Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Ozark Mountain lula

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



lula - Ozark Mountain lula Empty
PostajNaslov: Ozark Mountain lula   lula - Ozark Mountain lula Empty20.02.14 15:38

Stigla mi danas lula od javora od Missouri Meerschaum kompanije, još ju nisam pušio, ali sviđa mi se kako izgleda i lagana je, nešto kao kvalitetnija verzija kukuruznjače. Laughing 

lula - Ozark Mountain lula 2z7eona
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

lula - Ozark Mountain lula Empty
PostajNaslov: Re: Ozark Mountain lula   lula - Ozark Mountain lula Empty20.02.14 16:10

Ja sam imao jednu sličnu, samo manju. Čisto se fino puši, još je živa i nikad ne bi rekao da je nešto krivo s njom.
[Vrh] Go down
fićo
Peče me jezik
Peče me jezik
fićo


Broj postova : 372
Join date : 29.07.2013
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Irish Flake, 4N BHT, MM965 ,Ashton Artisans blend,glen piper,McB Danac

lula - Ozark Mountain lula Empty
PostajNaslov: Re: Ozark Mountain lula   lula - Ozark Mountain lula Empty20.02.14 17:34

Ajd napiši utiske pušenja lule od javora..kad stigneš...zvuči zanimljivo...
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

lula - Ozark Mountain lula Empty
PostajNaslov: Re: Ozark Mountain lula   lula - Ozark Mountain lula Empty20.02.14 17:55

Iskreno, ne puši se bolje od kukuruze, ali je jako praktična kad želiš veoma neutralan okus za testiranje.
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Gost
Gost
avatar



lula - Ozark Mountain lula Empty
PostajNaslov: Re: Ozark Mountain lula   lula - Ozark Mountain lula Empty21.02.14 11:12

nekoliko puta sam "vagao" izmedju takva i kukuruza, uvijek je (dosad) prevagnulo na stranu kukuruza, iako je laksi. Very Happy
[Vrh] Go down
Desamp
Peče me jezik
Peče me jezik
Desamp


Broj postova : 344
Join date : 27.10.2012
Age : 55
Lokacija : Beograd-Rio de Žarkovo

lula - Ozark Mountain lula Empty
PostajNaslov: Re: Ozark Mountain lula   lula - Ozark Mountain lula Empty21.02.14 13:44

Lepa lula, malo mi bode oči povijen usnik ali ništa strašno. Jedno, mošda tupavo, pitanje-zašto se javor češće ne koristi u izradi lula?
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

lula - Ozark Mountain lula Empty
PostajNaslov: Re: Ozark Mountain lula   lula - Ozark Mountain lula Empty21.02.14 13:54

Zato što nije baš dobar. Brzo izgori, a ne filtrira pretjerano jako.
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Gost
Gost
avatar



lula - Ozark Mountain lula Empty
PostajNaslov: Re: Ozark Mountain lula   lula - Ozark Mountain lula Empty22.02.14 23:18

Lula ima čudan okus, ali čitao sam da je to normalno dok se ne upuši. Jedina zamjerka koju sam imao je to što se preteško uvlačilo, onda sam skužio da je rupa bila začepljena pa sam sa alatom za čišćenje odčepio i sad je ok. Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





lula - Ozark Mountain lula Empty
PostajNaslov: Re: Ozark Mountain lula   lula - Ozark Mountain lula Empty

[Vrh] Go down
 
Ozark Mountain lula
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prva lula
» Prva lula
» Indijska lula
» Lula uz more
» Lula na poklon

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Vaše lule-
Forum(o)Bir: