Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?

Go down 
+25
v.milan
Matko
Branislav
Marko1980
nick_praskaton
Sarmageddon
ivek
Majka
oliohardi
Hrv
Zupnik
babaq
Davorin
Morf
Tomo1978
Leo
dado
milo
Rakija
jam.hadar
bayro
Lakeman
foksieloy
picipl
G.S.Patton
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty26.02.21 21:12

Lijepo. A takve povoljne cijene nisam našao na ebayu kad sam svojevremeno tražio slično. Tako da dok se ne raspadne faux koji imam, služi svrsi...
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty26.02.21 21:30

Ja koristim neku budžet torbicu, dve lule spakujem, alat, upaljač, čistače i ima unutar još jedna mala za duvan.
Nigde lepa kao ova tvoja ali služi svrsi što kaže Marko.
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty14.03.21 19:22

Imam jednu 8deco torbicu koju mi je Lakeman nabavio, sretan sam s njom. U pravilu je to mala meka aktovka gdje je uvijek 5-6 duhana i oko 20 lula.
[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 41
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty14.03.21 21:04

Ne znam kako mi je promakla ova tema... prije 6-7 godina sam kupio Peterson torbicu za 4 lule, koju nisam štedio i dan-danas ima formu i izgleda lipo. U nju mi stanu 4 manje lule ili 2 DMP, šibice, čistači, tamper, meer granulat...
Definitivno ću si pokušati napraviti aktovku à la Laki, jer kad idem par dana na poslovni put, triba mi više od 4 lule, a i da mi se roba ne čuje na latakiju, jer limenke držim u velikom kuferu.  [You must be registered and logged in to see this image.] Za početak ću iskoristiti Rakijinu ideju, jer imam par ovih alu kuferčića.

[You must be registered and logged in to see this link.] jako dobro izgleda - bravo!

[You must be registered and logged in to see this link.]

Branislav, Rale and v.milan like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1226
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty14.03.21 23:26

Baš je dobra. Čekam da mi stigne mala Peterson torbica (za jednu lulu) za svaki dan. Bio popust na SPu pa sam naručio. Drago mi je da je kvalitetna jer je namjeravam koristi intenzivno.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty14.03.21 23:40

Imam jednu staru Petersonovu torbu, nalik na ovu gore, zatim jednu koju mi je Laki poklonio, njegov ručni rad i jako mi je draga, i posljednja akvizicija, "Lidl" - 44 kune, velika, sa dva unutarnja džepa i vanjskim džepom; pogolema, za prave muže.
Ako se požurite, još ih možete naći u "Lidlu".
[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Rale and PerB like this post

[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 466
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty15.03.21 14:21

Barba bayro hvala za lidl

bayro likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty15.03.21 18:33

Ništa, ništa, za to forum i služi! Very Happy

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Ignoro
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Ignoro


Broj postova : 168
Join date : 07.10.2018
Age : 38
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Orlik: G/S; G.L.Pease: Virginia Cream; Capstan, MB: Navy Flake

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty15.03.21 21:15

ja sam svojevremeno ispleo sebi 'nalulnjak'  Shocked i čak je bio dosta funkcionalan, moga sam bez straha ubacit lulu u ruksak... nažalost izgubljen je, a ne mogu naći niti jednu sliku osim na ovom videu... moga bi novi napravit
[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro and Sokreos like this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1213
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty16.03.21 11:57

U džepu! puffy
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2210
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty17.03.21 10:36

Kako kada. Smile


[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...

bayro, Matko, Branislav, Marko1980, ilustrišimuš Batorić, Polerouter, v.milan and like this post

[Vrh] Go down
DeathSpade
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
DeathSpade


Broj postova : 129
Join date : 05.06.2013
Age : 36
Lokacija : Zagreb

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty17.03.21 16:45

Ovaj kofer je genijalna stvar, moje dvije nove DMP specijalke bi se savršeno uklopile unutra.
A i nemožeš remek djela nositi u bilo čemu. lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 2235064407
[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1226
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty08.04.21 17:28

[You must be registered and logged in to see this link.]
Napokon je stigla. Dosta je mala, ali stane poprilično duhana, jedna srednja lula, upaljač i alat. I čini se kvalitetna na prvu.
Ono što kvari dojam je što je ispala dosta skupa zbog carine i pošte. Carina naplati pdv na ukupan trošak (znači oporezuju i shipping) a pošto naplati sve živo i to skuplje nego carina. Al dobro, sad znam šta više neću raditi. 😂

bayro, Marko1980 and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
nick_praskaton
Prva lula
Prva lula
nick_praskaton


Broj postova : 75
Join date : 13.02.2021
Age : 42
Lokacija : Solin (Salona) - Split (Spalato)

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty09.04.21 0:36

Odakle si ju naručio? Originalna Peterson, prava koža? Super je.
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty09.04.21 0:49

E da, kao da nije dovoljno apsurdno da platiš PDV na shipping, nego platiš i carinu na shipping po stopi za duhan, koma. A tu je još i fiksni trošak postupka carnjinjenja bez obzira na stopu carine (čak i za robu koja ima stopu 0 %) i eventualna ležarina za koju se u pravilu potrude da obuhvati i vikend... Bagra lopovska.

v.milan, Vortimejovrh and PerB like this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1226
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty09.04.21 7:29

nick_praskaton je napisao/la:
Odakle si ju naručio? Originalna Peterson, prava koža? Super je.

Sa američkog SPa. Originalni Peterson,kožni. Još ima onaj fini miris. Za van sjajna stvar. Povuklo me je što je 25 dolara. Ali nikako ne preporučujem zbog svega navedenog oko uvoza. Jedino ako imaš neki način da zaobiđeš dažbine. 😂

Bar mi ležarinu nisi naplatili, jer da su još i to stavili ne bih ni uzeo. Trebalo im je 5 dana da dostave iz carine do mene (iz Zagreba u Zagreb).
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty09.04.21 10:54

Meni su dvije narudžbe s AliExpressa već deveti dan u Hrvatskoj, imaju tracking, a da ja još ni obavijest o tome nisam dobio. Kao što rekoh, banda lopovska!
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1213
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty09.04.21 12:15

Dobar dio ovih dodataka za lule je dostupno i na europskom SP-u. Ne znam zašto toliko vas riskira s američkim. Ako nema na europskom, Englezi imaju u nekoj od svojih trgovina.

bayro, Marko1980, Polerouter and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
nick_praskaton
Prva lula
Prva lula
nick_praskaton


Broj postova : 75
Join date : 13.02.2021
Age : 42
Lokacija : Solin (Salona) - Split (Spalato)

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty09.04.21 20:52

Marko1980 je napisao/la:
E da, kao da nije dovoljno apsurdno da platiš PDV na shipping, nego platiš i carinu na shipping po stopi za duhan, koma. A tu je još i fiksni trošak postupka carnjinjenja bez obzira na stopu carine (čak i za robu koja ima stopu 0 %) i eventualna ležarina za koju se u pravilu potrude da obuhvati i vikend... Bagra lopovska.

To sam se i ja pitao, ali našao sam negjde tumačenje carine (ne znam sada točno jer je bilo odavno) po kojem oni računaju ovako: ti si trebao platiti poštarinu da bi dobio taj proizvod... Bez troškova dostave, nema ni proizovoda. Osim ako je pošarina besplatna odnosno proizvođdač je to uračunao u cijenu proizvoda pa ne naplaćuje poštarinu. Tu oni vuku paralelu s onim što je životno: u cijenu nekog proizoda koji je neki trgovac uvezao u RH, u njega je uračunao, osim zarade, i troškove prijevoza i dr.

Da to nije tako, postojala bi i mogućnost zlouporabe pa bi npr. netko mogao staviti cijenu duhana 2 eura, a poštarinu naplatiti 20 eura... Onda bi po tome trebali naplatiti carinu i PV samo na 2 eura.

Eto, zbog toga je to tako, na žalost...

Mene je isto jednom tako odredalo i više nikad... (Barem se nadam)
[Vrh] Go down
nick_praskaton
Prva lula
Prva lula
nick_praskaton


Broj postova : 75
Join date : 13.02.2021
Age : 42
Lokacija : Solin (Salona) - Split (Spalato)

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty09.04.21 20:59

v.milan je napisao/la:
nick_praskaton je napisao/la:
Odakle si ju naručio? Originalna Peterson, prava koža? Super je.

Sa američkog SPa. Originalni Peterson,kožni. Još ima onaj fini miris. Za van sjajna stvar. Povuklo me je što je 25 dolara. Ali nikako ne preporučujem zbog svega navedenog oko uvoza. Jedino ako imaš neki način da zaobiđeš dažbine. 😂

Bar mi ležarinu nisi naplatili, jer da su još i to stavili ne bih ni uzeo. Trebalo im je 5 dana da dostave iz carine do mene (iz Zagreba u Zagreb).
Čim je preko 22 eura, i ako je slučajno još cijena bila napisana na paketu, odmah oni to carine. Ali nebi se ja sekirao zbog toga, vjerojatno nisi prešao cijenu da si bez popusta naručivao iz EU. Ali nema do prave kože. Ja sam upravo zato naručio od lika iz Bugarske etui od prave kože, ručni rad. Sutra ću otvoriti paket jer još nisam stigao kući, pa ću sutra objaviti fotografije.
[Vrh] Go down
nick_praskaton
Prva lula
Prva lula
nick_praskaton


Broj postova : 75
Join date : 13.02.2021
Age : 42
Lokacija : Solin (Salona) - Split (Spalato)

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty09.04.21 21:04

Marko1980 je napisao/la:
Meni su dvije narudžbe s AliExpressa već deveti dan u Hrvatskoj, imaju tracking, a da  ja još ni obavijest o tome nisam dobio. Kao što rekoh, banda lopovska!
Moja je očito zapela na onom nedavno nasukanom brodu u Suezu, još čekam. Zadnje je bilo "Kina, Beijing, pošiljka stavljena u vreću"... Pa ugušit će se koliko je već u toj vreći affraid
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17125
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty10.04.21 9:38

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Branislav, Marko1980, Igor ZG, v.milan, PerB and nick_praskaton like this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty10.04.21 10:00

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 171190064 lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 171190064 lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 171190064 lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 171190064 lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 171190064 lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 171190064

bayro je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]

nick_praskaton likes this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
nick_praskaton
Prva lula
Prva lula
nick_praskaton


Broj postova : 75
Join date : 13.02.2021
Age : 42
Lokacija : Solin (Salona) - Split (Spalato)

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty10.04.21 13:23

Evo kao što sam obećao. Jučer stigla, sinoć je tek otvorio. Danas poslikao...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Slajs, Polerouter and v.milan like this post

[Vrh] Go down
nick_praskaton
Prva lula
Prva lula
nick_praskaton


Broj postova : 75
Join date : 13.02.2021
Age : 42
Lokacija : Solin (Salona) - Split (Spalato)

lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty10.04.21 13:24

Drugi dio fotografija:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Marko1980 and Slajs like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?   lule - U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
U cemu nosite lule, duhane i ostali pribor?
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Youtube Kanali Vezani za duhane i lule
» Kako nosite duhan sa sobom?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: