Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Dunhill Three Year Matured Virginia

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
picipl
Hladan dim
Hladan dim
picipl


Broj postova : 679
Join date : 27.03.2013
Age : 63
Lokacija : Zagreb

virginia - Dunhill Three Year Matured Virginia Empty
PostajNaslov: Dunhill Three Year Matured Virginia   virginia - Dunhill Three Year Matured Virginia Empty28.11.16 21:21

[You must be registered and logged in to see this image.]

Porijeklo: UK - Dunhill
Naziv: Three Year Matured Virginia,
Rezanje: trake,
Osnova: Virginia
Sastav: Oriental/Turkish, Virginia
Začin: Fruit / Citrus

Dakle,
bi ga kupio, ne bi kupio, i tako više puta, ipak Dunhill ne može loš, i konačno otvaram 50g limenku od kojeg osjećaja je bolja samo jedna stvar,
.. nijanse duhana su nekak jednolične, miris je jednoličan i pomalo star,
palim s guštom u P spigotici, ništa posebno u prvim dimovima, duhan ravan običan, dim je gust ali nema ni naznake ničeg finog, ono.. dimi se toliko da se dimi,
pa se sve ugasi i pijem fini nesčino (žlica nesice + žlica cappuccina),
pa opet palim i ponovno ništa od finog, samo gustog dima, je da je cool al mi nije nešto,
sve mislim kako će se desiti nešto dobro, ali onda sve postaje gorko sve više i bez milosti (nisam bio prehlađen ili tak nekaj),
i to je to .. razočaranje, pljuc pljuc i gotovo,

Sve sam ponovio merici i sve je isto. Probao sam malo žvakati duhan ali gorkost je prevelika (kao đumbir i iđirot zajedno).

Kaj ima dobrog? U kratkim pauzama se pojavljuje neki miris/taste koji je fin/kremast/grožđast i kojeg čovijek poželi da traje i traje, ali to su stvarno samo trenutci,
kojih ima 2-3 u prvoj trećini lule, te potom više ništa, možda je to ono što bi blend trebao biti ali su to samo bljeskovi, kao vruće pi.ce u TV reklami,

U usporedbi s Dunhil Flake-om koji i nije nešto, ovaj duhan je puno lošiji,

Ocjena: 2/6 (nažalost)


Zadnja promjena: picipl; 29.11.16 0:04; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8259
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

virginia - Dunhill Three Year Matured Virginia Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill Three Year Matured Virginia   virginia - Dunhill Three Year Matured Virginia Empty28.11.16 21:35

ajde da i to dozivimo, da netko popljuje Dunhill.... Na kraju i nije cudno, uskrsli su toliko vrsta da neke i ne moraju biti vrhunske...
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

virginia - Dunhill Three Year Matured Virginia Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill Three Year Matured Virginia   virginia - Dunhill Three Year Matured Virginia Empty28.11.16 23:24

Meni je Dunhill Flake odličan, ali ovaj, koji bi trebao biti u rangu s Royal Yachtom, nema veze ni sa čime. Pic je sve napisao, ja bih još dodao, vruće i brzo gori i ne daje aromu po kojoj miriše. Kao Danska škija za lulu, a ne Dunhill.
[Vrh] Go down
jam.hadar
Hladan dim
Hladan dim
jam.hadar


Broj postova : 846
Join date : 05.01.2011
Age : 43
Lokacija : Rijeka

virginia - Dunhill Three Year Matured Virginia Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill Three Year Matured Virginia   virginia - Dunhill Three Year Matured Virginia Empty30.11.16 8:29

Imam potpuno drugačija iskustva s ovim duhanom. Isto kao i EMP ovaj duhan mi je nekako, rekli bi englezi, "underpowerd" i lagano "sublime", no daleko mi je od "flat" i baš mi se to kod njih sviđa. U nedostatku bolje analogije i sretnijih riječi usporedit ću to s pivom: nisam uvijek raspoložen za crni kremasti stout, ponekad volim popiti i lagani osvježavajući lager. Uglavnom pušim virginije i vrlo sam zadovoljan s ovim duhanom, kao i s EMP i flakeom od Dunhilla. No, kao što smo stoput napisali - popovi i popadije... lula
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

virginia - Dunhill Three Year Matured Virginia Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill Three Year Matured Virginia   virginia - Dunhill Three Year Matured Virginia Empty30.11.16 13:22

Normalno da ne valja kad nije Clan! umrijet od smjeha

*gricka kokice u iščekivanju bana*
[Vrh] Go down
Sponsored content





virginia - Dunhill Three Year Matured Virginia Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill Three Year Matured Virginia   virginia - Dunhill Three Year Matured Virginia Empty

[Vrh] Go down
 
Dunhill Three Year Matured Virginia
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pipe of the year 2013
» McClelland: No. 2015 Virginia Perique Flake
» Mac Baren: Virginia No. 1
» Virginia vs. Burley vs. Cavendish
» Robert McConnell -- Red virginia

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Virginijske mješavine-
Forum(o)Bir: