Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Planta- Danish black vanilla

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
David
Prva lula
Prva lula
David


Broj postova : 34
Join date : 30.09.2014
Age : 28
Lokacija : Vajdaság

Planta- Danish black vanilla Empty
PostajNaslov: Planta- Danish black vanilla   Planta- Danish black vanilla Empty27.08.15 19:49

[You must be registered and logged in to see this image.]
Planta - Danish Black Vanilla
Zemlja porekla: Nemacka
Sastav: Black Cavendish, Burley, Virginija
Jakost: 2,5/5
Oblik: Rezance
Pakovanje: Limenka
Mesto kupnje: Manji Tobacco shop u Madjarskoj

Da krenemo od limenke.. Veoma atraktivna, sto se toga tice, ima kao neko udubljenje sto je predvidjeno za odmaranje lule, samo je problem sto od svih mogucih oblika samo mi najvise bent lula moze stajati, ostale nemaju ravnotezu.. No nazad na duvan Very Happy
Kad se otvori, oseca se sladunjav miris, ne tipicne vanile, nego vise neka fruit nota.. Vlaga idealna, jelte radi se o hermeticki zatvorenoj limenci, tako da se odmah nakon otvaranja moze paliti Very Happy Na izgled lep duvan, izjednacen tonus Black Cavendisha i svetlije Virginije. Lako se pakuje, i sto me najvise obradovalo, jako lepo gori, ravnomerno, gotovo se nije ni jednom ugasio tokom pusenja.. Ukus solidan, oseca se duvan, ali ja ni v od vanile nisam primetio, no to je samo moje opazanje. Lep izjendacen duvan od pocetka do kraja, ne menja karakteristike. Room note slolidan, podnosljiv, no to je prvenstveno za ,,publiku'' bitan Very Happy Jedina zamerka mi je sto sam uzeo limenku od 100g, i uzasno mi dugo traje, pa mi je vec jako dosadio, jedva sam cekao da ga se resim bounce Po mojoj proceni ne ostavlja bas neki ghost, svakako valja probati, preporucujem ga pusacima sa malo manje rutine, jer lepo i jednako gori.
Ocena: 4/5
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Planta- Danish black vanilla Empty
PostajNaslov: Re: Planta- Danish black vanilla   Planta- Danish black vanilla Empty28.08.15 0:45

bravo, vrlo dobra recenzijica, duhan nisam imao priliku probati! Wink
[Vrh] Go down
Karlo
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Karlo


Broj postova : 268
Join date : 22.10.2013
Age : 56
Lokacija : Zadar
Omiljeni duhani : Tražim se

Planta- Danish black vanilla Empty
PostajNaslov: Re: Planta- Danish black vanilla   Planta- Danish black vanilla Empty28.08.15 8:42

Kupio prošle godine.
Prodavačica je iščeprkala neku limenku koja je tko zna koliko godina bila zagubljena među policama. Uglavnom, cijena na limenci je bila skoro upola niža od cijene po kojoj se isto to prodavalo u Tisku, pa sam iskoristio priliku  Very Happy

David je napisao/la:
Ukus solidan, oseca se duvan, ali ja ni v od vanile nisam primetio, no to je samo moje opazanje.

Vanilija se jasno osjeti, ali vrlo blago, ne onako napadno kao kod drugih vanilla.
Ne volim prenapadne umjetne arome u duhanu, tako da mi je ovo možda i najbolja vanilla upravo zbog diskretnosti arome vanilije.
Nisam znao je li blaga aroma normalna za ovaj duhan ili je ta moja limenka s vremenom izgubila aromu.

Moja ocjena: kasnije sam drugdje kupio još jednu limenku. Još čeka otvorenje Smile
[Vrh] Go down
http://piperson.org
David
Prva lula
Prva lula
David


Broj postova : 34
Join date : 30.09.2014
Age : 28
Lokacija : Vajdaság

Planta- Danish black vanilla Empty
PostajNaslov: Re: Planta- Danish black vanilla   Planta- Danish black vanilla Empty29.08.15 15:36

Nisam u negativnom smislu mislio da nisam osetio toliko aromu vanile, samo je bila konstatacija Very Happy Vredi probati, svakako Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Planta- Danish black vanilla Empty
PostajNaslov: Re: Planta- Danish black vanilla   Planta- Danish black vanilla Empty

[Vrh] Go down
 
Planta- Danish black vanilla
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Stanwell-Vanilla
» Planta Anno MMVII
» Helsingør Vanilla
» Danish pipe shop
» Skandinavik: Vanilla

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Aromatici-
Forum(o)Bir: