
Omiljeni duhani : Crni Kapetan,Larseni,Latakije...

meer* - DIY stalak za meerschaum lulu Empty
PostajNaslov: Re: DIY stalak za meerschaum lulu   meer* - DIY stalak za meerschaum lulu Empty31.07.13 23:06

Bolje ista nego nista,lepo izgleda!!!
[Vrh] Go down
Rip Kirby
Peče me jezik
Peče me jezik
Rip Kirby


Broj postova : 348
Join date : 28.06.2012
Age : 56
Lokacija : Opatija

meer* - DIY stalak za meerschaum lulu Empty
PostajNaslov: Re: DIY stalak za meerschaum lulu   meer* - DIY stalak za meerschaum lulu Empty31.07.13 23:50

Hm, na slici ne vidim šta fali? Izgleda dobro...
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

meer* - DIY stalak za meerschaum lulu Empty
PostajNaslov: Re: DIY stalak za meerschaum lulu   meer* - DIY stalak za meerschaum lulu Empty01.08.13 0:38

Ovih dana ču ofarbati drugi stalak sa istom bojom, ali kako bog zapovjeda; po feelingu, a ne po uputama na kantici farbe, pa ču usporedno uslikati razliku dobrog i lošeg finisha, sad kad poznajem farbu.

- pisalo je na kantici bogato nanjeti na drvo, pa kistom odstraniti višak farbe bez mješanja razređivačima... to se vjerovaatno odnosilo na farbanje drvenih ograda u vrtu a ne na farbanje sitnih detalja...
...boju sam bogato nanjeo, i kad sam htjeo kistom odstraniti (razvuči) višak, več se bila "ogumenila" što je dovelo do oblačnog, flekavog izgleda. Bilo koja slijedeča ruka na ovakvoj podlozi, samo će još više naglasiti te greške, a uz to se farba izuzetno teško šmirgla.

Trebalo je to klasično u što tanjim slojevima farbati pa bi ispalo kako treba, ovako je ispalo ruglo na žalost... baš kao ograda u vrtu Smile
"vrtni stalak za meerschaum lulu" [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
mariv.photo
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
mariv.photo


Broj postova : 189
Join date : 27.11.2012
Age : 41
Lokacija : Matulji
Omiljeni duhani : RMC, PTR

meer* - DIY stalak za meerschaum lulu Empty
PostajNaslov: Re: DIY stalak za meerschaum lulu   meer* - DIY stalak za meerschaum lulu Empty01.08.13 0:41

gstaraz je napisao/la:
...
"vrtni stalak za meerschaum lulu" [You must be registered and logged in to see this image.]

lol! lol! 
[Vrh] Go down
Sponsored content





meer* - DIY stalak za meerschaum lulu Empty
PostajNaslov: Re: DIY stalak za meerschaum lulu   meer* - DIY stalak za meerschaum lulu Empty

[Vrh] Go down
 
DIY stalak za meerschaum lulu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Stalak za lulu!!!
» Stalak za lulu - unikatni
» stalak sa Morave
» Stalak

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: